Similar lots by type
-
#875The Franklin Mint
“Uil”. Een beeld van gepatineerd brons.
”Hibou”. Une statue en bronze patiné.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 100/160 -
#894
Tweedeurskastje met marmeren blad en met koperen versiering op de deuren. Omstreeks 1900.
Une petite armoire à deux portes à tablette en marbre et décorations en cuivre sur les portes. +- 1900.No longer availableDim. 120 x 74 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#855
Een gebeeldhouwd eikenhouten wandconsole in Lodewijk XV-stijl met een groen marmeren blad.
Une console en chêne sculpté style Louis XV à tablette en marbre vert.No longer availableDim. b: 92 cmEstimate: € 100/150 -
#838
“Het gezin” & “De afwending”. Twee bronzen kunstwerkjes, waarbij één op arduinen sokkel. Beide gesigneerd.
”La famille” & “Le détournement”. Deux bronzes, dont un sur socle en pierre de taille.No longer availableDim. h: 26 & 28 cmEstimate: € 100/120 -
#796
Een ovale tafel van wortelfineer met één laten en op liervormige voet.
Une table en bois de placage de ronce à un tiroir et sur un pied en forme de lierre.No longer availableDim. h: 70 cm; l: 60 cmEstimate: € 260/280 -
#840
Een kleine ovale tafelvitrine, versierd met parketwerk en verguld bronsbeslag.
Une petite vitrine de table ovale, décoration de parquet et montures en bronze doré.No longer availableDim. h: 75 cm; l:60 cmEstimate: € 120/140 -
#830
Een ronde tafel met bronzen versiering en wit marmeren blad.
Une table ronde, décorations en bronze et tablette en marbre blanc.No longer availableDim. h: 77 cm; Ø: 54 cmEstimate: € 220/240 -
#816
Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco.No longer availableDim. h: 58,5 cm; Ø: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#854
Bibliiotheek van kersenhout met twee beglaasde deuren. Louis-Philippe stijl.
Une bibliothèque en cerisier à deux portes en verre. Style Louis Philippe.No longer availableDim. 199 x 120 x 42 cmEstimate: € 40/50 -
#821
“Koppensneller”. Een groot beeld van gebeeldhouwd hout.
”Chasseur de têtes”. une grande statue en bois sculpté.No longer availableDim. h: 127 cmEstimate: € 120/200 -
#815
Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco.No longer availableDim. h: 58,5cm; Ø.: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#799
“Guanyin met schelp”. Een groep van gesculpteerd jade. Met houten sokkel. Kleine restauratie.
”Guanyin et coquillage”. Un groupe en jade sculpté sur socle en bois. Restauration.No longer availableDim. h: 14 cm (z.s.)Estimate: € 80/120 -
#862
Een Chinees sierstukje van gesculpteerd speksteen, versierd met twee aapjes.
Une pièce de décoration chinoise en pierre de lard, décorée de deux petits singes.No longer availableDim. h: 19 cmEstimate: € 40/50 -
#833
Drie stuks Oosters houtsnijwerk.
Trois gravures sur bois d’Orient.No longer availableEstimate: € 35/45 -
#852Vitus GevaertPeriod: 1846-±1927
Buffetpiano. Gemerkt V. Gevaert. Te reviseren.
Un piano Buffet. Marque V. Gevaert. A faire réviser.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#845
Een ophangbaar vitrinekastje.
Une vitrine murale ouvrant à une porte vitrée.No longer availableDim. H: 58 cmEstimate: € 40/50 -
#868
Twee demonteerbare Masai speren.
Deux lances Masaï démontables.No longer availableDim. L: 238 cmEstimate: € 30/50 -
#599
Een groep van donkergepatineerd brons met een voorstelling van drie apen.
Un groupe en bronze représentant trois singes.No longer availableEstimate: € 1400/1600 -
#26
Een antieke kinderstoel/schommel.
