Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een spiegel met zilveren kader, verso bodem gemerkt 925‰

Een spiegel met zilveren kader, verso bodem gemerkt 925‰

A mirror with a silver frame, marked 925‰ on the bottom verso.
Dim. 34 x 27cm x 925‰
SKU: 1912230268.
Categories: Spiegel, Zilver.
Auction day: 19 December 2023 19:00
Catalogue #268
Estimate: € 120 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #335
    Period: 1894

    Een set van 6 zilveren botermesjes, Sheffield, England, 1894, meesterkeur W.D. In zijn originele doosje.

    A set of 6 silver butter knives, Sheffield, England, 1894, maker's mark W.D. In its original box.
    No longer available
    Dim. l 17 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #88
    Hammand Creake & Co.

    Een Engels eikenhouten ijs of koekjes-emmer met keramische binnenkant en zilveren deksel. Gemerkt “HC & Co for “Hammand Creake & Co.”. 1886-1935 Sheffield, England.

    An English oak ice or biscuit barrel with a ceramic interior and a silver lid. Marked "HC & Co for "Hammand Creake & Co." 1886-1935 Sheffield, England.
    No longer available
    Dim. 24 x Ø16cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #326

    Een kaptafeltje met opklapspiegeltje en 2 openklapbare vakken.

    A dressing table with a folding mirror and 2 folding compartments.
    No longer available
    Dim. 70 x 70 x 45 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #539

    Een spiegel met kleinere spiegel bovenaan in polychroom porseleinen kader. Vintage look, meerkleurig versierd met rozen en putti’s.

    A mirror with a smaller mirror on top in a polychrome porcelain frame. Vintage look, multicolored decorated with roses and putti.
    No longer available
    Dim. 75 x 48cm
    Estimate: € 250 / 300
  • #482

    Een Louis XV spiegel in polychroom houten kader met floraal gesculpteerd ornament. Medio 1750.

    A Louis XV mirror in polychrome wooden frame with floral sculpted ornament. Mid 1750s.
    No longer available
    Dim. 81 x 53cm
    Estimate: € 225 / 275
  • #237
    Delheid

    Een zilveren set bestaande uit 3 borstels, een schoenlepel en het zilveren deel van een kam. Alle 5 delen dragen de stempel van Delheid. Toegevoegd 2 borstels met verzilverde houder.

    A silver set consisting of 3 brushes, a shoe horn, and the silver part of a comb. All 5 parts bear the Delheid hallmark. Added 2 brushes with silver-plated holder.
    No longer available
    Dim. l 24 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #295

    Een art-deco mesh portemonneetje met veelkleurige geëmailleerde vlakjes.

    An Art Deco mesh wallet with multicolored enamel squares.
    No longer available
    Dim. h 15 x b 7 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #409

    Een ronde butler spiegel met houten verguld kader.

    A round butler mirror with a wooden gilt frame.
    No longer available
    Dim. Ø81cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #419

    Een spiegel met een verguld houten kader.

    A mirror with a gilded wooden frame.
    No longer available
    Dim. 71 x 41cm
    Estimate: € 60 / 90
  • #7
    Urart

    Een zwart marmeren kandelaar in de vorm van een Ionische zuil met zilveren ornamenten. Onderaan gemerkt Urart 925.

    A black marble candlestick in the shape of an Ionic column with silver ornaments. Marked urart 925 at the bottom.
    No longer available
    Dim. 22,5cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #157
    Daniel George Collins
    Period: 1899

    Een zilveren schaal op voet, gemerkt Sheffield, England, 1899 met als zilversmid Daniel George Collins. 390 gram.

    A silver dish on foot, marked Sheffield, England, 1899, with silversmith Daniel George Collins. 390 grams.
    No longer available
    Dim. 11 x 26.5 x 20.5 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #674

    Een grote geslepen spiegel in een eikenhouten kader.

    A large cut mirror in an oak frame.
    No longer available
    Dim. h 168 x b 91 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #320

    Een lot van 4 zilveren zakhorloges, waarvan 1 met gebroken glas en 2 met beschadigde wijzerplaat.

    A lot of 4 silver pocket watches, 1 with broken glass and 2 with damaged dials.
    No longer available
    Dim. Ø 4.5 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #208
    Tiffany & Co

    Een lot van 2 zilveren lepeltjes van Tiffany & Co, de ene met de afbeelding van een aapje, de andere met 3 acrobatische aapjes.

