Similar lots by type
-
#818
Een ovale spiegel van goudgepatineerd hout.
Miroir ovale en bois doré.No longer availableDim. l: 78 cmEstimate: € 60 / 80 -
#1077
Een rechthoekige wandspiegel in lijst van mahoniehoutfineer.
Miroir rectangulaire en placage d’acajou.No longer availableDim. 80 x 66 cmEstimate: € 40 / 50 -
#789
Twee verschillende ovale wandspiegels van gebeeldhouwd hout.
Deux différents miroirs ovales en bois sculpté.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#782
Een ovale spiegel van gesculpteerd en zilvergepatineerd hout, versierd met rozen.
Miroir ovale en bois sculpté et argenté à décor de roses.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#828
Een rechthoekige spiegel, omlijsting van spiegelglas.
Miroir rectangulaire à encadrement miroité.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#827
Een spiegel van verguld en gebeeldhouwd hout met een schelpmotief.
Miroir en bois sculpté et doré à motif de coquille.No longer availableDim. H.78 cmEstimate: € 100 / 120 -
#784
Een wandspiegeltje van geel koper, versierd met roosjes.
Petit miroir mural en cuivre jaune décoré de roses.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#802
Een sobere notenhouten spiegel met simpel inlegwerk.
Miroir sobre en noyer aux petites incrustations.No longer availableDim. 77 x 63 cmEstimate: € 50 / 80 -
#1051
Een ovale wandspiegel van gesculpteerd eikenhout, versierd met een bloemenguirlande.
Miroir ovale en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs.No longer availableDim. l: 84 cmEstimate: € 50 / 80 -
#838
Een rechthoekige spiegel van verguld hout.
Miroir rectangulaire en bois doré.No longer availableDim. 53 x 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#773
Een mahoniehouten spiegel als onderdeel van een kaptafel.
Miroir en acajou ayant fait partie d’une coiffeuse.No longer availableDim. h: 81 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#1127
Een art deco luchtertje van koper met vijf lichtpunten en versierd met gestileerde rozen.
Petit lustre art déco en cuivre à cinq lumières et décoré de roses stylisées.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#90
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren saffieren met een gezamenlijk gewicht van ± 8 ct.
Bague en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de saphirs ayant un poids total de ± 8 ct.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 1800 / 2000 -
#739
Een kalligrafische plaat, daterend van 1922 en een Chinese aquarel met vogels op een besneeuwde tak.
Une planche calligraphique datée 1922 et une aquarelle chinoise représentant des oiseaux sur une branche enneigée.No longer availableDim. 15 x 33,4 & 31 x 41 cmEstimate: € 40 / 50 -
#201
Een eetkamer in eclectische stijl, bestaande uit een lange buffetkast met vier paneeldeuren, drie laden en een marmeren blad, een verlengbare tafel, twee armstoelen en vier stoelen. Begin XXste eeuw.
Salle à manger de style éclectique comprenant un long buffet à quatre portes à panneaux, trois tiroirs et une tablette en marbre, une table à rallonges, deux fauteuils et quatre chaises. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 1800 / 2400 -
#438
Lot van 18 stripverhalen. Krantenpapier: Jef Nys (1927-2009). Nrs. 1, 4, 50, 70, 90. Marc Sleen (1922-2016). “De Erfenis van Nero”. Ed. Het Volk. Softcover: Arme Lampil, De Blauwbloezen, Buck Danny, Michel Vaillant, Rik Ringers, Dan Cooper, Bob Morane.
Lot de 18 albums de bandes dessinées. Sur papier de journaux: Jef Nys (1927-2009). Nrs. 1, 4,50, 70,90. Marc Sleen (1922-2016). “De Erfenis van Nero”. Ed. Het Volk. Softcover: Arme Lampil, De Blauwbloezen, Buck Danny, Michel Vaillant, Rik Ringers, Dan Cooper, Bob Morane.No longer availableEstimate: € 30 / 50 -
#219
“Heilige met kruisbeeld”. Olieverf op doek. Zonder signatuur. XIXde eeuw.
“Sainte au crucifix”. Huile sur toile. Sans signature. XIXe siècle.No longer availableDim. 100 x 80 cmEstimate: € 200 / 300 -
#645
Een halssnoer van ruwe stokjes bloedkoraal zonder slot.
Collier de pièces de corail rouge sans fermoir.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#217
“Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.
Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80 / 100 -
#120
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met malachiet.
Bague en or jaune 18 ct serti de malachite.No longer availableDim. 19,50 gEstimate: € 300 / 400 -
#988
Een Franse buffetkast met twee paneeldeuren en twee laden naast een kleine centrale lade. XIXe eeuw.
Buffet français à deux portes aux panneaux et à deux tiroirs flanquant un troisième plus petit. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 165 cmEstimate: € 180 / 240 -
#211
Een kleine glazen karaf met een handgeschilderd en geëmailleerd bloemendecor met verzilverd tinnen montuur. Vermoedelijk Mont Joye. Omstreeks 1900.
Carafon en verre à décor de fleurs peintes et émaillées à la main et à monture en étain argenté. Probablement Mont Joye, vers 1900.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 50 -
#173
Een vrouwenbuste van gebeeldhouwd wit marmer. Gemonogrameerd “W.M.”.
Buste de femme en marbre blanc. Monogrammé “W.M.”.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 360 / 400