Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.

Een spiegel in goudgepatineerde houten lijst.

Un miroir dans un cadre en bois patiné or.
Dim. 120 x 80 cm
SKU: 2906210132.
Category: Spiegel.
Auction day: 29 June 2021 19:00
Catalogue #132
Estimate: € 120 / 160
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #39

    Een goudgepatineerd ovaal houten spiegeltje in Lodewijk XVI-stijl.

    Miroir ovale en bois patiné doré de style Louis XVI.
    No longer available
    Dim. 46 x 32 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #249

    Een rechthoekige wandspiegel in verguld houten lijst.

    Un miroir mural rectangulaire dans un cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. 134 x 74 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #639

    Twee witgelakte houten spiegels in mansardestijl.

    Deux miroirs de style mansarde en bois laqué blanc.
    No longer available
    Dim. 70 x 78 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #194

    Een butlerspiegel met verguld houten kader.

    Miroir de majordome avec cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #234

    Een hoge kantelspiegel van verguld hout in Lodewijk XVI-stijl.

    Un haut miroir basculant de style Louis XVI en bois doré.
    No longer available
    Dim. 178 x 59 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #522

    Een goudgepatineerde houten trumeau met een lauwerkrans in de kuif.

    Un trumeau en bois patiné or avec une couronne de laurier dans la coiffe.
    No longer available
    Dim. 180 x 100 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #192

    Een butlerspiegel met verguld houten kader.

    Miroir de majordome avec cadre en bois doré.
    No longer available
    Dim. Ø: 46 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #699

    Een verguld houten wandspiegeltje met console. Italiaans werk.

    Miroir mural en bois doré avec console. Travail italien.
    No longer available
    Dim. 75 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #512

    Een goudgepatineerde houten trumeau.

    Un trumeau en bois patiné or.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 220
  • #162

    Een Venetiaans glazen spiegel met gegraveerde motieven en geblazen bloemetjes. Eèn bloemtje beschadigd.

    Miroir en verre de Venise avec des motifs gravés et des fleurettes soufflées. Une fleurette endommagée.
    No longer available
    Dim. 88 x 68 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #579

    Een spiegel in beigegepatineerde houten lijst in Lodewijk XVI-stijl, versierd met een ovaal olieverfschilderij op paneel met een voorstelling van een muziekspeler bij twee jonge vrouwen.

    Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois patiné beige, orné d'une peinture ovale à l'huile sur panneau représentant un joueur de musique avec deux jeunes femmes.
    No longer available
    Dim. 175 x 81 cm
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #466
    Retay Arms Corp.

    Een luchtdrukgeweer. Model 135X. Kaliber 4.5mm. Lichte gebruikssporen.

    Une carabine à air comprimé. Modèle 135X. Calibre 4,5 mm. Légères traces d'utilisation.
    No longer available
    Dim. l: 112 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #502

    Een klein enkelschots slagpingeweer van rond 1900.

    Un petit attaquant à un coup vers 1900.
    No longer available
    Dim. l: 115 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #1
    Goebel, Germany

    “Yorkshireterriër”. Een beeldje van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Yorkshire Terrier. Une figurine en porcelaine multicolore. Marquée en bas.
    No longer available
    Dim. h: 15,5 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #493

    Een balustervaas van Chinees porselein met een blauw op wit decor.

    Vase balustre en porcelaine de Chine à décor bleu sur blanc.
    No longer available
    Dim. h: 43 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #15

    Een 14 K geelgouden broche in bladvorm 5,83 g en een 18 K geelgouden hoedenspeld 1,77 g bezet met een parel.

    Une broche en forme de feuille en or jaune 14K 5,83 g et une épingle à chapeau en or jaune 18K 1,77 g sertie d'une perle.
    No longer available
    Estimate: € 150 / 200
  • #392

    “Grand canyon”. Twee lavistekeningen. Toegeschreven Gonner Witfors.

    Grand canyon. Deux dessins de Lavis. Attribué à Gonner Witfors.
    No longer available
    Dim. 60 x 46, 41 x 56 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #525
    Moud

    Een handgeknoopt Perzisch karpet van wol en katoen.

    Un tapis persan en laine et coton noué à la main.
    No longer available
    Dim. 295 x 210 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #489
    Baron Herni-Michel Heger de Löwenfeld

    “Aréion”. Uit de reeks “Hommage aux Bijoux de Braque”. Hoogdruk verguld met 23 K fijn goud. Met droogdrukstempel G. Braque. Genummerd 119/200 en gesigneerd buiten de plaat.

    Aréion. De la série Hommage aux Bijoux de Braque. Typographie dorée à l'or fin 23K. Avec cachet à sec G. Braque. Numéroté 119/200 et signé à l'extérieur de la plaque.
    No longer available
    Dim. 37 x 54 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #167
    Eutrope Bouret
    Period: 1833 - 1906

    “Herderinnetje”. Een gepatineerd bronzen beeld. Gesigneerd.

    Petite bergère. Une statue en bronze patiné. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 1000 / 1200
  • #641

    Drie chromo-albums: Liebig, Jaques & Aiglon.

    Trois albums chromos : Liebig, Jaques & Aiglon.
    No longer available
    Estimate: € 30 / 40
  • #353

    Een Boheems gegraveerd glas.

    Un verre gravé de Bohême.
    No longer available
    Dim. h: 29 cm
    Estimate: € 20 / 25
  • #224

    Een notenhouten secretaire in Lodewijk XVI-inspiratie, met vier kleine laden achter een rolluikje. Bovenaan vier kleine laden en onderaan twee grote laden. Een sierlijstje beschadigd.

    Un secrétaire en noyer d'inspiration Louis XVI, avec quatre petits tiroirs derrière un volet roulant. Quatre petits tiroirs en haut et deux grands tiroirs en bas. Un cadre décoratif abimé.
    No longer available
    Dim. 90 x 50 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 220
View all auction items ›

Veiling van 29 & 30 juni 2021

Kijkdagen: vrijdag 25 en zaterdag 26 juni van 10 tot 17 uur ENKEL OP AFSPRAAK.   
Opnieuw binnenbrengen voor de veiling van augustus kan ENKEL OP AFSPRAAK van 2 tot en met 6 augustus.

29 June 2021 19:00
30 June 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 29 June 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More