Similar lots by type
-
#4
Een antieke spiegel in vergulde lijst.
Un miroir ancien dans un cadre doré.No longer availableDim. 52 x 45 cmEstimate: € 120/200 -
#254
Een spiegel met gepatineerde houten lijst met acanthusbladeren.
Miroir avec cadre en bois patiné à feuilles d'acanthe.No longer availableDim. 106 x 86 cmEstimate: € 200 -
#104
Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.
Un miroir du XIXe siècle dans un cadre sculpté. Allemagne.No longer availableDim. 97 x 83 cmEstimate: € 120/160
Other lots in this auction
-
#215
Een verlengbare mahoniehouten D-endtafel op twee poten.
Table D-end extensible en acajou sur deux pieds.No longer availableDim. 258x215x76cm (max)Estimate: € 70/100 -
#344
Een meerkleurig plaasteren missiespaarpot met knikkend hoofdje.
Une tirelire de mission en plâtre multicolore avec un enfant qui hoche la tête.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 60/80 -
#331Western Germany
Een grote vaas van aardewerk.
Un grand vase en faïence.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 35/40 -
#391
Bordje van Chinees blauw en wit porselein. XIXde eeuw.
Assiette en porcelaine de Chine bleu et blanc. XIXème siècle.No longer availableDim. Ø é” CMEstimate: € 35/45 -
#350
Een kleine zakhorloge van 800‰ zilver met polsband en een zakhorloge van 800‰ zilver met ketting. We voegen er een zakhorloge en spiegeltje met ketting aan toe.
Une petite montre de poche en argent 800‰ avec bracelet et une montre de poche en argent 800‰ avec chaîne. Nous ajoutons une montre de poche et un miroir avec chaîne.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#310
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljanten en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux diamants et de trois saphirs d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 320/360 -
#366Archangelus, Spain
Drie openklappende bijzettafeltjes, het blad versierd met inlegwerk. Twee in houder.
Trois tables d'appoint pliantes, la tablette ornée de marqueterie. Deux dans un support.No longer availableDim. 48 x 44 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#606
Een plexiglazen platenmeubeltje (48 x 60 x 40cm) en een cd-rekje (117 x 24 x 22 cm), beide op wieltjes. We voegen er een krantenbakje aan toe. (25 x 34 x 14 cm).
Un meuble à disques en plexiglas (48 x 60 x 40 cm) et un range-CD (117 x 24 x 22 cm), tous deux sur roulettes. Nous ajoutons un bac à journaux. (25 x 34 x 14 cm).No longer availableEstimate: € 40/50 -
#174Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983
“Begijnhofstraatje”. Olieverf op doek. Gesigneerd rechtsonder.
"Rue du Béguinage". Huile sur toile. Signée en bas à droite.No longer availableDim. 82 x 68 cmEstimate: € 120/200 -
#599Idsidore VerheydenPeriod: 1846 - 1905
“Koeien bij de rivier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
« Vaches au bord de la rivière ». Peinture à l'huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 30 x 37 cmEstimate: € 250/350 -
#623
Een lot van drie bajonetten , waarbij één Franse, eind XIXe eeuw en één recente, vermoedelijk Oost-Europa.
Lot de trois baïonnettes, une française, fin XIXe siècle et une récente, vraisemblablement Europe de l'Est.No longer availableDim. L:38-52cmEstimate: € 70/80 -
#549
Een zwartgelakt houten salontafel, versierd met pietradura onder glas.
Une table basse en bois laqué noir, décorée de pierre dure sous verre.No longer availableDim. 95x56x47cmEstimate: € 100/120