#723Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
#780Een verguld houten butlerspiegel.
#580Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#798Een ovale spiegel van mahoniehout.
Un miroir ovale en acajou.No longer availableDim. 82 x 38 cmEstimate: € 40 / 50
#777Een gipsen kop van een Indische neushoorn.
#118Een zwartgelakt houten wandelstok met 800‰ zilveren handvat, versierd met een klavertje vier.
#712Kees Van den Bree“Lentelandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#45Een 18 karaats wit en geel gouden ring.
#374A. Delvigne (Henry Schouten)“Bloemenstilleven”. Olieverf op ovaal doek. Gesigneerd. Op te frissen.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée. A rafraîchir.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 100 / 120 -
#850Een medische personenweegschaal met meetlat.
#820OllandEen Hollandse snelweegschaal. Met gewichten en weegbak.
#507Een Japans kaststelletje, bestaande uit twee vaasjes en een platte flesvaas met reliëfdecors.
#726Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
”Vue sur la ville”. Aquarelle et techniques mixtes. Porte deux signatures: Morren et Huwet.No longer availableDim. 29 x 23 cmEstimate: € 80 / 120