    A pair of 2 silver spoons by Tiffany & Co, one depicting a monkey, the other featuring 3 acrobatic monkeys.
    No longer available
    Dim. 925‰ 85 gram
    Estimate: € 120 / 180
  • #606

    Een mahoniehouten kaptafel met wit marmeren blad en kantelbare spiegel.

    A mahogany dressing table with a white marble top and tilting mirror.
    No longer available
    Dim. 160 x 85 x 46 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #672

    Een grote geslepen Mechelse spiegel in houten gesculpteerd kader.

    A large cut-glass Mechelen mirror in a wooden carved frame.
    No longer available
    Dim. 165 x 95cm
    Estimate: € 100 / 150

Other lots in this auction

  • #250

    Een 18 kt witgouden ring bezet met een solitair diamant van +- 0,75 ct.

    An 18kt white gold ring set with a solitaire diamond of approximately 0.75 ct.
    No longer available
    Dim. 2,24 g
    Estimate: € 900 / 1000
  • #137

    “Bacchante”. Een brons gesculpteerd beeld.

    "Bacchante". A bronze sculpted statue.
    No longer available
    Dim. 46cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #36

    Een ovalen eikenhouten bijzettafel met inlegwerk in de rand en een rood marmeren blad.

    An oval oak side table with inlay work in the edge and a red marble top.
    No longer available
    Dim. 78 x 79 x 60
    Estimate: € 40 / 60
  • #399
    Mandael

    “De geitjes voeren”. Olieverf op doek. Gesigneerd Mandael.

    "Feeding the goats". Oil on canvas. Signed Mandael.
    No longer available
    Dim. h 40 x b 60 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #102
    Théo Idserda
    Period: 1915-1922

    “Marine”. Een schilderij, aquarel op papier. Onderaan gesigneerd.

    "Marine." A painting, watercolor on paper. Signed at the bottom.
    No longer available
    Dim. 66,5 x 87,5cm
    Estimate: € 150 / 250
  • #127
    Christofle

    “Malmaison”. Een verzilverde koffiepot met ebbenhouten arm, model Malmaison, onderaan gemerkt. Met bijhorende stofzak.

    "Malmaison". A silver-plated coffee pot with an ebony handle, Malmaison model, marked at the bottom. With accompanying dust bag.
    No longer available
    Dim. 25 x 23cm
    Estimate: € 350 / 450
  • #258
    His Master’s Voice

    Een His Master’s Voice grammofoonspeler met enkele bijbehorende platen. Sporen van herstelling, klem niet origineel.

    A His Master's Voice gramophone player with some accompanying records. Signs of repair, clamp not original.
    No longer available
    Dim. H: 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #317

    Een lot van drie aspergeschalen van polychroom aardewerk. Waaronder één gemerkt Sarreguemines.

    A lot of three polychrome earthenware asparagus dishes. Including one marked Sarreguemines.
    No longer available
    Dim. 36 x 18, 34 x 26, 26 x 14 cm
    Estimate: € 40 / 80
  • #229
    Victor Dolphyn
    Period: 1909-1992

    “Portret van een oude dame in rouwkledij.” Olieverf op doek. Gedateerd ‘40. Gesigneerd.

    “Portrait of an old lady in mourning clothes.” Oil on canvas. Dated '40. Signed.
    No longer available
    Dim. 105 x 73 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #242
    L. Gressé

    Een paar religieuze aquarellen op papier. Met o.a. St. Petrus.

    A pair of religious water colors on paper. Representing among others St. Peter.
    No longer available
    Dim. 23 x 17,5 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #11

    Een polychrome retro gipsen missie-spaarpot met knikkend hoofdje.

    A polychrome retro plaster mission piggy bank with nodding head.
    No longer available
    Dim. 32cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #525

    Een paar 18 kt witgouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,65 ct.

    A pair of 18 kt white gold earrings set with diamonds, with a total weight of approximately 0.65 ct.
    No longer available
    Dim. 3,13 g
    Estimate: € 900 / 1000
View all auction items ›

Veiling van 19 & 20 December 2023

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling: Vrijdag 15 & Zaterdag 16 december van 10.00 tot 17.00.

19 December 2023 19:00
20 December 2023 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 19 December 2023 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More