Similar lots by type
-
#219
Een verguld houten schouwspiegel met een acanthusblad in de kuif.
Trumeau en bois doré coiffé d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. 182 x 100 cmEstimate: € 260/320 -
#754
Een mahoniehouten spiegel met ingelegde biesjes. XIXe eeuw.
Miroir en acajou aux traits incrustés.No longer availableDim. 60 x 52 cmEstimate: € 80/100 -
#414
Een klein Venetiaans glazen kastspiegeltje.
Petit miroir en verre de Venise formant cabinet à suspendre.No longer availableDim. 36 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#699
Een grote schouwspiegel van gebeeldhouwd eikenhout in Mechelse renaissancestijl.
Grand trumeau en chêne sculpté de style malinois.No longer availableDim. 207 x 121 cmEstimate: € 80/120 -
#349
Een rechthoekige spiegel in notenhouten lijst.
Miroir rectangulaire à cadre en noyer.No longer availableDim. 62 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#791
Een kantelbare kamerspiegel met mahoniehoutfineer.
Miroir de chambre pivotant en placage d’acajou.No longer availableDim. h: 160 cmEstimate: € 200/300 -
#704
Een verguld houten butlerspiegel.
Miroir de sorcière en bois doré.No longer availableDim. Ø: 66 cmEstimate: € 100/120 -
#342
Een wandspiegel met gestoken lijst in barokke stijl.
Miroir à cadre sculpté de style baroque.No longer availableDim. 70 x 62 cmEstimate: € 100/140 -
#229
Een verguld houten trumeau in Louis-Philipestijl.
Trumeau en bois doré de style Louis-Philippe.No longer availableDim. 140 x 90 cmEstimate: € 200/240 -
#714
Een verguld houten butlerspiegel.
Miroir sorcière en bois doré.No longer availableDim. Ø: 45 cmEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#42
Een lot van zeven handgeschilderde miniaturen, waarbij enkelen op ivoor. XIXe eeuw.
Lot de sept miniatures peintes à la main dont quelques sur ivoire.No longer availableDim. h: 4 - 14 cmEstimate: € 400/600 -
#131Montjoye - Legras
Een siervaas van bruingroen glas met een met zuur geëtst, handgeschilderd en geëmailleerd decor van bloemen. Onderaan gemerkt. Frankrijk, omstreeks 1890.
Vase décoratif en verre brun et verre décoré à l’eau forte et peint et émaillé à la main représentant des fleurs. Marque sous la base. Epoque Art Nouveau.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 250/350 -
#55
Een 14 karaats geel gouden ring bezet met een aquamarijn van ca 4 ct.
Bague en or jaune 14 K sertie d’une aigue-marine de ± 4 ct.No longer availableDim. 7,56 gEstimate: € 150/200 -
#777Daufresne de la Chevalerie
“Vrouw in een stalletje in een Perzisch straatje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd Delac. Medio XXe eeuw.
“Vendeuse dans une ruelle persane”. Huile sur panneau. Signé Delac. Milieu du XXe siècle.No longer availableDim. 80 x 60 cmEstimate: € 120/200 -
#126
Een donkergepatineerde vierkante eikenhoutentafel met neerklapbare afgeronde bladen.
Table carrée en chêne foncé aux abattants arrondis.No longer availableDim. 120 x 120 cm Ø: 170 cmEstimate: € 200/300 -
#64
“Straatzicht”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Vue d’une rue”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 50 cmEstimate: € 40/60 -
#90
Een 18 karaats geel gouden hanger in de vorm van een luciferdoosje.
Pendentif en or jaune 18 K formant boîte à allumettes.No longer availableDim. 19,07 g 4,5 x 2,5 cmEstimate: € 350/450 -
#761
Een hallantaarn met gesatineerde en geslepen coupe en versierd met ramskoppen.
Lanterne de vestibule avec coupe satinée et taillée, décorée de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 82 cmEstimate: € 200/240 -
#124A. Delannoy
“Vieille bicoque, Place des Trieux 15/5/26”. Olieverf op board. Gemonogrammeerd A.D.L. (?). Titel op verso en ook: “Delannoy Oscar, Charleroi.”
“Vieille bicoque, Place des Trieux 15/5/26”. Huile sur carton. Monogrammé A.D.L. (?). Titre au verso ainsi que: “Delannoy Oscar, Charleroi.”No longer availableDim. 36 x 45 cmEstimate: € 150/200 -
#198Mathurin MoreauPeriod: 1822 - 1912
Een bronzen damesbuste. Gesigneerd. Met rood marmeren sokkel.
Buste de femme en bronze. Signé. Sur socle en marbre rouge.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300/400 -
#518
Een vergulde messingen Boeddha, versierd met kraaltjes.
Bouddha en laiton doré décoré de petites perles.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200/240 -
#561
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een valk op een valkeniershandschoen.
Sculpture de jardin en fonte représentant un faucon sur un gant de fauconnier.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200/220