Similar lots by type
-
#692
Een messingen spiegel, de omlijsting opgebouwd uit kleine stukjes spiegel.
Miroir en laiton, le cadre formé par des petites pièces de miroir.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 50/80 -
#342
Een ovale verguld houten spiegel.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. 48 x 58 cmEstimate: € 60/100 -
#800
Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
Miroir de chambre pivotant en placage d’acajou.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#102
Een spiegel in vergulde lijst.
Miroir au cadre doré.No longer availableDim. 87 x 67 cmEstimate: € 40/50 -
#179
Een houten wandspiegel met zwart gepatineerd houten lijst en bekleed met koeienvacht.
Miroir en bois à patine noire et recouvert de peau de vache.No longer availableDim. 120 x 84 cmEstimate: € 100/150 -
#439
Een butlerspiegel in goudgepatineerde houten lijst.
Miroir de majordome à cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 46 cmEstimate: € 80/120 -
#787
Een lange wandspiegel met verguld houten lijst, bovenaan versierd met een kuif in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois doré surmonté d’une coiffe de style Louis XV.No longer availableDim. 217 x 63 cmEstimate: € 200/220 -
#274
Een gebeeldhouwd eikenhouten spiegel.
Miroir en chêne sculpté.No longer availableDim. 135 x 95 cmEstimate: € 80/120 -
#674
Een spiegel in goudgepatineerde lijst van hout en plaaster, versierd met bloemenguirlandes en een lauwerkrans.
Un miroir à cadre en plâtre et bois doré décoré de guirlandes de fleurs et couronne de laurier.No longer availableDim. 90 x 73 cmEstimate: € 100/150 -
#529
Een butlerspiegel in goudgepatineerd houten lijst.
Miroir de domestique au cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 65 cmEstimate: € 100/140 -
#752
Een art nouveau schouwspiegel met uitgestoken versieringen en met in facet geslepen glas bovenaan.
Miroir art nouveau à motifs sculptés et avec verre taillé en facettes vers le haut.No longer availableDim. 218 x 111 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#691Lasson
Een vaas van steengoed met meerkleurig druipglazuur. Onderaan gemerkt.
Vase en grès à glaçure coulée polychrome. Marque sous la base.No longer availableDim. 38 cmEstimate: € 40/60 -
#332
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” & “Le Lotus Bleu”. Twee affiches, uitgegeven door ‘Productions Collection Archives Secrètes’.
“Le Petit Vingtième” - “Tintin au Congo” et “Le Lotus Bleu”. Deux affiches éditées par Productions Collection Archives Secrètes”.No longer availableDim. 50 x 35 cmEstimate: € 100/120 -
#393Georges Boyer, Limoges
Een uitgebreid porseleinen servies versierd met roze bloemenguirlandes met onder meer een koffie- en theestel. Onderaan gemerkt.
Service en porcelaine à décor de guirlandes de fleurs roses. Marque au verso.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#552
Een lot van drie hoofddeksels van de Rijkswacht.
Lot de trois chapeaux de la gendarmerie.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#491
Een Aziatisch bronzen beeldje in de vorm van een waterdrager.
Statuette asiatique en bronze représentant un porteur d’eau.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#761
Een Gelderse hoekkast van blank eikenhout met twee paneeldeurtjes onderaan, een schijfblad en een gevitreerde deur bovenaan. Omstreeks 1820.
Encoignure en chêne claire ouvrant à deux portes pleines en bas, un écritoire au milieu et deux portes vitrées en haut. Gelderland vers 1820.No longer availableDim. 205 x 105 x 50 cmEstimate: € 300/400 -
#545
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met amethist met een gezamenlijk gewicht van +- 1 ct.
Une bague en or jaune 18 carats sertie d'améthyste d'un poids combiné de + - 1 ct.No longer availableDim. 3,37 gEstimate: € 400/500 -
#106
Een paar notenhouten fauteuils in Régencestijl met bijpassend voetbankje met roze bekleding.
Paire de fauteuils en noyer de style Régence et pouf assorti, recouverts en rose.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#455
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met half edelstenen.
Bague en or jaune 18 K. sertie de pierres semi-précieuses.No longer availableDim. 3,65 gEstimate: € 100/150 -
#585
“Toi et moi”. Een 18 karaats wit gouden ring bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,30 ct.
Toi et moi . Une bague en or blanc 18 carats sertie de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,30 ct.No longer availableDim. 3,40 gEstimate: € 450/550 -
#273
Een coupe van geslepen mauve en kleurloos kristal.
Coupe en cristal taillé partiellement mauve.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 35/45 -
#257Manufacture Impériale de St. Etienne.
Een Frans percussiepistool van de Marine, model 1822. Productie 1863.
Pistolet français pour la marine, modèle 1822, production 1863.No longer availableDim. l: 35 cmEstimate: € 200/240