Similar lots by type
-
#636
Een preekstoel met trapje van gesculpteerd eikenhout. XXe eeuw.
Chaire d’église et son escalier en chêne sculpté. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#621
Een paar boekensteunen van gesculpteerd albast in de vorm van een kaketoe.
Paire de serre-livres en albâtre sculpté en forme de cacatoès.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 60/80 -
#733
Een rolkastje van gesculpteerd eikenhout.
Meuble à roulettes en chêne sculpté.No longer availableDim. h: 109 cmEstimate: € 50/80 -
#727
Een Chinese salontafel van zwartgelakt hout met een decor van personages van pietra dura in het blad.
Table de salon chinois en bois noirci, tablette à décor de personnages en pierre dure.No longer availableDim. b: 90 cmEstimate: € 60/100 -
#395
“Hengst”. Een beeld van bruingepatineerd brons op marmeren sokkel.
“Etalon”. Sculpture en bronze à patine brune sur socle en marbre.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 420/480 -
#1090
Een gietijzeren tuinbeeld in de vorm van een haan.
“Coq”. Sculpture de jardin en fonte.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#603
Twee terracotta krijgers met losstaande hoofden. Naar de grafvondsten van Keizer Qin Shi Huangdi. Chinees werk. Op houten piëdestals met marmeren blad.
Deux guerriers en terre cuite aux têtes amovibles. D’après les exemplaires archéologiques de l’Empereur Qin Shi Huangdi. Travail chinois. Sur des piédestaux à tablettes en marbre.No longer availableDim. h: 110 & 100 cmEstimate: € 300/400 -
#1122
Een balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin.
Vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#601
Een grote Indische tangka met een voorstelling van Krishna en andere godheden boven een zgn. Raas Leela-scène.
Grand tanka indien représentant Krishna et autres divinités en dessus d’un scène dite Raas Leela.No longer availableDim. 188 x 113 cmEstimate: € 200/300 -
#404
Een Chinese sokkel van gesculpteerd hardhout met een rood marmeren blad.
Socle chinois en bois dur sculpté à tablette en marbre rouge.No longer availableDim. Ø: 23 cmEstimate: € 100/120 -
#1131
Een paar lange gemberpotten van blauw en wit Chinees porselein met een decor van bloemen en een pauw en met houten deksels.
Paire de pots à gingembre hauts en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de fleurs et d’un paon. Couvercles en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 80/120 -
#1141
Een gemberpot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages en met houten deksel. Begin XXe eeuw.
Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et à couvercle en bois. Début du XXe siècle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#1123
Een balustervaas van meerkleurig Chinees porselein met een decor van een schilder in zijn atelier. Onderaan gemerkt.
Vase balustre en porcelaine de Chine polychrome à déo d’un peintre dans son atelier. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#801
Een serie van drie verschillende eenden van zwartgepatineerd brons.
Suite de trois canards différents en bronze à patine noire.No longer availableDim. h: 49 - 53 cmEstimate: € 60/100 -
#759
Een Afrikaans hoogreliëf van gesculpteerd tropisch hout, met afbeeldingen van figuren en dieren.
Relief africain en bois exotique sculpté décoré de personnages et d’animaux.No longer availableDim. 117 x 61 cmEstimate: € 50/80 -
#1143
Een paar schotels van blauw en wit Chinees porselein met zeven perziken in het decor.
Paire de plats en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de sept pêches.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 160/180 -
#1142
Een schaal van Chinees porselein met een verhalende scène in het decor.
Plat en porcelaine de Chine décoré d’un scène de genre.No longer availableDim. Ø: 27 cmEstimate: € 360/380 -
#966
Een eikenhouten commode met drie laden met koperen sleutelgaten en handvatten. XIXe eeuw.
Commode en chêne ouvrant à trois tiroirs aux serrures et anses en cuivre. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 124 cmEstimate: € 180/240 -
#623
Een leeuw van gebeeldhouwd marmer met glazen oogjes.
Lion en marbre sculpté aux yeux en verre.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 120/200 -
#591
Een beeld van een bisschop van gesculpteerd eikenhout. Omstreeks 1800.
Sculpture représentant un évêque en chêne sculpté. Vers 1800.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 200/300 -
#217
“Een kinderbuste in oud-Romeinse stijl van wit marmer en verguld brons.
Buste d’enfant de style romain en marbre blanc et bronze doré.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 80/100 -
#1140
Een grote balustervaas van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een tuin.
