Similar lots by type
-
#710
Een trumeau van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trumeau en bois sculpté de style Louis XV.No longer availableDim. h: 145 cmEstimate: € 200/300 -
#587
Een lange vaas van koper, versierd met een decor van arabesken.
Long vase en cuivre décoré d’arabesques.No longer availableDim. h: 92 cmEstimate: € 80/100 -
#397
Een lot koper, bestaande uit een kandelaar, een hangjardinière en een klein olielampje
Lot de cuivres comprenant un candélabre, une jardinière à suspendre et une petite lampe à huile.No longer availableEstimate: € 30/40 -
#50
Een houten kaartenbakje met losse postzegels uit België en Belgisch Congo van 1927 tot 1960.
Petit fichier en bois contenant des timbres postes dépareillés de Belgique et du Congo Belge entre 1927 et 1960.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#350
Een wandspiegel van verguld gips in barokke stijl, versierd met hoornen des overvloeds en griffioenen. Omstreeks 1900.
Miroir en plâtre doré de style baroque décoré de cornes d’abondance et de griffions. Vers 1900.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 100/120 -
#370
Een spiegel van verguld hout in barokke stijl.
Miroir en bois doré de style baroque.No longer availableDim. 105 x 80 cmEstimate: € 80/100 -
#402
Een Vlaamse kroon van geel koper met twaalf lichtpunten en bekroond met een Habsburgse adelaar.
Un lustre flamand en cuivre jaune avec 12 luminaires surmonté d’un aigle.No longer availableEstimate: € 25/45 -
#780
Twee olieverfschilderijtjes en een zwartgelakte houten spiegel.
Deux peintures à l’huile et un miroir avec cadre en bois laqué noir.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#624
Een koperen luchter met een centrale glazen coupe en zes lichtpunten in twee niveaus met glazen kapjes.
Un lustre en cuivre avec une coupe centrale en verre et six luminaires avec abats jours en verre en deux niveaux.No longer availableDim. h: 100 cmEstimate: € 300/500 -
#375
Een spiegel van gebeeldhouwd eikenhout met een bloemenguirlande aan weerskanten.
Miroir en chêne sculpté décoré d’une guirlande de fleurs aux deux côtés.No longer availableDim. 156 x 93 cmEstimate: € 80/100 -
#146
Een eikenhouten trumeau. Begin XXe eeuw.
Trumeau en chêne. Début du XXe siècle.No longer availableDim. h: 124 cmEstimate: € 80/120 -
#590
Drie koperen luchters met vier lichtpunten, versierd met ramskoppen en bovenaan getooid met een vlam.
Trois lustres en cuivre à quatre lumières décorés de têtes de bélier et surmontés d’une flamme.No longer availableEstimate: € 240/300 -
#360
Een ovale spiegel van verguld hout, getooid met een acanthusblad.
Tiroir ovale en bois doré surmonté d’une feuille d’acanthe.No longer availableDim. h: 128 cmEstimate: € 260/300 -
#390
Een lot messing, bestaande uit twee kleine en twee grote vuurbokken, een haardstel en twee gedreven wandschalen.
Lot de laiton dont deux grands et deux petits chenets, une garniture de cheminée et deux plats muraux repoussés.No longer availableEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#203Jef LambeauxPeriod: 1852 - 1908
“La folle chanson”. Een groep van groengepatineerd brons. Met Brussels gieterijmerk.
“La folle chanson”. Groupe en bronze à patine verte. Avec cachet de fonderie bruxelloise.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 1200/1400 -
#582Goum
Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van zijde.
Carpette persane en soie. Noué main.No longer availableDim. 150 x 98 cmEstimate: € 150/250 -
#148
Mariabeeld van biscuit en porselein. Schade.
Sculpture de Marie en biscuit en porcelaine. Dégâts.No longer availableDim. H. 61 cmEstimate: € 80/120 -
#67Limoges
Paar porseleinen kruiken met stop met beursvormige buik. Onderaan gemerkt.
Paire de cruches boursiformes en porcelaine aux bouchons. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#793
Koffie-en theeservies van polychroom porselein: koffie-en theepot, suikerpot, melkpot (schade aan rand), tien koppen en twaalf schoteltjes. Stencildecor van engeltjes. Omstreeks 1900.
Service à thé et à café en porcelaine polychrome: théière, cafetière, sucrier, pot à lait (dégât au bord), dix tasses et douze soucoupes. Décor imprimé d’angelots. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#328
Twee ronde kommen van geslepen kristal. De ene rood gekleurd in de massa (schade), de andere kleurloos (schilfers).
Deux bols ronds en cristal taillé. L’un rouge (dégât), l’autre incolore (éclats).No longer availableDim. Ø 30 & 29 cmEstimate: € 40/60 -
#280
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee saffiertjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de deux petits saphirs.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 400/600 -
#334
“Zicht op Purmamarca”. Olieverf op paneel. Gesigneerd ‘Scalisi’ en gedateerd ‘83.
“Vue de Purmamarca”. Huile sur panneau. Signé Scalisi et daté ‘83.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 80/100 -
#483
Drie dolken en een kapmes. Afrikaans werk.
Trois dagues et une hache. Travail africain.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#637
Een handgeknoopt wollen lopertje en karpetje.
Petits couloir et carpette d’Orient en laine. Noués main.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#137
Een bronzen paard met kar.
Cheval et char en bronze.No longer availableDim. L 38 cmEstimate: € 60/100 -
#559
Een bord van Chinees porselein met een meerkleurig decor van spelende kinderen. Onderaan gemerkt (één letsel aan de rand).
Assiette en porcelaine de Chine à décor polychrome d’enfants jouant. Marque sous la base. Un éclat.No longer availableDim. Ø: 24 cmEstimate: € 30/40