Similar lots by type
-
#645
Een wandklok van gesculpteerd eikenhout met geëmailleerde romeinse cijfers.
Pendule murale en chêne sculpté aux chiffres romaine émaillés.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 40/60 -
#443K. Overstrijd, La Have
Een schouwpendule van roze marmer en brons met een geëmailleerde wijzerplaat. Werk te reviseren. XIXe eeuw.
Pendule à colonnes en marbre rose et bronze. Cadran en émail blanc. A réviser. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 120/200 -
#455
Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast.
Horloge de vestibule en chêne sculpté.No longer availableEstimate: € 200/30à -
#319Jaeger, Swiss
“Petite Neuchateloise”. Reisklokje met muziek. Versierd met handgeschilderde bloemen. In werkende staat. We voegen er een soortgelijke kleine tafelklok aan toe: Le Castel, swiss made. Met een houten kast, versierd met handgeschilderde bloemen (H. 30 cm) (werkende staat, horlogeglas ontbreekt).
“Petite Neuchateloise”. Pendulette de voyage à musique. Décorée de fleurs peintes à la main. En état de marche. Ainsi qu’une pendule de table semblable marquée Le Castel, swiss made, décorée de fleurs peintes à la main (H. 30 cm). En état de marche, verre manque.No longer availableDim. H. 12,5 cmEstimate: € 60/80 -
#410
Een lot van acht kleine staande koekoeksklokjes van hout en kunststof.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#303Hermle
Een tafelklokje van geel koper met glazen raampjes.
Pendule moderne à colonnes. Mouvement à quatre sphères. Sous verre.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 50/60 -
#97
Een kolompendule van hout en geel koper.
Pendule à colonnes en bois et cuivre jaune.No longer availableDim. h: 32 cmEstimate: € 30/4 -
#723
Een schouwpendule van zwart marmer in Napoleon III -stijl met een geëmailleerde wijzerplaat met romeinse cijfers.
Pendule en marbre noir de style Napoléon III. Cadran émaillé blanc aux chiffres romains.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#421
Een psychespiegel van geel koper in Empirestijl. We voegen er een soortgelijke reiswekker aan toe.
Psyché en cuivre jaune de style Empire. Nous ajoutons un réveil de voyage.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#245
Een klokje van gefineerd hout en koper in art decostijl, boven- en onderaan versierd met de dierenriem.
Pendule murale en bois de placage et cuivre de style art déco. Le bas et le haut décorés des signes du zodiaque.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#405
Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Waarvan twee met slinger in de vorm van schommelend meisje.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont deux à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#404
Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof. Waarvan twee met slinger in de vorm van schommelend meisje.
Lot de huit petites pendules coucou en bois et plastique dont deux à balancier en forme d’une fille sur une balançoire.No longer availableEstimate: € 30/50
Other lots in this auction
-
#754
Een luchter van brons en kristal met acht lichtpunten.
Lustre en bronze et cristal à huit lumières.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 120/180 -
#204
“God schept de hemellichamen”. Wandtapijt, XVIIde eeuw. Diverse herstellingen.
“Dieu crée les corps célestes”. Tapisserie, XVIIe siècle. Plusieurs réparations.No longer availableDim. 288 x 280 cmEstimate: € 500/600 -
#173
Een grote cachepot van meerkleurig Belgisch aardewerk, versierd met bloemen in hoogreliëf.
Grand cache-pot en faïence belge polychrome décoré de fleurs en relief. Deux anses en forme de branches.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 60/100 -
#44Wenzel
Een aquarel en twee gravures. De eerste (27 x 20 cm) gemaakt naar de twee volgende.
Une aquarelle et deux gravures. La première (27 x 20 cm) faite d’après les deux autres.No longer availableDim. 55 x 45 cmEstimate: € 30/50 -
#59Jozef Tilleux
“Begijnhofkerk te Lier”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“Eglise du béguinage de Lierre”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 24 x 34 cmEstimate: € 100/120 -
#490
Lot Belgische postzegels: 2 albums met First Day Covers, een album met recente zegels van de Spoorwegen, twee albums met recente zegels en vellen. En het boekje “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” door Jo Gérard.
Lot de timbres postes belges: 2 albums aux FDC, un album aux timbres des chemins de fer récents, deux albums aux timbres et feuillettes récents. Ainsi que le livre “Trésors du Patrimoine Philatélique Belge” par Jo Gérard.No longer availableEstimate: € 100/120 -
#312Gustaaf Pieters
“De hooiwagen.” Ets, genummerd 4/50. Gesigneerd buiten de plaat.
“Le char au foin”. Eau-forte. Signée et numérotée 4/50 hors planche.No longer availableDim. 25 x 48 cmEstimate: € 20/30 -
#474Herend
Een cachepot van monochroom wit en verguld porselein, versierd met een handgeschilderd bloemendecor. Hongaars werk. Onderaan gemerkt.
Cache-pot en porcelaine blanc et doré à décor de fleurs peintes à la main. Travail hongrois. Marque sous la base.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#601
Dertien tinnen maatbekers van diverse grootten, gaande van 1 centiliter tot 1 liter, vaak met talrijke ijkstempels. XIXde eeuw, diverse merken. Enige slijtage.
Treize mesures en étain de différentes tailles, d’un centilitre à un litre. Nombreux poinçons de contrôle. XIXe siècle, différentes marques. Des usures.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#302Vera Moens
“Aan het lijntje”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
“A la ligne”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 80 x 100 cmEstimate: € 160/180 -
#577
Een famille rose hoornvaasje. Veelkleurig decor van bloemenvazen. Onderaan gemerkt met een dubbelbladige bijl. Zilveren voetje met makersmerk L & L met drie sterren.
Cornet en porcelaine à décor famille rose de jardinières fleuries. Marque sous la base à la hache double. Base en argent, orfèvre L & L et trois étoiles.No longer availableDim. H. 13,5 cmEstimate: € 60/80 -
#294
“Dorpsscène”. Gewassen pentekening. Draagt handtekening: Filarski.
“Scène de village”. Lavis sur papier. Porte une signature Filarski.No longer availableDim. 43 x 32 cmEstimate: € 100/150