Grand vase balustre en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages dans un jardin.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#1128
Een paar balustervazen van Chinees porselein met een meerkleurig decor van personages in een parade en Chinese tekens op de rug. Omstreeks 1900.
Paire de vases balustres en porcelaine de Chine à décor polychrome de personnages et de la calligraphie au verso. Vers 1900.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 180/240 -
#593Dominique Van den BosschePeriod: 1854 - 1906
Een jongedamesbuste van bruingepatineerd terracotta. Gesigneerd. Restauratie aan de basis.
Buste de jeune femme en terre cuite à patine brune. Signé. Restauration à la base.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 100/150
Other lots in this auction
-
#189Jos DufourPeriod: 1896 - 1976
“Molenlandschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Paysage au moulin”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 60/80 -
#993
Een sobere Engelse eendeursvitrinekast.
Vitrine sobre à une porte. Travail anglais.No longer availableDim. h: 150 cmEstimate: € 100/120 -
#69Achiel LombaertPeriod: 1911 - 1990
“Religieus stilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte religieuse”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 60 cmEstimate: € 10à/150 -
#1066
Een serie van zes mahoniehouten stoelen in Louis-Philippestijl.
Suite de six chaises en acajou de style Louis-Philippe. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/140 -
#438
Lot van 18 stripverhalen. Krantenpapier: Jef Nys (1927-2009). Nrs. 1, 4, 50, 70, 90. Marc Sleen (1922-2016). “De Erfenis van Nero”. Ed. Het Volk. Softcover: Arme Lampil, De Blauwbloezen, Buck Danny, Michel Vaillant, Rik Ringers, Dan Cooper, Bob Morane.
Lot de 18 albums de bandes dessinées. Sur papier de journaux: Jef Nys (1927-2009). Nrs. 1, 4,50, 70,90. Marc Sleen (1922-2016). “De Erfenis van Nero”. Ed. Het Volk. Softcover: Arme Lampil, De Blauwbloezen, Buck Danny, Michel Vaillant, Rik Ringers, Dan Cooper, Bob Morane.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#482Wilfried PasPeriod: °1940
Compositie als steun voor Middelheim in 1972. Litho. Gesigneerd onder plaat.
Composition à l’Occasion de Middelheim 1972. Signée hors planche.No longer availableDim. 60 x 80 cmEstimate: € 40/50 -
#423
Oude poppenwagen. Omstreeks 1950. Van het merk Storck.
Ancien chariot de poupée de la marque Storck. Vers 1950.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#126Alka
Een paar tweeledige kandelaars met drie lichtpunten van wit porselein. Onderaan gemerkt. In de vorm van een putti bij een boomstam.
Paire de candélabres en deux parties et à trois lumières en porcelaine monochrome blanche. Marque sous la base. Formés par des putti à la base d’arbustes.No longer availableDim. H. 38 cmEstimate: € 40/60 -
#627
“Arend”. Beeldhouwwerk in marmer.
“Aigle”. Sculpture en marbre.No longer availableDim. H. 45,5 cmEstimate: € 100/120 -
#6
Een piëdestal van gesculpteerd en zwartgelakt hout.
Piédestal en bois sculpté et noirci.No longer availableDim. h: 102 cmEstimate: € 60/100 -
#104Capodimonte
Een lot van vijf beeldjes van meerkleurig biscuit uit de reeks ‘World limited edition bij IPA’:- “Dame in geel met hoed en poedel”. Genummerd 196/1500.- “Dame in wit en roze met parasol”. Genummerd 583/1500.- “Dame in blauw met waaier”. Genummerd 288/1500.- “Dame in groen met parasol”. Genummerd 377/1500.- “Dame met hondje”. Genummerd 164/1500.
Cinq statuettes en biscuit polychrome de la série “World Limited Edition by IPA”:- Dame en jaune au chapeau et au caniche. Numérotée 196/1500.- Dame en blanc et rose à l’ombrelle. Numérotée 583/1500.- Dame en bleu à l’éventail. Numérotée 288/1500.- Dame en vert à l’ombrelle. Numérotée 377/1500.- Dame au petit chien. Numérotée 164/1500.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#349
Een lot grafiek, bestaande uit een uitgave van de Nationale bank van België, een Duitse litho van een meisje met een hond en een kerkinterieur van Désiron.
Lot de gravures comprenant des éditions de la Banque Nationale de Belgique, une litho allemande d’une fille au chien et un intérieur d’église par Désiron.No longer availableEstimate: € 30/50