Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een spiegel in gebeelmdhouwde en opengewerkte houten lijst.

Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.

Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.
Dim. 98 x 96 cm
SKU: 2602190709.
Category: Spiegel.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #709
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #580

    Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.

    Un miroir de cheminée à encadrement en plâtre doré.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
  • #780

    Een verguld houten butlerspiegel.

    Un miroir de butler à encadrement en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø 56 cm
    Estimate: € 65 / 100
  • #723

    Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.

    Deux petits miroirs en bronze ajouré, dont deux à deux bras.
    No longer available
    Dim. 47 x 32 & 43 x 21 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #798

    Een ovale spiegel van mahoniehout.

    Un miroir ovale en acajou.
    No longer available
    Dim. 82 x 38 cm
    Estimate: € 40 / 50

Other lots in this auction

  • #255

    “Toi et Moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,83 ct. en twee saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.

    ”Toi et Moi”. Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 6,80 g
    Estimate: € 1700 / 1800
  • #16

    Een kleine gefineerde commode in Lodewijk XV-stijl. Zonder marmer.

    Une petite commode en bois de placage, style Louis XV. Sans marbre.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #804
    Walter Swennen

    Een ingekaderde kunstreproductie. Gesigneerd en genummerd 25/150 buiten de plaat.

    Une reproduction encadrée. Signée et numérotée 25/150 hors planche.
    No longer available
    Dim. 35 x 35 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #815

    Een vijfdelig koffie- en theestel van porselein met een handgeschilderd bloemendecor en vergulde details. Omstreeks 1900.

    Garniture à café et à thé en porcelaine à décor de fleurs peintes à la main et au détails dorés. Vers 1900.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #443
    Val St. Lambert

    Een vaas van geslepen groen en kleurloos kristal. Onderaan gemerkt.

    Un vase en cristal vert et incolore taillé. Marque sous la base.
    No longer available
    Dim. h: 23 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #801

    Een lampvoet van italiaans porselein en messing met een roze kap.

    Un pied de lampe en porcelaine italienne et laiton, abat-jour rose.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #739

    “Zomers markttafereel”. Olieverf op doek. Onduidelijk gesigneerd.

    ”Scène de marché en été”. Huile sur toile. Signature illisible.
    No longer available
    Dim. 60 x 50 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #342
    Marten Melsen
    Period: 1870 - 1947

    “Bedelaar nabij een drukke boulevard”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Draagt een apocriefe handtekening.

    ”Mendiant près d’un grand boulevard”. Huile sur toile marouflée. Signature apocryphe.
    No longer available
    Dim. 49 x 39 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #26
    Thonet

    Een wandkapstok van met stoom gebogen beukenhout met vijf haken. Gemerkt achteraan.

    Un porte manteau mural en hêtre plié à la vapeur à cinq crochets. Marque au dos.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 120
  • #523

    “Danseres”. Een beeld van gepolychromeerd porselein op houten voetstuk. Vermoedelijk Portugees.

    ”Danseuse”. Une statue en porcelaine polychrome sur socle en bois. Probablement portugais.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #788

    Twee grote kommen van meerkleurig en verguld Canton-porselein met een bloemendecor. Onderaan gemerkt.

    Deux grands bols en porcelaine du Canton polychrome et dorée. Décor de fleurs.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #890

    Een diep bord met onderbord van blauw en wit porselein. Onderaan met een Meissenmerk.

    Une assiette profonde et sous-plat en porcelaine bleue et blanche. Marque Meissen sous la base.
    No longer available
    Dim. Ø: 23 cm
    Estimate: € 20 / 25
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More