Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.

Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.

Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.
Dim. h: 170 cm
SKU: 2506190641.
Category: Beeld.
Auction day: 26 June 2019 19:00
Catalogue #641
Estimate: € 150 / 200
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #728
    Demanet

    Een terracotta buste. Gesigneerd achteraan.

    Un buste en terre-cuite. Signature au dos.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #451
    Jacques Sillis

    “Vogel”. Een beeld van plaaster met bronspatina en op marmeren sokkel. Gesigneerd.

    ”Oiseau”. Une statue en plâtre à patine bronze sur socle en marbre. Signée.
    No longer available
    Dim. H: 51 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #148

    Een meesterstuk in de vorm van een vrijstaande wenteltrap.

    Une pièce de maître en forme d’escalier.
    No longer available
    Dim. h: 50 cm
    Estimate: € 150 / 170
  • #601

    Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.

    Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.
    No longer available
    Dim. h: 132 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #598

    Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.

    Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm; b: 14 cm
    Estimate: € 120 / 140
  • #387

    “Boogschutter”. Een plaasteren beeld met tweekleurig patina.

    ”Sagittaire”. Une statue en plâtre à patine en deux couleurs.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #268

    Een Art-Deco beeld van een boogschutter.

    Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm; l: 60 cm.
    Estimate: € 180 / 200
  • #623

    Een bronzen beeld van drie lachende Chinezen.

    Une statue en bronze représentant trois chinois qui rient.
    No longer available
    Dim. l: 35, h: 20 cm
    Estimate: € 260 / 280
  • #657

    Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.

    Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.
    No longer available
    Dim. h: 110 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #216

    Een koppel waterdragers.

    Un couple de porteurs d’eau.
    No longer available
    Dim. h: 36 cm
    Estimate: € 260 / 300
  • #113

    Een paar gebeeldhouwde en gepolychromeerde houten engelen. XVIIIe eeuw.

    Une paire d’anges en bois sculptés polychromes. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. l: 49 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #281

    Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.

    Une tête de garçon taille en pierre. Style Classique.
    No longer available
    Dim. l: 20 cm
    Estimate: € 65 / 80
  • #158

    “Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.

    ”Pierrot et caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.
    No longer available
    Dim. h: 38 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #573

    Een Hindoeïstisch bronzen beeldje van “Lord Krishna”.

    Une statue hindou en bronze “Lord Krishna”.
    No longer available
    Dim. h: 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #839

    Een wassen Madonna met kind onder stolp.

    Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.
    No longer available
    Dim. 39 x 34 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #297

    “Leven en dood”. Een groep van wit geglazuurd aardewerk. Gemonogrammeerd ‘RVS’.

    ”La vie et la mort”. Un groupe en faïence blanche à glaçure. Monogrammée: ‘RVS’.
    No longer available
    Dim. h: 31 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #813

    Een bronzen voorstelling van Shiva Nataraja, “Koning van de dans”, die de dwerg Muyalaka, symbool van onwetendheid, vertrappeld.

    Une représentation en bronze de Shiva Nataraja, “Roi de la danse”, et du nain Muyalaka.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #331

    “Jonge vrouw”. Een bronzen beeldje op zwart marmeren voetstukje.

    ”Jeune femme”. Une statue en bronze sur socle en marbre noir.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #857

    Een bronzen Boeddhistisch beeldje.

    Une statue Bouddha en bronze.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #228

    Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.

    Un buste d’homme en plâtre à patine grise.
    No longer available
    Dim. h: 76 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #221

    Een gesculpteerd stenen fractie van een Romaanse kapel in de vorm van een vrouw. Vermoedelijk XIVe eeuw.

    Une fraction en pierre sculptée d’une chapelle romaine en forme de femme. probablement XIVème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 63 cm
    Estimate: € 600 / 900
  • #153

    Een meesterstuk in de vorm van een wenteltrap.

    Une pièce de maître en forme d’escalier.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 130 / 150
  • #801

    Een zittende Boeddha van brons.