Une chaise balançoire ancienne pour enfants.No longer availableDim. h: 106 cmEstimate: € 50/80 -
#790
Een Balinese danseres van brons op houten voetstuk. Gerestaureerd aan het been.
Une danseuse balinaise en bronze sur socle en bois. Restauration à la jambe.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 100/120 -
#820
Een bijzettafel in Lodewijk XV-stijl, versierd met marqueterie.
Une petite table style Louis XV, décoration de marqueterie.No longer availableDim. l: 56,5cm; h : 75 cmEstimate: € 220/240 -
#188
Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500/600 -
#806
Een bijzettafeltje van wortelhoutfineer in art decostijl met twee laden aan de zijkanten.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco à deux tiroirs sur les côtés.No longer availableDim. h: 80 cm ;l 60 cmEstimate: € 65/80 -
#604
Een grote staande Guan Yin van gebeeldhouwd albast.
Un grand Guanyin en albâtre sculpté.No longer availableDim. h: 116 cmEstimate: € 400/600
Other lots in this auction
-
#789
Een paar Chinese porseleinen schoentjes met koperbeslag.
Une paire de petites chaussures en porcelaine de Chine, montures en cuivre.No longer availableDim. l:12 cmEstimate: € 35/50 -
#159Pazoli (?)
Twee kinderportretten. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1884.
Deux portraits de têtes d’enfants. Huile sur toile. Signée et datée 1884.No longer availableDim. 18 x 15 cmEstimate: € 180/240 -
#606Sumakh
Een handgeknoopt Perzisch wollen Kelimtapijt.
Un tapis de Perse Kilim en laine noué main.No longer availableDim. 372 x 276 cmEstimate: € 120/200 -
#352
‘ Les Artistes’. Eerbetoon aan Leo Ferré. Tekst en lithografieën van verschillende vrienden en kennissen. Nr. 2 van 150 exemplaren
”Les Artistes”. Hommage à Leo Ferré. Texte et lithographies de différents amis et famille. N° 2 de 150 exemplaires.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#376
Een antieke mahoniehouten tafel met getorste poten, twee neerklapbare uiteinden en twee laden in de gordel. Steunlatjes afgebroken.
Une table antique en acajou aux pieds torsadés, les extrémités rabattables et deux tiroirs dans la ceinture. Les lattes de support sont démolies.No longer availableDim. 90 (132) x 56 cmEstimate: € 80/100 -
#792
Een model van de Eiffeltoren, bestaande uit drie delen van metaaldraad en versierd met doorschijnende kraaltjes van kunststof.
Un modèle de la tour Eiffel en trois parties et en fil de fer et perles en plastique.No longer availableDim. h: 129 cmEstimate: € 85/100 -
#207
“De Drie Gratiën”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Gemonogrammeerd M.D.
”Les trois Grâces”. une statue en bronze sur un socle en pierre de taille. Porte le monogramme M.D.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 400/500 -
#110
Een 18 karaats wit gouden ring met bezet een centrale diamant van ± 0,92 ct. VVS1 en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,18 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de ± 0,92 ct VVS1 et brillants ayant un poids total de 0,18 ct.No longer availableDim. 2,88 gEstimate: € 1500/1700 -
#114Walter NeuhofPeriod: 1904-1982
“Winters beekje met knotwilgen”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Ruisseau hivernal et saules”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 100/150 -
#189Bruynseels
“Jaarmarkt”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Marché annuel”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 75 x 90 cmEstimate: € 120/200 -
#740Puccini
Een mechanisch geknoopte wollen loper. Belgische makelij.
Un couloir en laine fait mécaniquement. Fabrication belge.No longer availableDim. 340 x 80 cmEstimate: € 50/80 -
#558
Een theepot van fijn gesculpteerd ivoor, gedecoreerd met eekhoorns in een naaldboom in hoogreliëf. Op houten sokkel. Eén staartje afgebroken.
Une théière en ivoire finement sculptée, décoration d’écureuils dans un arbre en haut-relief. Sur socle en bois. Une queue cassée.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 100/180