Similar lots by type
-
#244
Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout in rococostijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style rococo.No longer availableDim. 110 x 72 cmEstimate: € 120/200 -
#399
Een ovale spiegel in ijzeren kader, versierd met bloemen.
Un miroir ovale dans un encadrement en fer, décoration fleuri.No longer availableDim. 44 x 82 cmEstimate: € 30/50 -
#421
Een wandspiegel van verguld hout in Lodewijk XV-stijl.
Miroir mural en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 65 x 43 cmEstimate: € 50/80 -
#264
Een rechthoekige spiegel in vergulde Régencelijst.
Miroir rectangulaire dans un cadre doré de style Régence.No longer availableDim. 88 x 71 cmEstimate: € 120/200 -
#729
Een ovale spiegel in verguld houten lijst in Lodewijk XV-stijl.
Miroir ovale à cadre en bois doré de style Louis XV.No longer availableDim. 72 x 88 cmEstimate: € 60/100 -
#227
Een grote schouwspiegel van verguld hout.
Grand trumeau en bois doré et sculpté.No longer availableDim. 113 x 185 cmEstimate: € 200/240 -
#695
Twee XIXe eeuwse bolspiegels.
Deux miroirs sphériques du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 & 36 cmEstimate: € 100/120
Other lots in this auction
-
#629
“Fruitstillevens”. Olieverf op paneel. Een paar schilderijen. Draagt een handtekening: Bernard.
“Natures mortes aux fruits”. Huile sur panneau. Paire de tableaux. Portent une signature: Bernard.No longer availableDim. 16 x 24 cmEstimate: € 120/180 -
#639
“Cabaretdame”. Aquarel op papier. Draagt een handtekening: Van der Hen
“Femme de cabaret”. Aquarelle sur papier. Porte une signature : Van der Hen.No longer availableDim. 17 x 14 cmEstimate: € 150/180 -
#335Val St. Lambert
Een glasservies van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit elf rodewijnglazen, twaalf wittewijnglazen en zes aperitiefglazen.
Un service de verres en cristal taillé comprenant onze verres à vin rouge, douze verres à vin blanc et six verres à apéritif.No longer availableEstimate: € 180/240 -
#440
Kandelaar in de vorm van een saxofoon van smeedijzer.
Un chandelier en forme de saxophone en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#584Gerard Darau
“Naakt”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Nu”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 85 x 54 cmEstimate: € 420/500 -
#88
Twee oude rekenmachines.
Deux anciennes calculatrices.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#821
Een eikenhouten stoel met lederen bekleding.
Chaise renaissance en chêne. Siège et dossier recouverts de cuir brun.No longer availableEstimate: € 20/40 -
#424RatinckxPeriod: 1860-1937
Een lot van 3 werken: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “ Sint Julianus ziekenhuis”, “Vischmarkt”. Allen gesigneerd.
Un lot de trois oeuvres: “Sint Walburgisplein, papegaaiken”, “Sint Julianus ziekenhuis”, “ Vischmarkt”. Toutes signées.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#727
Een lot van 50 Franstalige boeken met betrekking tot kunst, waarbij voornamelijk schilderkunst.
Lot de 50 livres francophones traitant sur les arts, surtout la peinture.No longer availableEstimate: € 250/300 -
#103
Een paar balustervazen van polychroom Delfts aardewerk met een decor van bloemen en vogels. Onderaan gemerkt. We voegen er een Delftse kalebasvaas aan toe.
Deux vases balustres en faïence polychrome de Delft, décoration d’oiseaux et fleurs. Marque sous la base. Nous ajoutons une gourde de Delft.No longer availableDim. h: 64 & 50 cmEstimate: € 300/400 -
#686
Een handgeknoopte Oosterse wollen loper.
Couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 333 x 105 cmEstimate: € 120/200 -
#671
Een gestileerd stenen beeld. Zimbabwe.
Sculpture stylisée en pierre. Zimbabwe.No longer availableDim. h 55 cmEstimate: € 200/300