Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.

Een spiegel in verguld houten lijst, versierd met barokke motieven.

Un miroir dans un cadre en bois doré, décoré de motifs baroques.
Dim. 97 x 72 cm
SKU: 2809210052.
Category: Spiegel.
Auction day: 28 September 2021 19:00
Catalogue #52
Estimate: € 100 / 150
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #196

    Een indrukwekkende wandspiegel, rijkelijk uitgewerkt met vijf engelen en bloemen.

    Un miroir mural impressionnant, richement décoré de cinq anges et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 225 x 155 cm
    Estimate: € 1000 / 1500
  • #16

    Een notenhouten psychespiegel met twee kleine laden.

    Un miroir psyché en noyer avec deux petits tiroirs.
    No longer available
    Dim. h: 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #279

    Een ovale spiegel in verguld houten lijst, versierd met een kuif van acanthusbladeren en bloemen.

    Un miroir ovale dans un cadre en bois doré, orné d'un cimier de feuilles d'acanthe et de fleurs.
    No longer available
    Dim. 75 x 61 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #269

    Een spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XVI-stijl met een strik bovenaan.

    Miroir de style Louis XVI dans un cadre en bois doré avec un nœud au sommet.
    No longer available
    Dim. Ø: 74 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #213

    Een eikenhouten spiegel met gesculpteerde bloemen en acanthusbladeren.

    Un miroir en chêne avec des fleurs sculptées et des feuilles d'acanthe.
    No longer available
    Dim. 126 x 100 cm
    Estimate: € 250 / 400
  • #264

    Een paar spiegels van hout en plaaster in barokke stijl. Beschadiging.

    Une paire de miroirs en bois et plâtre de style baroque. Dégât.
    No longer available
    Dim. 68 x 55 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #209

    Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.

    Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 240
  • #44

    Een spiegel in houten lijst met notenhoutfineer.

    Un miroir dans un cadre en bois avec placage de noyer.
    No longer available
    Dim. 83 x 62 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #212

    Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.

    Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.
    No longer available
    Dim. 182 x 100 cm
    Estimate: € 260 / 320

Other lots in this auction

  • #320

    Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.

    Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,16 ct.
    No longer available
    Dim. 2,33 g
    Estimate: € 300 / 400
  • #479

    “Kinderportret”. Gemengde techniek op papier. Draagt monogram. Kleine beschadiging aan de rechterkant.

    Portrait d'enfants. Technique mixte sur papier. Porte monogramme. Légers dommages sur le côté droit.
    No longer available
    Dim. 28 x 26,5 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #399

    Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.

    Un bougeoir en verre de Murano multicolore sur un socle satiné.
    No longer available
    Dim. h: 41,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #611
    Philips

    Een oude radio in houten kast. Model 634C, 1933.

    Une vieille radio dans un coffret en bois. Modèle 634C, 1933.
    No longer available
    Dim. 48 x 41 x 27 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #562
    Bovenrade fils, Liège

    Een Luikse staande klok in eikenhouten kast.

    Une horloge grand-père liégeoise dans un coffret en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #578

    Een lot van negen boeken, uitgegeven bij het Mercatorfonds.

    Un lot de neuf livres, édité par le Mercatorfonds.
    No longer available
    Estimate: € 60 / 80
  • #580

    Een eikenhouten gatelegtafel.

    Table gateleg en chêne.
    No longer available
    Dim. 146 x 104 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #85

    Een 18 K geelgouden zakhorloge met sleuteltje en vergulde horloge ketting. (schade aan de wijzerplaat).

    Une montre de poche en or jaune 18 carats avec clé et chaîne de montre plaquée or. (dégât au cadran).
    No longer available
    Dim. bruto 70,18 g Ø 4,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #131

    Een zilveren broodmandje en een gedreven sauskom in Lodewijk XV-stijl. Keuren van Wolfers 800/1000

    Une corbeille à pain et un bol à sauce en argent de style Louis XV. Marques de Wolfers 800/1000.
    No longer available
    Dim. 652 g 14 x 19 cm
    Estimate: € 150 / 200
  • #183

    “Jager te paard met jachthoorn en -honden”. Een grote bronzen groep op marmeren voetstuk. Recente geut naar werk van P. J. Mêne.

    Chasseur à cheval avec cor de chasse et chiens. Grand groupe en bronze sur socle en marbre. Fonte récente d'après l'oeuvre de P. J. Mêne.
    No longer available
    Dim. 75 x 75 cm
    Estimate: € 400 / 700
  • #372

    Een carnavalskostuum: Barokke heer met driekantige steek/ piraat.

    Un costume de carnaval : gentleman baroque au point triangulaire/pirate.
    No longer available
  • #283

    Een paar porseleinen bloempotjes met wit reliëfdecor van palmbomen op blauwe fond. Onderaan gemerkt. Eén met randschilfer.

    Paire de pots de fleurs en porcelaine à décor en relief blanc de palmiers sur fond bleu. Marqué en bas. L'un avec éclat au bord.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 90 / 100
View all auction items ›

Veiling van 28 & 29 September 2021

Tentoonstelling op Vrijdag 24 & Zaterdag 25 september van 10.00 tot 17.00.   Veiling volledig - 700 loten.

28 September 2021 19:00
29 September 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 28 September 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More