#780Een verguld houten butlerspiegel.
#798Een ovale spiegel van mahoniehout.
#580Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#723Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
Deux petits miroirs en bronze ajouré, dont deux à deux bras.No longer availableDim. 47 x 32 & 43 x 21 cmEstimate: € 40 / 50
#544Maurice De Vries“Desolaat landschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘69.
#357Een Afrikaans beeldje van een staande vrouw. Mooi patina.
#616KirmanEen handgeknoopt Oosters wollen tapijt, gedecoreerd met bloemenmotieven.
Un tapis d’Orient en laine noué main, décorations de motifs de fleurs.No longer availableDim. 365 x 270 cmEstimate: € 300 / 500 -
#499“Menton. Stadzicht”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Filarski.
#743Cloisonné vaas met houten voet. Kleine letsels.
#157DelvauxEen wit lederen handtas. Gemerkt en met stofzak.
Un sac à main en cuir blanc. Porte une marque, avec sac anti-poussières.No longer availableEstimate: € 160 / 200 -
#164Jo Van Someren“Winters rivierzicht.” Pastel op papier. Neo-impressionistisch werk. Gesigneerd en gedateerd november 1943.
”Vue hivernale sur la rivière”. Pastel sur papier. Neo-impressioniste. Signé et daté novembre 1943.No longer availableDim. 47 x 57 cmEstimate: € 40 / 60 -
#170Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,58 ct. en een centrale robijn van ± 0,65 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,58 ct et un rubis central de ± 0,65 ct.No longer availableDim. 3,68 gEstimate: € 650 / 750 -
#458WiskemannEen vierdelig koffie-en theestel van verzilverd metaal met houten handvatten. Op dienblad. We voegen er een tweede dienblad.
#213Een modern bronzen beeld van een Kat.
#150Een 18 karaats wit gouden takvormige halssnoer bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,54 ct.
Un collier en or blanc 18 ct en forme de branche sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,54 ct.No longer availableDim. 26,36 gEstimate: € 1500 / 1600 -
#777Een gipsen kop van een Indische neushoorn.
Une tête de rhinocéros indien en plâtre.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 80 / 100