#723Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
#780Een verguld houten butlerspiegel.
#580Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#798Een ovale spiegel van mahoniehout.
Un miroir ovale en acajou.No longer availableDim. 82 x 38 cmEstimate: € 40 / 50
#452Een oude syphonfles. Gemerkt. Puro Seltzer BKLYN 58.
Une ancienne bouteille à siphon. Marque Puro Seltzer BKLYN 58.No longer availableEstimate: € 25 / 50 -
#283Een cavaleriesabel met vernikkelde schede. Omstreeks 1900.
#243Een paar bronzen tafellampen.
#537“Man met leeuw”. Een beeld van gesculpteerd speksteen. Chinees werk.
#727Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
#751Een Oosterse juwelendoos in hout met koperbeslag.
#776Een ovaal Chinees wollen tapijt met bloemendecor.
#853Een lot meerkleurig en verguld porselein, bestaande uit twee sierbordjes en een vaasje van Limoges en een schaal van Karlsbad. Allen gesigneerd.
Un lot de porcelaine polychrome et dorée, comprenant deux assiettes de décoration et un vase de Limoges ainsi qu’un plat de Karlsbad. Tous signés.No longer availableEstimate: € 35 / 45 -
#637Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200 / 1400