Een ovale spiegel van verguld hout, getooid met een acanthusblad.
#710
Een trumeau van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200 / 300 -
#748
#780
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
#146
Een eikenhouten trumeau. Begin XXe eeuw.
Trumeau en chêne. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 80 / 120 -
#350
#50
#375
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80 / 100
#631
Een glazenset in opbergkistje in de vorm van vier boeken in trompe-l’oeil.
#596
Een eikenhouten kussenkast. XVIIIde eeuw.
Armoire à coussins en chêne. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 207 x 195 x 71 cmEstimate: € 400 / 600 -
#577
Een bronzen geut van de Venus van Milo met inscriptie ‘Musée du Louvre’.
#569
Een lot van tien kleine Chinese wijzen van gesculpteerd hardhout.
#97
Balance ancienne en fonte et laiton. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 30 / 40 -
#206Gebr. Petzina Hofpianofabriken, Schwerin
#298
Een vaas van Belgisch aardewerk, versierd met drie slangen.
#514Guy SéradourPeriod: 1922 - 2007
“Lezende dame op het strand”. Lithografie. Gesigneerd en genummerd 9/20
“Dame lisant sur la plage”. Litho. Signée et numérotée 9/20.No longer availableDim. 49 x 69 cmEstimate: € 40 / 60 -
#386
Een vitrinekastje met vijf laden voor een muntenverzameling.
#127
Een meisjesbuste met pop van gebeeldhouwd wit marmer.
#630
Een oude Afrikaanse speer.
Ancienne lance africaine.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 60 / 100 -
#807Franklin Mint
Cinq modèles de voitures anciennes comprenant une Bugatti, une Alvis, une Rolls Royce, une Packhard et une Mercedes.No longer availableEstimate: € 50 / 80