Similar lots by type
-
#104
Een XIXe eeuwse spiegel in gesculpteerde lijst. Duitsland.
Un miroir du XIXe siècle dans un cadre sculpté. Allemagne.No longer availableDim. 97 x 83 cmEstimate: € 120 / 160 -
#4
Een antieke spiegel in vergulde lijst.
Un miroir ancien dans un cadre doré.No longer availableDim. 52 x 45 cmEstimate: € 120 / 200 -
#99
Een spiegel in gebeeldhouwde en opengewerkte houten lijst.
Un miroir avec encadrement en bois ajouré et sculpté.No longer availableDim. 98 x 96 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#546
Een recente staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père récente dans une gaine en chêne.No longer availableDim. H:240cmEstimate: € 60 / 80 -
#323Ellfenbein, Bavaria
Een reeks van zes mokkakopjes en schoteltjes van meerkleurig en verguld porselein. Op messingen dienblaadje. Gemerkt. We voegen er een porseleinen suikerpot aan toe.
Ensemble de six tasses à moka et soucoupes en porcelaine multicolore et dorée. Sur plateau en laiton. Marqué. On y ajoute un sucrier en porcelaine.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#255
Een paar zuiltjes van zwart en rood marmer.
Paire de colonnettes en marbre noir et rouge.No longer availableDim. h: 88 cm Ø 14 cmEstimate: € 150 / 250 -
#310
Een 18 K geelgouden ring bezet met twee briljanten en drie saffieren met een gezamenlijk gewicht van +- 0,25 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de deux diamants et de trois saphirs d'un poids combiné de +- 0,25 ct.No longer availableDim. 1,90 gEstimate: € 320 / 360 -
#694
Twee verschillende hanglantaarntjes van messing met kapjes van gesatineerd en geslepen glas.
Deux lanternes suspendues en laiton différentes avec des abat-jour en verre satiné et taillé.No longer availableDim. h: 30 - 36 cmEstimate: € 50 / 60 -
#208Raymond Reding
“Monsieur Vincent, Vriend van de Armen”. Ed. Lombard Collectie 1957. Hard cover. Goede staat, met Kuifjepunt.
« Monsieur Vincent, Vriend van de Armen ». Éd. Collection Lombard 1957. Relié. Bon état, avec point Tintin.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#322
Een verguld houten spiegel in Régencestijl.
Miroir en bois doré de style Régence.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#481
Een modern ijzeren kunstwerk. Achteraan gemonogrammeerd.
Une œuvre d'art moderne en fer. Monogrammée au dos.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 100 / 150 -
#655
Een bridgetafel met inklapbare pootjes met hoogwaardig fluwelen speelblad.
Une table de bridge avec des pieds pliants avec un plateau de jeu en velours de haute qualité.No longer availableDim. 77 x 77 cmEstimate: € 25 / 35 -
#157Imperial
Een driedelig klokstel van koper en albast gedecoreerd met hanenkoppen en zamakken saters, kandelaars met zeven lichtpunten.
Garniture de trois pièces en cuivre et albâtre à décor de têtes de coqs et de satyres en régule, bougeoirs à sept points lumineux.No longer availableDim. h 67 cmEstimate: € 400 / 600 -
#64Karel De Swerts
“Guido Gezelle”. Een portret in sanguinekrijt. Gesigneerd.
Guido Gezelle. Un portrait à la craie sanguine. Signé.No longer availableDim. 45 x 30 cmEstimate: € 25 / 40 -
#639
“Schip aan de kade”. Olieverf op doek.
"Navire à quai". Huile sur toile.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 60 / 80