#399Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
#421Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
#264Een rechthoekige spiegel in vergulde Régencelijst.
#695Twee XIXe eeuwse bolspiegels.
#227Een grote schouwspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré et sculpté.No longer availableDim. 113 x 185 cmEstimate: € 200 / 240
#722Henri Cassiers“Molenlandschap”. Chromolitho. In de plaat gesigneerd. Ed. Blechinger & Leykauf, Vienna.
#745Een paar sierkruiken van albast. Beschadigingen.
#131Een paar siervazen van kobaltblauw en verguld porselein in de geest van het Sèvresporselein met een meerkleurig decor van een dansend koppel in een cartouche en met koperen monturen.
#438Een lot van zes oude gezelschapsspelen. Waaronder ‘The visible man’.
#254Prosper De Wit“Terug van de visvangst”. Olieverf op gemaroufleerd doek. Gesigneerd.
”Retour de la pêche”. Huile sur toile marouflée. Signée.No longer availableDim. 54 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#497Een houten koffertje met gegalbeerd deksel, versierd met druivenranken.
#345Een eikenhouten bankje met gedreven lederen bekleding.
#546Een Engels breakfront buffet met vier paneeldeuren.
#773Vijf kristallen moezelglazen met gegraveerd motief.
#140Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1700 / 1900