Similar lots by type
-
#219
Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. 182 x 100 cmEstimate: € 260 / 320 -
#349
Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
Miroir rectangulaire à cadre en noyer.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229
Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200 / 240 -
#414
Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
Petit miroir en verre de Venise formant cabinet à suspendre.No longer availableDim. 36 x 33 cmEstimate: € 60 / 80 -
#704
Een verguld houten butlerspiegel.
Miroir de sorcière en bois doré.No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 100 / 120 -
#791
Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
Miroir de chambre pivotant en placage d’acajou.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200 / 300 -
#754
Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Miroir en acajou aux traits incrustés.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80 / 100 -
#699
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 80 / 120 -
#714
Een verguld houten butlerspiegel.
Miroir sorcière en bois doré.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 80 / 100 -
#342
Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre sculpté de style baroque.No longer availableDim. 70 x 62 cmEstimate: € 100 / 140
Other lots in this auction
-
#280
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +/- 0,50 ct. en een centrale smaragd van +/- 0,30 ct.
Bague en or jaune 18 K sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et d’une émeraude centrale de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 4,17 gEstimate: € 450 / 550 -
#774Georges Claeys
“Biddende nonnen in een kerkinterieur”. Olieverf op doek op paneel gekleefd. Gesigneerd.
“Nonnes en prière dans une église”. Huile sur toile, collée sur panneau. Signée.No longer availableDim. 32 x 24 cmEstimate: € 50 / 80 -
#487
Een Chinees juwelenkistje met jade plaquettes en messingen beslag.
Petit cabinet à bijoux chinois décoré de plaquettes en jade et aux montures en laiton.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 120 / 200 -
#198Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
Een bronzen damesbuste. Gesigneerd. Met rood marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze. Signé. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 400 -
#786
Een witgepatineerd boudoirstoeltje met blauw fluwelen bekleding.
Chaise de boudoir laquée blanche recouverte de velours bleu.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#472Aimé
“De lunch van de roeiers - detail”. Olieverf op doek. Naar een werk van Renoir. Gesigneerd en gedateerd ‘89.
“Le déjeuner des rameurs - détail”. Huile sur toile. D’après Renoir. Signée et datée ‘89.No longer availableDim. 50 x 42 cmEstimate: € 80 / 100 -
#636
Een tweeledige eikenhouten breakfront buffet met onderaan drie paneeldeuren en bovenaan twee paneeldeuren aan weerszijden van een gevitreerde deur en drie laden. Lodewijk XVI-stijl. In 1992 op bestelling gemaakt voor 760.040 BEF (op factuur).
Buffet breakfront à deux corps en chêne, le bas à trois portes pleines, le haut à deux portes pleines et une porte vitrée et trois tiroirs. Style Louis XVI. Produit sur commande en 1992 pour 760.040 BEF (sur facture).No longer availableDim. 205 x 179 cmEstimate: € 200 / 300 -
#692
Een replica van een Friese staartklok.
Horloge murale frisonne dite staartklok. Travail récent.No longer availableDim. l: 110 cmEstimate: € 60 / 80 -
#476
Twee handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes.
Deux carpettes en laine. Nouées main.No longer availableDim. 144 x 87 cm en 190 x 112 cmEstimate: € 100 / 120 -
#513
Een bord van Imariporselein met een decor van twee geisha’s bij een bloemenkar in het plat.
Plat en porcelaine d’Imari à décor de deux geishas avec une charrette aux fleurs.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 120 / 180 -
#82L. Vanaerschot
“Kinderen bij een kooitje”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Enfants près d’une cage”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 61 x 47 cmEstimate: € 100 / 120 -
#490
Een kleine en grote zakhorloge met gegraveerde achterkant van zilver °% 800.
Une grande et une petite montre de poche à décor gravé. Argent 800/1000.No longer availableDim. 3 en 5 cmEstimate: € 80 / 100