Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijlmet een strik  bovenaan.

Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.

Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.
Dim. Ø: 74 cm
SKU: 2809210269.
Category: Spiegel.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #269
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #16

    Een notenhouten psychespiegel met twee kleine laden.

    Un miroir psyché en noyer avec deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #209

    Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.

    Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #213

    Een eikenhouten spiegel met gesculpteerde bloemen en acanthusbladeren.

    Un miroir en chêne avec des fleurs sculptées et des feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Dim. 126 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #44

    Een spiegel in houten lijst met notenhoutfineer.

    Un miroir dans un cadre en bois avec placage de noyer.
    No longer available
    Dim. 83 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #52

    Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.

    Un miroir dans un cadre en bois doré, décoré de motifs baroques.
    No longer available
    Dim. 97 x 72 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #212

    Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.

    Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.
    No longer available
    Dim. 182 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #279

    Een ovale spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif van acanthusbladeren en bloemen.

    Un miroir ovale dans un cadre en bois doré, orné d'un cimier de feuilles d'acanthe et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 75 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #264

    Een paar spiegels van hout en plaaster in barokke stijl. Beschadiging.

    Une paire de miroirs en bois et plâtre de style baroque. Dégât.
    No longer available
    Dim. 68 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #196

    Een indrukwekkende wandspiegel, rijkelijk uitgewerkt met vijf engelen en bloemen.

    Un miroir mural impressionnant, richement décoré de cinq anges et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 225 x 155 cm
    Estimate: € 1000 / 1500

Other lots in this auction

  • #274
    Theo Paul Antoine Vuylsteke de Laps
    Period: 1895 - ?

    “Weg langs een meertje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Route le long d'un lac. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 40 x 50 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #103

    “Mignon. (Meisje met mandoline)” Beeld in gepatineerd brons. 19de eeuw, apocrief signatuur ‘Bouret’.

    “Mignon. (Fille à la mandoline)” Sculpture en bronze patiné. XIXe siècle, signature apocryphe 'Bouret'.
    No longer available
    Dim. h 34 cm
    Estimate: € 220 / 260
  • #600
    Bachtiar

    Een Oosters karpet met een tuinmotief met dieren.

    Un tapis oriental avec un motif de jardin avec des animaux.
    No longer available
    Dim. 152 x 108 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #299
    Alois De Laet
    Period: 1866 - 1949

    Een paar landschappen, olieverf op board. Beide gesigneerd.

    Un couple de paysages, huile sur panneau. Les deux signés.
    No longer available
    Dim. 25 x 35 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #636

    Een vintage bureaumeubeltje met achter de deuren een uitschuifbaar schrijfblad met lampje en klapblaadjes.

    Un meuble de bureau vintage avec une surface d'écriture extensible derrière les portes avec lumière et rabats.
    No longer available
    Dim. 114 x 84 x 56 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #220

    Een hanger in de vorm van een wereldbol die open gaat en waarin verborgen vrijmetelaarssymbolen van verzilverd en verguld metaal aan een horlogeketting.

    Un pendentif en forme de globe ouvrant révèle des symboles maçonniques cachés en métal plaqué argent et plaqué or sur une chaîne de montre.
    No longer available
    Estimate: € 100 / 150
  • #418

    Een paar antieke vaasjes van Chinees porselein met een famille verte decor van vogels op een bloeiende tak. Gemerkt achteraan. Beide gerestaureerd aan de rand.

    Paire de vases antiques en porcelaine de Chine à décor d'oiseaux de la famille verte sur une branche fleurie. Marqué au dos. Tous deux restaurés sur le bord.
    No longer available
    Dim. h: 20 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #226

    Een gefineerd Lodewijk XV meubel met gebombeerde deuren en een marmeren blad.

    Un meuble Louis XV en placage avec des portes bombées et un dessus en marbre.
    No longer available
    Dim. h: 166 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #505
    Hereke

    Een handgeknoopt bidkleed met zes mirhabs.

    Carpette de prière nouée main décorée de six mirhab.
    No longer available
    Dim. 243 x 183 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #311
    Almazan

    Een verzilverd metalen kaarsenhouder met drie lichtpunten.

    Un candélabre en métal argenté avec trois bougeoirs.
    No longer available
    Dim. 47 x 20 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #290

    Twee verschillende 18 K geelgouden broches bezet met fijne pareltjes. Twee pareltjes ontbreken.

    Deux broches différentes en or jaune 18 carats serties de perles fines. Il manque deux perles.
    No longer available
    Dim. 6,39 g
    Estimate: € 150 / 200
  • #355

    Een glazenservies van Booms glas met gouden randje. 37 stuks.

    Un ensemble de verres en verre Booms avec un bord doré. 37 pièces.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 35 / 45
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More