Similar lots by type
-
#229
Een spiegel met majolica lijst, versierd met bloemetjes.
Un miroir encadré de majolique, décoré de fleurs.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 80/120 -
#689
Een rechthoekige wandspiegel van gefineerd hout.
Miroir mural rectangulaire en bois de placage.No longer availableDim. 120 x 73 cmEstimate: € 180/240 -
#106
Een schouwspiegel van zwart- en goudgepatineerd hout.
Un miroir de cheminée en bois patiné noir et or.No longer availableDim. 150 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#189
Een grote goudgepatineerde houten schouwspiegel met een kuif in de vorm van een bloementuil, geflankeerd door twee putti.
Un grand miroir de cheminée en bois patiné or avec une crête en forme de narine fleurie, flanqué de deux putti.No longer availableDim. 211 x 106 cmEstimate: € 250/350 -
#114
Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
Un miroir de majordome dans un cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 79 cmEstimate: € 160/180 -
#9
Een klein antiek spiegeltje met houten lijst, versierd met gebeeldhouwde engeltjes. We voegen er een antiek gepolychromeerd houten engeltje aan toe (beschadigd).
Un petit miroir ancien avec cadre en bois, décoré d'anges sculptés. Nous ajoutons un ange ancien en bois polychrome. (Endommagé).No longer availableDim. h: 27 & 19 cmEstimate: € 40/60 -
#234
Een butlerspiegel met verguld houten lijst.
Un miroir de majordome avec cadre en bois doré.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 120/200
Other lots in this auction
-
#120
Een paar 18 K wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,70 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,70 ct.No longer availableDim. 2,77 gEstimate: € 550/650 -
#43
Een verzilverd metalen milieu de table met geslepen kristallen recipiënt. Op geslepen spiegel met verzilverd metalen voet.
Un milieu de table en métal argenté avec réceptacle en cristal taillé. Sur miroir taillé avec base en métal argenté.No longer availableDim. b: 40 & 45 cmEstimate: € 35/50 -
#389Jan VanrietPeriod: °1948
“Park”. Litho. Gesigneerd, gedateerd 1973 en genummerd 3/5 buiten de plaat.
Park . Lithographie. Signée, datée de 1973 et numérotée 3/5 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 53 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#435
Een gehamerd zilveren milieu de table met houten handvatten en met glazen recipiënt. 800‰. 760 gram bruto zonder recipiënt.
Un milieu de table en argent martelé avec poignées en bois et avec récipient en verre. 800 ‰. 760 grammes brut sans récipient.No longer availableDim. 34 x 20 cmEstimate: € 300/320 -
#4
“Ontmoeting. Twee kikkers”. Litho. Gesigneerd en genummerd 7/15 buiten de plaat.
Réunion. Deux grenouilles . Lithographie. Signée et numérotée 7/15 à l'extérieur de la planche.No longer availableDim. 27 x 35 cmEstimate: € 30/40 -
#167Capodimonte
“Visserskoppel”. Een paar beelden van meerkleurig biscuit naar ontwerp van Eduardo Tasca.
Couple de pêcheurs . Quelques sculptures de biscuit multicolore conçues par Eduardo Tasca.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 260/280 -
#502
“Portret”. Olieverf op doek. Gemonogrammeerd.
Portrait . Huile sur toile. Monogrammée.No longer availableDim. 50 x 50 cmEstimate: € 50/80 -
#663Lladro
“Slapend meisje tegen moeders schoot”. Een groepje van meerkleurig Spaans porselein. Onderaan gemerkt.
Fille endormie sur les genoux de sa mère . Un groupe de porcelaine espagnole multicolore. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 50/80 -
#458
Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120/200 -
#224Jos Beerden
“Wellenshoeve, Bokrijk”. Olieverf op board. Gesigneerd.
Wellenshoeve, Bokrijk. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 70 x 80 cmEstimate: € 120/200 -
#432
Een antieke Tibetaanse tangka.
Un tangka tibétain antique.No longer availableDim. 63 x 46 cmEstimate: € 80/100 -
#140
Een 18 K witgouden ring bezet met diamant baguettes met een gezamenlijk gewicht van 0,17 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de baguettes de diamants d'un poids combiné de 0,17 ct.No longer availableDim. 3,44 gEstimate: € 300/400