    Un Bouddha en bronze assis.
    No longer available
    Dim. h: 24 cm
    Estimate: € 35 / 50
  • #118
    Paul Sertsté
    Period: 1910 - 2000

    “Kozak”. Een borstbeeld van terracotta. Beschadiging aan een epaulet. Gesigneerd.

    ”Cosaque”. Un buste en terre cuite. Dégât à une épaulette. Signée.
    No longer available
    Dim. h: 39 cm
    Estimate: € 100 / 120

Other lots in this auction

  • #761

    Een grote buikvaas, een schotel met gelobde rand en een diep schaaltje van Imariporselein.

    Un grand vase pansu, un plat lobé et un plat creux en porcelaine Imari.
    No longer available
    Dim. h: 51 cm; Ø: 15 & 24 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #232
    Johann Bernard Klombeck
    Period: 1815 - 1893

    “Pratende vrouwen bij een hoeve”. Olieverf op doek. Herdoekt. Gemonogrammeerd links onderaan.

    ”Femmes en conversation et fermette”. Huile sur toile. Retoilée. Monogramme en dessous à gauche.
    No longer available
    Dim. 71 x 91 cm
    Estimate: € 2500 / 4000
  • #604

    Een staande klok met eikenhouten kast.

    Une pendule de vestibule avec armoire en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 245 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #42
    Rik Slabbinck
    Period: 1914 - 1991

    “Landschap”. Een lithografie. Gesigneerd buiten de plaat. Artiestenproef.

    ”Paysage”. Une lithographie. Signée hors planche. Epreuve d’artiste.
    No longer available
    Dim. 40 x 56 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #582

    “Het damspel”. Olieverf op doek. In de stijl van Charles Mertens (1865 - 1919). Slijtage.

    ”Jeu de dames”. Huile sur toile.Dans le style de Charles Mertens (1865-1919). Usures.
    No longer available
    Dim. 72 x 60 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #821
    Christofle

    Een verzilverd metalen kandelaar met drie armen en een ijsemmertje.

    Un candélabre à trois bras en métal argenté et un seau à glace.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 50
  • #244

    “Engel tussen de rozen”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening “L. Perrault”.

    ”Ange et roses”. Huile sur toile. Porte une signature: “L. Perrault”.
    No longer available
    Dim. 30 x 44 cm
    Estimate: € 750 / 1000
  • #60

    Een 18 karaats geel gouden halssnoer bezet met twee eikenblaadjes.

    Un collier en or jaune 18 ct serti de deux feuilles de chêne.
    No longer available
    Dim. 22,98 g
    Estimate: € 550 / 650
  • #745

    Een 18 karaats geel gouden Dinh Van scheermesje.

    Un petit couteau de rasoir Gilette en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 5,45 g
    Estimate: € 150 / 250
  • #267
    Muller Frères, Luneville

    Een schemerlamp van meerkleurig gesatineerd glas en met smeedijzeren klemmetjes in de vorm van hulstbladeren. Gemerkt.

    Une lampe en verre satinée et pinces en fer forgé en forme de feuilles de houx. Marque.
    No longer available
    Dim. h: 57 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #201

    Een etui met ijslepelbestek voor twaalf personen en met serveerlepel. Gevermeilleerd zilver en versierd met Christus en de apostelen.

    Etui contenant un service à glace pour douze personnes avec pelle de service. Argent massif partiellement vermeillé. Décor dite aux apôtres.
    No longer available
    Dim. 245 g
    Estimate: € 100 / 160
  • #755
    Pomellato

    Een paar 18 karaats geel gouden oorbellen.

    Une paire de boucles d’oreilles en or jaune 18 ct.
    No longer available
    Dim. 6,74 g
    Estimate: € 200 / 300
View all auction items ›

Veiling 25 & 26 Juni 2019

De veiling is volledig - 910 loten online. Downloads verkrijgbaar in .pdf en .xls

25 June 2019 19:00
26 June 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 26 June 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More