Similar lots by type
-
#780Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 65 / 100 -
#798Een ovale spiegel van mahoniehout.
Un miroir ovale en acajou.No longer availableDim. 82 x 38 cmEstimate: € 40 / 50 -
#580Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
Un miroir de cheminée à encadrement en plâtre doré.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#723Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
Deux petits miroirs en bronze ajouré, dont deux à deux bras.No longer availableDim. 47 x 32 & 43 x 21 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#800KaiserTwee vazen, een dekselvazen en een cachepot. Veelkleurig porselein met famille rose decor, decor Mandschu. Gemerkt.
Deux vases, un vase couvercle et un cache-pot. En porcelaine polychrome, décor famille-rose et décor Mandschu.No longer availableDim. H. 67 cm e.a.Estimate: € 100 / 120 -
#872Frans MasereelPeriod: 1889 - 1972“De citadel”. Een houtsnede. Gemonogrammeerd in de plaat.
”La citadelle”. Une gravure sur bois. Monogrammée dans la planche.No longer availableDim. 39 x 29,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#637Een bronzen beeld van een Boeddha op een Fo-hond.
Une statue en bronze d’un Bouddha sur un chien Pho.No longer availableDim. H: 94 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#55Een paar druppelvormige parels.
Une paire de perles en forme de larmes.No longer availableEstimate: € 220 / 250 -
#766Een handgeknoopte Turkse wollen loper.
Un couloir turque en laine noué main.No longer availableDim. 260 x 77 cmEstimate: € 40 / 60 -
#382“Arbeider”. Houtskool. Draagt een handtekening: Pierre Paulus en datum 1936.
”Ouvrier”. Fusain. Porte une signature: Pierre Paulus et daté 1936.No longer availableDim. 24 x 18 cmEstimate: € 40 / 60 -
#816Een handgeknoopt Oosters wollen karpetje
Une carpette d’Orient en laine nouée main.No longer availableDim. 167 x 100 cmEstimate: € 60 / 80 -
#686Een wandtapijt met een beeltenis van een ridder. Chinees werk.
Un tapis mural, représentation d’un chevalier. Travail chinois.No longer availableDim. 185 x 122 cmEstimate: € 200 / 240 -
#769Alfred De Deken“Stilleven”. Plakkaatverf. Draagt een handtekening.
”Nature morte”. Gouache. Porte une signature.No longer availableDim. 36 x 27 cmEstimate: € 100 / 120 -
#516Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
Une carpette persane en laine noué main.No longer availableDim. 125 x 200 cmEstimate: € 60 / 80 -
#762Marc ChagallPeriod: 1887 - 1985“Asher”. Ontwerp voor een glasraam. Een lithografie. Gesigneerd en genummerd 372/500 buiten de plaat. Met certificaat op de verso.
”Asher”. Projet pour vitrail. Une lithographie. Signée et numérotée 372/500 hors planche.No longer availableDim. 70 x 52,5 cmEstimate: € 180 / 240 -
#455Een armstoeltje van gebeeldhouwd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk.
Un fauteuil en noyer sculpté, style Louis XV, revêtement de tapisserie.No longer availableEstimate: € 25 / 30

