#264Een rechthoekige spiegel in vergulde Régencelijst.
#421Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#695Twee XIXe eeuwse bolspiegels.
#399Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
#227Een grote schouwspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré et sculpté.No longer availableDim. 113 x 185 cmEstimate: € 200 / 240
#448Een driedelig tinnen koffiestel. Medio XXe eeuw.
#185Een notenhouten tweedeurs garderobe in Louis Philippestijl.
#565SwarovskiEen lot voorwerpen van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een ijsbeer, een pinguïn, een steigerend paard, een appel en een peer. Allen gemerkt.
Lot d’objets en cristal taillé incolore comprenant un ours polaire, un pingouin, un cheval, une pomme et une poire. Avec marques.No longer availableDim. h: 4 - 10 cmEstimate: € 200 / 300 -
#704“La proue Daniel”. Een potloodstudie op papier. Gesigneerd en gedateerd 1991.
#634“Binnenschepen op een kanaal”. Olieverf op paneel. Draagt een handtekening: Wolter.
“Péniches sur le canal”. Huile sur panneau. Porte une signature: Wolter.No longer availableDim. 24 x 36 cmEstimate: € 120 / 180 -
#759Main gauche van staal.
Main gauche en acier.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#571Drie bronzen vazen of hu’s, gemonteerd als lampenvoeten. Chinees werk.
#593“Album Timbres Postes Edition Victoria”. Een voorgedrukt album met postzegels uit de hele wereld, grotendeels XIXde en begin XXste eeuw. De Belgische zegels zijn op enkele na verwijderd. Van de meest exotische landen geen of slechts enkele zegels.
“Album Timbres Postes Edition Victoria”. Album imprimé aux timbres postes du monde entier, en général XIXe et début XXe siècles. Les timbres belges sont presque tous enlevés. Les pays les plus exotiques manquent.No longer availableEstimate: € 180 / 220 -
#319Edgar Wiethaese“Ruiter”. Aquarel. Gesigneerd.
”Cavalier”. Une aquarelle. Signée.No longer availableDim. 13 x 18,5 cmEstimate: € 80 / 120