#798Een ovale spiegel van mahoniehout.
#723Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
#580Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#780Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 65 / 100
#775Een lot van drie glazen presse-papiers met binnenin meerkleurige bloemen.
#327Een Afrikaans houten handvat, fijn geciseleerd. Kuba (DRC).
#229“De brand van Troje”. Olieverf op doek. Italiaanse school van de XVIIIde eeuw. Herdoekt.
#811Een polychroom aardewerken apotheekerspot. ‘Buglossi’. Schade aan de voet. Vroeg 19de eeuw.
Un pot de pharmacie en faïence polychrome. ‘Buglossi’. Dégâts au pied. début XIXème siècle.No longer availableDim. h 28 cmEstimate: € 20 / 30 -
#29Jean StevanPeriod: 1896 - 1962“Hoeve naast een stroom”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Fermette près d’un courant”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 15 x 20 cmEstimate: € 50 / 70 -
#840Een Arabisch wandrekje met een galerijtje en versierd met inlegwerk.
#891Een lot porselein, bestaande uit een theeserviesje, een koffiepot van Brussels porselein, een hoornvaasje, enz.
#45Een 18 karaats wit en geel gouden ring.
#242Henry Echlin NeillPeriod: 1888 - 1981“Zicht op de Fauchin te Derry”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Vue sur Fauchin à Derry”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 19,5 x 25 cmEstimate: € 300 / 500 -
#726Een handgeknoopt Perzisch bidkleedje van zijde.
”Etudes pour autoportrait”. Fusain, signé.No longer availableDim. 20 x 26 cmEstimate: € 60 / 80