Similar lots by type
-
#723Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
Deux petits miroirs en bronze ajouré, dont deux à deux bras.No longer availableDim. 47 x 32 & 43 x 21 cmEstimate: € 40 / 50 -
#580Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
Un miroir de cheminée à encadrement en plâtre doré.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#780Een verguld houten butlerspiegel.
Un miroir de butler à encadrement en bois doré.No longer availableDim. Ø 56 cmEstimate: € 65 / 100 -
#798Een ovale spiegel van mahoniehout.
Un miroir ovale en acajou.No longer availableDim. 82 x 38 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#14Kurt PeiserEen paar etsen van een hond en een kat. Gesigneerd buiten de plaat.
Une paire d’eaux-fortes d’un chien et d’un chat. Signées hors planche.No longer availableDim. 11,5 x 8,25 cmEstimate: € 40 / 60 -
#685Een tuinvaas van terracotta.
Un vase d'extérieur en terre-cuite.No longer availableDim. h: 50 Ø 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#679“Mannenportret”. Olieverf op board. Zonder signatuur. Omstreeks 1900.
”Portrait d’homme”. Huile sur carton. Sans signature. Vers 1900.No longer availableDim. 19 x 17 cmEstimate: € 100 / 160 -
#584“Muzikanten”. Kleurentekening op papier. Draagt een handtekening: Veksler.
”Musiciens”. Un dessin en couleurs sur papier. Porte une signature: Veksler.No longer availableDim. 49 x 63 cmEstimate: € 120 / 200 -
#340Een 18 karaats roze gouden ring bezet briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,53 ct. Stijl Mesika.
Une bague en or rose 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,53 ct. Style Mesika.No longer availableDim. 2,19 gEstimate: € 700 / 800 -
#643Langwerpig doosje van been ingelegd met gouden initialen. Duitsland, eerste helft XIXde eeuw.
Boîte allongée en os incrustée d’initiales en or. Allemagne, première moitié du XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 160 / 180 -
#900Een lot van vijf kunstboeken:- De romantiek in België”. Een uitgave van de Koninklijke Musea voor Schone Kunsten van België naar aanleiding van de gelijknamige tentoonstelling in 2005. Ed. Lannoo.- “Vlaanderen in de kunst”. Dimitri De Maesschalck. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2010.- “Vlaamse retabels”. Ria De Boodt & Ulrich Schäfer. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2007.- “De kunstenaar en de dokter. Anders kijken naar schilderijen”. Jan Dequeker. Ed. Davidsfonds. Leuven, 2006. - “Hoofd- en bijzaak. Po(..)
Un lot de cinq livres portant sur l’art:- De romantiek in België”. Une édition par le Musée Royal des Beaux Arts de Belgique à l'occasion de l’exposition du même nom en 2005. Ed. Lannoo.- “Vlaanderen in de kunst”. Dimitri De Maesschalck. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2010.- “Vlaamse retabels”. Ria De Boodt & Ulrich Schäfer. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2007.- “De kunstenaar en de dokter. Anders kijken naar schilderijen”. Jan Dequeker. Ed. Davidsfonds. Louvain, 2006.- “Hoofd- en bijzaak. Portretkun(..)No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#177DavidoffEen ebbenhouten humidor, model Century Macassar.
Un humidor en ébène, modèle Century Macassar.No longer availableEstimate: € 250 / 350 -
#88Drie ovale plaquettes met mythologische voorstellingen in kleine koperen lijstjes.
Trois petites plaquettes, représentations mythiques, encadrements en cuivre.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#564“Compositie”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Jan Burssens.
”Composition”. Huile sur panneau. Porte une signature: Jan Burssens.No longer availableDim. 62 x 46 cmEstimate: € 200 / 250 -
#66Een paar mahoniehouten bijzettafeltjes met klapbladen en een lade.
Une paire de petites tables à abattants et un tiroir en acajou.No longer availableDim. h 54 cmEstimate: € 40 / 50 -
#581Een porseleinen beeldje van een vrouw gezeten op een hert in de geest van het blanc-de-Chine.
Une statue en porcelaine Blanc-de-Chine d’une femme sur un cerf.No longer availableDim. h 24 cmEstimate: € 160 / 180

