#780Een verguld houten butlerspiegel.
#723Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
#798Een ovale spiegel van mahoniehout.
#580Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
Un miroir de cheminée à encadrement en plâtre doré.No longer availableEstimate: € 120 / 200
#446Een piëdestal van getorst en gebeeldhouwd hout.
#520Een oud houten klapladdertje. Omstreeks 1900.
Petite échelle pliante. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#557Een paar Nanking balustervazen met krijgerdecor. Onderaan gemerkt, één schilfer aan de bovenrand.
Une paire de vases balustre Nanking, décor de guerriers. Marque sous la base, un éclat au bord.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#630Een machinaal blauw wollen tapijt.
#354Joseph Van LuppenPeriod: 1834 - 1891“Zicht te Sedan”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1872.
”Vue à Sedan”. Huile sur panneau. Signé et daté 1872.No longer availableDim. 20 x 33 cmEstimate: € 200 / 240 -
#727Een Afrikaans gepolychromeerd houten met gedroogd gras.
#642Een paar bronzen wandkandelaars in Lodewijk XV-stijl.
#568Een modern metalen kunstwerk in de vorm van acht gestileerde vogels. Gemerkt ‘Austin’.
Un lot de cinq groupes en porcelaine polychrome, avec tes jupes en dentelle. Travail allemand.No longer availableDim. h: 8 - 17 cmEstimate: € 25 / 40