#333Een paar messingen kandelaars, gemonteerd als lampenvoeten.
#108Een bronzen vrouwenbuste, verwerkt op een messingen lampenvoet.
#524Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
#399Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.
#649Een paddestoelvormige chromé bureaulamp. Duitsland, jaren ‘50.
#539Een ronde bronzen hanglantaarn met bol glas.
#564Een paar onyxen lampenvoeten.
Une paire de pieds de lampe en onyx.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 50 / 80
#238“Zittende jongen”. Een bronzen beeld naar een werk van Moreau.
#125Een 18 K geelgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,88 ct.
Une bague en or jaune 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,88 ct.No longer availableDim. 11,13 gEstimate: € 1450 / 1550 -
#350Een 18 K witgouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,14 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,14 ct.No longer availableDim. 1,34 gEstimate: € 140 / 180 -
#217Lot bestaande uit een tinnen horlogestaander en drie zwaar beschadigde zilveren zakhorloges, een vaas met sterlingzilveren houder in bladmotief (glas gebroken), een Turks verzilverd schoteltje, een lot munten (2 zilveren dollars van 1921, 10 stuks van 20 BEF met Albert I en Leopold III, 680/1000 zilver, 1 x 5 SFR en een munt met hanger), een ronde en een vierkante poederdoos, geguillocheerd, zonder merken, 2 overwegend zilveren vingerhoeden, 6 diverse pillendoosjes, waarvan 1 gemerkt Hermès, Par(..)
Lot composé d'un support de montre en étain et de trois montres de poche en argent très abîmées, un vase avec porte feuille en argent massif (verre cassé), une soucoupe turque en métal argenté, un lot de pièces (2 dollars en argent de 1921, 10 pièces de 20 BEF avec Albert Ier et Léopold III, argent 680/1000, 1 x 5 SFR et une pièce avec pendentif), une poudrière ronde et une carrée, guillochées, sans marques, 2 dés à coudre principalement en argent, 6 divers piluliers, dont 1 marqué Hermès, Paris(..)No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#186Een rijkelijk gebeeldhouwde eikenhouten jachtvitrine met leggers naast de gevitreerde deuren en onderaan twee kwartronde deuren naast twee paneeldeuren en met vier laden in de gordel. Het geheel versierd met leeuwenkoppen, bloemen, vruchten en jachtbuit.
Une vitrine de chasse en chêne richement sculpté avec des étagères à côté des portes vitrées et en bas deux portes en quart de rond à côté de deux portes à panneaux et avec quatre tiroirs en ceinture. Le tout décoré de têtes de lion, fleurs, fruits et butin de chasse.No longer availableDim. 267 x 210 x 56 cmEstimate: € 400 / 600 -
#109Herbert RoeHerenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#405Capodimonte“Het gesprek bij de maaltijd”. Een grote groep van meerkleurig Italiaans biscuit op houten voetstuk. gemerkt en gesigneerd ‘Marfo’. Eén vinger van de oude jager manco en een schilfer van het muurtje.
La conversation au repas. Un grand groupe de biscuit italien multicolore sur socle en bois. Marqué et signé 'Marfo'. Manque un doigt du vieux chasseur et un éclat du mur.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 160 -
#693Een porseleinen boterstolp met meerkleurig bloemendecor.
Une cloche à beurre en porcelaine à décor floral multicolore.No longer availableDim. 17 x 22 x 17 cmEstimate: € 25 / 35