#723Twee opengewerkte bronzen wandspiegeltjes, waarvan één met twee lichtarmen.
#580Een schouwspiegel met verguld plaasteren lijst.
#780Een verguld houten butlerspiegel.
#798Een ovale spiegel van mahoniehout.
Un miroir ovale en acajou.No longer availableDim. 82 x 38 cmEstimate: € 40 / 50
#31“Philips Mechanical Engineer”. Een oude bouwdoos.
#383Vaas van glaspasta. Onderaan de buik gesigneerd Du**
#447Val St. LambertEen grote groene schotel en een roze vaas van kristal met getorste motieven. Beide gemerkt.
#36Een met stoom gebogen armstoel. Tijdperk art nouveau.
#237“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
#838Royal Dux“Haremdanseres.” Beeld van polychroom porselein. Gemerkt met de roze driehoek en genummerd.
”Danseuse de harem”. Une statue en porcelaine polychrome. Porte une marque de triangle rose et numérotée.No longer availableDim. 27,5 cmEstimate: € 50 / 80 -
#436Gepolychromeerde houten kerkstoel. Rieten zit met kussentje. Voorzien van koperen naamplaatje.
Une chaise d’église en bois. assise en paille avec coussin. Avec une petite plaquette en cuivre.No longer availableDim. Ø 42 cmEstimate: € 20 / 25 -
#408Een Afrikaans houten zuiltje met vier personages.
Une petite colonne en bois à quatre personnages. Travail africain.No longer availableDim. L. 87 cmEstimate: € 25 / 40 -
”Porte du Vlaaikesgang”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 30 x 19 cmEstimate: € 100 / 140