Similar lots by type
-
#714Een Madonna met Kind en twee hoornvaasjes van Vieux Bruxelles. onder stolpen.
Une Vierge à l’Enfant et deux vases cornes Vieux Bruxelles, le tout sous cloches.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 80 / 120 -
#486Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60 / 100 -
#701Een potje in Nanking porselein met een meerkleurig decor van krijgers.
Un petit pot en porcelaine Nankin, décor polychrome de guerriers.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 40 / 50 -
#854Twee gestileerde bronzen olifantjes op zwart marmeren sokkeltjes.
Deux petits éléphants stylisés en bronze sur socles en marbre noir.No longer availableDim. 9 x 13 cmEstimate: € 40 / 60 -
#749Een Afrikaans ebbenhouten hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain en ébène. “Personnages”.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 60 / 100 -
#790Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 80 -
#676Een Japanse paravent met diverse personages bestaande uit zes panelen.
Un paravent japonais à six panneaux, décor de personnages.No longer availableDim. (194 x 40 cm) x 6Estimate: € 200 / 300 -
#754Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une sculpture africaine de divers personnages.No longer availableDim. h: 107 cmEstimate: € 60 / 100 -
#744Een Chinees theeservies bestaande uit zes schoteltjes, twee reeksen van zes kopjes en een theepot. Wit met blauwe florale decoraties.
Un service à thé chinois, comprenant six tasses, deux séries de six tasses et une théière. Le tout décoré de fleurs bleu et blanc.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#773Afrikaanse ebbenhouten non-figuratieve sculptuur.
Sculpture africaine en ébène. Non-figurative.No longer availableDim. h: 67 cmEstimate: € 50 / 80 -
#687Een zeshoekige theepot in Chinees porselein met een decoratie van spelende kinderen en tekst. Onderaan gemerkt.
Une théière en porcelaine chinoise, décoration d’enfants qui jouent et d’un texte.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#719Afrikaans hoogrelief. “Personages”.
Un haut-relief: “Personnages”.No longer availableDim. h: 93 cmEstimate: € 60 / 80 -
#651Een Chinese wierookbrander van rijkelijk gesculpteerd ivoor. Op houten sokkel. Gesigneerd.
Un encensoir chinois en ivoire richement sculptée. Sur socle en bois. Signé.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#784Afrikaans hoogreliëf. “Personages”.
Un haut-relief africain. “Personnages”.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 80 / 100 -
#726Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt met certificaat.
Un tapis de Perse en laine noué main. Avec certificat.No longer availableDim. 257 x 147 cmEstimate: € 100 / 150 -
#258Twee bronzen plaquettes naar bekende werken van Alphonse Mucha.
Deux plaquettes en bronze d’après des oeuvres par Alphonse Mucha.No longer availableDim. 23,5 x 9,5 cmEstimate: € 150 / 180 -
#722Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue africaine en ébène, multiples personnages.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 80 / 120 -
#774Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 95cmEstimate: € 60 / 80 -
#800Afrikaanse ebbenhouten sculptuur.
Une sculpture africaine en ébène.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 80 / 100 -
#247“Sylphide”. Een bronzen beeld op grijs geaderd marmer.
”Sylphide”. Une statue en bronze sur marbre gris veiné.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 300 / 500 -
#693Een chinees porseleinen theepotje met sang-de-boeuf glazuur.
Une théière en porcelaine chinoise, à glaçure sang-de-boeuf.No longer availableDim. h: 13 cmEstimate: € 80 / 120 -
#769Afrikaans sculptuur met talrijke personages. Ebbenhout.
Une statue sculptée africaine, divers personnages. En ébène.No longer availableDim. h: 101 cmEstimate: € 60 / 80 -
#454Capo di MonteEen multichroom porseleinen beeld van twee spelende jongens. Gemerkt.
Une statue en porcelaine polychrome, représentant deux garçons qui jouent.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#697Een Chinees porseleinen kommetje met een decoratie van krijgers en tekst in cartouches. Onderaan gemerkt.
Un bol en porcelaine chinoise, décoration de guerriers et texte en cartouches. Marque à la base.No longer availableDim. Ø 18 cmEstimate: € 40 / 50
Other lots in this auction
-
#315Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,23 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,23 ct.No longer availableDim. 2,30 gEstimate: € 200 / 250 -
#375Een sobere eikenhouten hallbank. XIXe eeuw.
Un banc de vestibule en chêne, sobre. XIXème siècle.No longer availableDim. b: 154 cmEstimate: € 120 / 200 -
#275Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,76 ct.
Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,76 ct.No longer availableDim. 5,85 gEstimate: € 550 / 650 -
#267Een gepolychromeerd houten schommelvarken.
Un cochon à bascule en bois polychrome.No longer availableDim. 65 x 60 cmEstimate: € 60 / 100 -
#289Pierre DevosPeriod: 1917 - 1972“Damesportret” (Beatty Permeke?). Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Portrait de femme”. (Beatty Permeke?). Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 80 x 65 cmEstimate: € 100 / 150 -
#414Michel De Goeye“De Kwezels.” Ets. Gesigneerd, épreuve d’artiste.
”Les bigotes”. Une eau-forte, signée. Epreuve d’artiste.No longer availableDim. 40 x 24 cmEstimate: € 20 / 25 -
#758Twee gesculpteerde siervoorwerpen, waarbij één van jade in de vorm van een perzik en één potje met bladermotieven van bergkristal.
Deux objets de décoration, dont un en jade en forme de pêche et un petit pot en cristal de montagne décoration de feuillage.No longer availableDim. l: 15 & 12 cmEstimate: € 80 / 100 -
#102“Dame aan de waterkant”. Olieverf op paneel. Gesigneerd (gedeeltelijk onder kader”. XIXe eeuw.
“Femme au bord de l’eau”. Huile sur panneau. Signé (signature partiellement sous le cadre”. XIXe siècle.No longer availableDim. 11 x 8 cmEstimate: € 100 / 120 -
#834J Severin“Netels”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Orties”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 40 x 27 cmEstimate: € 30 / 40 -
#905Een kleine kroonluchter van koper en lichtblauw porselein. Met zes lichtarmen.
Un petit lustre en cuivre et porcelaine bleu pâle. A six bras.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#745Een vintage houten zit/ligbank op metalen poten en met simililederen kussen.
Une chaise longue-banc vintage sur pieds en métal et coussin en faux cuir.No longer availableDim. 41 x 196 x 66 cmEstimate: € 60 / 100 -
#567Twee schotels van Imariporselein met gekartelde rand, versierd met bloemendecors.
Deux plats en porcelaine Imari, rebords dentelés, décorations de fleurs.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 40 / 50

