#780Een verguld houten butlerspiegel.
#723Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
#798Een ovale spiegel van mahoniehout.
#580Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
Un miroir de cheminée à encadrement en plâtre doré.No longer availableEstimate: € 120 / 200
#329Vera Noens“Huifkar in de winter”. Olieverf op schilderbord. Gesigneerd.
”Charrette en hiver”. Huile sur palette. Signée.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#397Een reliekhouder van hout en metaal. Gabon.
#285Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met diamanten briolette shape met een gezamenlijk gewicht van ± 0,70 ct. GH/SI.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de diamants briolette ayant un poids total de ± 0,70 ct. GH/SI.No longer availableDim. 1,84 gEstimate: € 500 / 600 -
#557Een paar Nanking balustervazen met krijgerdecor. Onderaan gemerkt, één schilfer aan de bovenrand.
Une paire de vases balustre Nanking, décor de guerriers. Marque sous la base, un éclat au bord.No longer availableDim. H. 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#533Een Guanyin van blauw en wit Chinees porselein. Achteraan gemerkt Da Qing Kangxi Nian Zhi.
Un Guan Yin en porcelaine de Chine bleue et blanche. Marque au dos: Da Qing Kangxi Nian Zhi.No longer availableDim. H. 34 cmEstimate: € 100 / 180 -
#569“Moederschap”. Litho. Gesigneerd en gedateerd ‘63 binnen de plaat, draagt een handtekening buiten de plaat: Picasso.
#899Een lot postzegels, sigarenbandjes en prentjes van Jacques.
#36Een met stoom gebogen armstoel. Tijdperk art nouveau.
“La main de Rodin”. Sculpture en bronze.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 300 / 320