#780Een verguld houten butlerspiegel.
#798Een ovale spiegel van mahoniehout.
#723Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
#580Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
Un miroir de cheminée à encadrement en plâtre doré.No longer availableEstimate: € 120 / 200
#78Een gevarieerd lot oude participatiebewijzen, waaronder Belgische en koloniale bedrijven.
#60Een halssnoer van zoetwaterparels met zilveren slot.
#37Een lot prentbriefkaarten van diverse landen.
#354Joseph Van LuppenPeriod: 1834 - 1891“Zicht te Sedan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1872.
”Vue à Sedan”. Huile sur panneau. Signé et daté 1872.No longer availableDim. 20 x 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#536Een handgeknoopt Perzisch wollen karpet.
#312Alicia RymowiczPeriod: Kazan, 1907“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 65 x 90 cmEstimate: € 50 / 100 -
#383Vaas van glaspasta. Onderaan de buik gesigneerd Du**