Similar lots by type
-
#213Een eikenhouten spiegel met gesculpteerde bloemen en acanthusbladeren.
Un miroir en chêne avec des fleurs sculptées et des feuilles d'acanthe.No longer availableDim. 126 x 100 cmEstimate: € 250 / 400 -
#44Een spiegel in houten lijst met notenhoutfineer.
Un miroir dans un cadre en bois avec placage de noyer.No longer availableDim. 83 x 62 cmEstimate: € 40 / 60 -
#264Een paar spiegels van hout en plaaster in barokke stijl. Beschadiging.
Une paire de miroirs en bois et plâtre de style baroque. Dégât.No longer availableDim. 68 x 55 cmEstimate: € 100 / 150 -
#52Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.
Un miroir dans un cadre en bois doré, décoré de motifs baroques.No longer availableDim. 97 x 72 cmEstimate: € 100 / 150 -
#212Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. 182 x 100 cmEstimate: € 260 / 320 -
#209Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#16Een notenhouten psychespiegel met twee kleine laden.
Un miroir psyché en noyer avec deux petits tiroirs.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#196Een indrukwekkende wandspiegel, rijkelijk uitgewerkt met vijf engelen en bloemen.
Un miroir mural impressionnant, richement décoré de cinq anges et de fleurs.No longer availableDim. 225 x 155 cmEstimate: € 1000 / 1500 -
#279Een ovale spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif van acanthusbladeren en bloemen.
Un miroir ovale dans un cadre en bois doré, orné d'un cimier de feuilles d'acanthe et de fleurs.No longer availableDim. 75 x 61 cmEstimate: € 80 / 100
Other lots in this auction
-
#411Een Chinees porseleinen penseelkoker met een meerkleurig decor van pioenen en een vogel.
Un étui à pinceaux en porcelaine de Chine à décor multicolore de pivoines et d'un oiseau.No longer availableDim. h: 27,5 cmEstimate: € 70 / 100 -
#176Een verlengbare ronde eikenhouten tafel met getorste poten en de gordel versierd met gebeeldhouwde bladermotieven.
Une table baroque ronde extensible en chêne sculpté avec des pieds torsadés et la ceinture décorée de motifs de feuilles sculptées.No longer availableDim. Ø: 148 cm h: 79 cmEstimate: € 350 / 450 -
#194Jos SchippersPeriod: 1868-1950“Aapje met boeket”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en met opdracht achteraan.
Singe au bouquet. Huile sur panneau. Signée et dédicacée au dos.No longer availableDim. 15,5 x 11,5 cmEstimate: € 300 / 500 -
#49Een uit zes aardewerken tegels opgebouwd tableautje met ossenkop hoekmotieven. XVIIIe eeuw.
Tableau composé de six carreaux de faïence à motifs tête de bœuf sur les angles. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#241Een paar appliques van donkergepatineerd kunststof met bloemvormige roze kapjes, gedragen door putti.
Une paire d'appliques en plastique patiné foncé avec des abat-jour roses en forme de fleur, portées par des putti.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 60 / 80 -
#231DelvauxEen zijden foulard. Gemerkt.
Un foulard en soie. Signé.No longer availableDim. 85 x 85 cmEstimate: € 130 / 150 -
#533Een verguld bronzen luchter met vier lichtarmen, versierd met ramskoppen en met gesatineerde glazen kapjes en geslepen centrale coupe.
Lustre en bronze doré à quatre bras de lumière, décoré de têtes de bélier et d'abat-jour en verre satiné et coupe centrale découpée.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#159“De wandelende Heilige Familie met in de lucht God de Vader en de Heilige Geest en de stad Jeruzalem in de achtergrond”. Olieverf op paneel. Vlaamse school, XVIIe eeuw.
La Sainte Famille marchant avec Dieu le Père et le Saint-Esprit dans le ciel et la ville de Jérusalem en arrière-plan. Huile sur panneau. Ecole flamande, XVIIe siècle.No longer availableDim. 76 x 63 cmEstimate: € 500 / 600 -
#387Een Hotei van gebeeldhouwd hout.
Un Hotei en bois sculpté.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 35 / 45 -
#66Een omvormbare hoge kinderstoel en een kleine wheelback poppenstoel.
Une chaise haute convertible et une petite chaise de poupée de style wheelback.No longer availableDim. h: 100 & 60 cmEstimate: € 80 / 100 -
#123Vier zilveren broodbordjes in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Delheid en 800/1000.
Quatre assiettes à pain en argent de style Louis XV. Poinçons Delheid et 800/1000.No longer availableDim. 842,85 g Ø 17,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
#342Een mokkaserviesje van groen en verguld porselein. Compleet voor zes personen.
Un service à moka en porcelaine verte et dorée. Complet pour six personnes.No longer availableEstimate: € 25 / 35

