Similar lots by type
-
#264Een rechthoekige spiegel in vergulde Régencelijst.
Miroir rectangulaire dans un cadre doré de style Régence.No longer availableDim. 88 x 71 cmEstimate: € 120 / 200 -
#244Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout in rococostijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style rococo.No longer availableDim. 110 x 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#227Een grote schouwspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré et sculpté.No longer availableDim. 113 x 185 cmEstimate: € 200 / 240 -
#399Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
Un miroir ovale dans un encadrement en fer, décoration fleuri.No longer availableDim. 44 x 82 cmEstimate: € 30 / 50 -
#695Twee XIXe eeuwse bolspiegels.
Deux miroirs sphériques du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 & 36 cmEstimate: € 100 / 120 -
#421Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir mural en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 50 / 80 -
#729Een ovale spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XV-stijl.
Miroir ovale à cadre en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 72 x 88 cmEstimate: € 60 / 100
Other lots in this auction
-
#290Een 18 karaats geel gouden broche met ajourwerk in de vorm van bloemen en twee knoopversieringen.
Broche en or jaune 18 ct ajourée en forme de fleurs. Ainsi que deux boutons.No longer availableDim. 6,39 gEstimate: € 180 / 250 -
#243Een paar Vieux Paris siervazen van deels verguld porselein met handgeschilderde decors van personages. XIXe eeuw.
Deux vases vieux Paris en partie en porcelaine dorée et décors de personnages peints à la main. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 130 / 150 -
#187Een reeks van vier ovale plaquettes van marmer met beeltenissen van Romeinse keizers in reliëf.
Une série de quatre plaquettes ovales en composite, reliefs représentant les empereurs romains.No longer availableDim. 45 x 36 cmEstimate: € 2000 / 2200 -
#207Guillaume Charlier“Rustende vissers”. Reliëf van brons. Gesigneerd.
”Pêcheurs au repos”. Reliëe en bronze. Signé.No longer availableDim. H. 42 cmEstimate: € 220 / 280 -
#34Floris Jespers“Personage in interieur”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat en gemonogrammeerd in de plaat.
”Personnage dans un intérieur”. Une gravure sur bois. Signée hors planche et monogramme dans la planche.No longer availableDim. 26 x 20,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#714Salvador Dali“Symbolische voorstelling”. Kleurenlitho. Gesigneerd en genummerd 80/145 buiten de plaat.
“Représentation symbolique”. Litho en couleurs. Signée et numérotée 80/145 hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 32 cmEstimate: € 200 / 220 -
#76Een eikenhouten dekenkist met gesculpteerd voorste paneel, versierd met rozetten in een ruitmotief. Vroeg XIXe eeuw.
Un coffre à couvertures en chêne avec le panneau frontal sculpté, décoration de rosettes dan un motif de losanges.No longer availableDim. b: 145 cmEstimate: € 300 / 400 -
#136Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis de Perse en laine nouée main.No longer availableDim. 299 x 200 cmEstimate: € 200 / 240 -
#401Een bronzen beeld in de vorm van een neushoorn.
Un rhinocéros en bronze.No longer availableDim. l: 31 cmEstimate: € 200 / 250 -
#527Een recente Chinese vaas.
Vase en porcelaine de Chine. Travail récent.No longer availableDim. h: 47,50 cmEstimate: € 100 / 120 -
#506Een gefineerd bureau in Engelse stijl met twee ladenblokken en een groen kalfslederen blad.
Bureau en placage de style anglais à deux caissons aux tiroirs. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 152 x 92 cmEstimate: € 200 / 260 -
#383Een lot geslepen Boheems kristal, bestaande uit een blauwe en een rode coupe en een mauve vaas.
Un lot d’objets en cristal de Bohème, comprenant une coupe mauve et une coupe rouge et un vase mauve.No longer availableDim. ø: 23; h: 25 cmEstimate: € 60 / 100

