#723Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
#780Een verguld houten butlerspiegel.
#580Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#798Een ovale spiegel van mahoniehout.
Un miroir ovale en acajou.No longer availableDim. 82 x 38 cmEstimate: € 40 / 50
#535Val St. LambertEen karaf met drie glaasjes van gekleurd kristal.
#656Kilim GaschgaiEen handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
#542Een Afrikaans decoratief wandhoutsnijwerk.
#345Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,50 ct. en een centrale saffier van ± 2 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,50 ct et d’un saphir central de ± 2 ct.No longer availableDim. 6,41 gEstimate: € 1000 / 1200 -
#488Een dienblad, versierd met fijn ingelegde motieven van verschillende houtsoorten, ivoor en parelmoer.
#659MetroEen mechanisch geknoopt wollen tapijt. Belgische makelij.
#1Een paar vergulde koperen fazanten.
#670Een ronde notenhouten tafel in Empirestijl met een zwart marmeren blad.
#867AlexanderwerkEen oude gietijzeren weegschaal.
Une ancienne balance en fonte.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35 / 50