Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.

Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.

Un miroir dans un cadre en bois doré, décoré de motifs baroques.
Dim. 97 x 72 cm
SKU: 2809210052.
Category: Spiegel.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #52
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #16

    Een notenhouten psychespiegel met twee kleine laden.

    Un miroir psyché en noyer avec deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #209

    Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.

    Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #264

    Een paar spiegels van hout en plaaster in barokke stijl. Beschadiging.

    Une paire de miroirs en bois et plâtre de style baroque. Dégât.
    No longer available
    Dim. 68 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #269

    Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.

    Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.
    No longer available
    Dim. Ø: 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #212

    Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.

    Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.
    No longer available
    Dim. 182 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 320
  • #196

    Een indrukwekkende wandspiegel, rijkelijk uitgewerkt met vijf engelen en bloemen.

    Un miroir mural impressionnant, richement décoré de cinq anges et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 225 x 155 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #213

    Een eikenhouten spiegel met gesculpteerde bloemen en acanthusbladeren.

    Un miroir en chêne avec des fleurs sculptées et des feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Dim. 126 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #44

    Een spiegel in houten lijst met notenhoutfineer.

    Un miroir dans un cadre en bois avec placage de noyer.
    No longer available
    Dim. 83 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #279

    Een ovale spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif van acanthusbladeren en bloemen.

    Un miroir ovale dans un cadre en bois doré, orné d'un cimier de feuilles d'acanthe et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 75 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100

Other lots in this auction

  • #286

    Een paar grijsgepatineerde fauteuils in Lodewijk XVI-stijl, bekleed met roze fluweel.

    Paire de fauteuils de style Louis XVI patine grise, tapissés de velours rose.
    No longer available
    Dim. h: 89 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #546

    Een eikenhouten tweedeurs garderobe met gemoulureerde deuren.

    Une armoire en chêne à deux portes avec portes moulurées.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #131

    Een zilveren broodmandje en een gedreven sauskom in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Wolfers 800/1000

    Une corbeille à pain et un bol à sauce en argent de style Louis XV. Marques de Wolfers 800/1000.
    No longer available
    Dim. 652 g 14 x 19 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #395

    Een schouwpendule van Rouens aardewerk met een handbeschilderde wijzerplaat.

    Une pendule de cheminée en poterie de Rouen avec un cadran peint à la main.
    No longer available
    Dim. h: 37 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #203

    Eikenhouten tweedeurskast. Tijdperk Lodewijk XV.

    Armoire deux portes en chêne. Epoque Louis XV.
    No longer available
    Dim. 224 x 146 x 64 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #517

    Een ivoren wierookbrander op drie poten en versierd met fijn gesculpteerde tempelleeuwen, ringen en getooid met een draak.

    Un brûle-encens en ivoire sur trois pieds et décoré de lions de temple finement sculptés, d'anneaux et orné d'un dragon.
    No longer available
    Dim. h: 28 cm
    Estimate: € 350 / 400
  • #14
    H. Louis (?)

    Een paar landschappen, olieverf op paneel. Beide gesigneerd.

    Un couple de paysages, huile sur panneau. Tous deux signés.
    No longer available
    Dim. 25 x 40 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #324

    Een lotje Engels zilver, bestaande uit twee verschillende zoutstrooiers, een mosterdpotje met blauw glazen recipiënt, een parfumflesje en een potje.

    Un lot d'argent anglais, composé de deux salières différentes, d'un pot à moutarde avec un récipient en verre bleu, d'un flacon de parfum et d'un pot.
    No longer available
    Estimate: € 80 / 120
  • #677

    Drie stuks Keuls aardewerk, bestaande uit een kan, een kruik en een bierpul met tinnen deksel.

    Trois pièces de poterie de Cologne, composées d'une cruche, d'un pichet et d'une chope à bière avec couvercle en étain.
    No longer available
    Dim. h: 28 - 46 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #321

    Drie vaasjes van Belgisch aardewerk (onderaan gemerkt).

    Trois vases en poterie belge (marqués en bas).
    No longer available
    Dim. h: 16 en 12 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #3

    Een gietijzeren spaarpot in de vorm van een kacheltje van Fobrux. Les Fonderies Bruxelloises waren actief tot in 1970.

    Une tirelire en fonte en forme de poêle de Fobrux.
    No longer available
    Dim. h: 15 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #410

    een schaal van okerkleurig glas. Productie Val St. Lambert voor ACEC, Charleroi.

    un bol en verre de couleur ocre. Production Val St. Lambert pour ACEC, Charleroi.
    No longer available
    Dim. Ø: 35 cm
    Estimate: € 30 / 40
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More