Similar lots by type
-
#378Een lot van drie verschillende tafelklokjes, waarvan één van hout, één van marmer en één van messing en glas.
Lot de trois pendules, dont une en bois, une en marbre et une en laiton et verre.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#323Ch. Helmrich, OstendeEen schouwpendule van verguld zamak en albast, bovenaan getooid met een ridder met paard. Beschadiging.
Pendule en régule doré et albâtre. Surmontée d’un chevalier à cheval. Dégât.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 120 / 200
Other lots in this auction
-
#500Een vaas van opaalglas met een handgeschilderd bloemendecor en een tweede op voet van glaspasta.
Vase en opaline à décor de fleurs peintes à la main. On y joint un exemplaire en pâte de verre.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#286Een handgeknoopt Oosters wollen tapijt.
Tapis d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 355 x 240 cmEstimate: € 200 / 300 -
#327Een lot kristal, bestaande uit twee paarse designvazen, een blauwe designcoupe en een kleurloos geslepen schaal op messingen voet.
Lot de cristaux comprenant deux vases design pourpres, une coupe design bleue et un plat taillé incolore sur pied en laiton.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#760Een handgeschilderde Oriëntalistische scène op vierentwintig aardewerken tegels. Gesigneerd.
Scène orientaliste peinte à la main sur vingt-quatre carreaux en faïence. Signée.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#669Een zittende Hotei van monochroom wit porselein naar het blanc de Chine. Achteraan gemerkt.
Hotei assis en porcelaine monochrome blanche d’après les blancs de Chine. Marque au verso.No longer availableDim. h: 9 cmEstimate: € 20 / 25 -
#79“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Uitgegeven te Den Haag in 1940.
“Het Duitsche witboek betreffende Nederland en België”. Ed. à La Haye en 1940.No longer availableEstimate: € 25 / 30 -
#662Een theepot van Chinees porselein met een meerkleurig decor van lange lijzen in een tuin. Onderaan gemerkt.
Théière en porcelaine de Chine à décor polychrome de longues élises dans un jardin. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#35Een 18 karaats wit en geel gouden ring bezet met diamantbaguetten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct. en een smaragd van ± 0,20 ct.
Bague en or jaune et blanc 18 ct sertie de baguettes de diamant ayant un poids total de ± 0,40 ct et une émeraude de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 7,32 gEstimate: € 400 / 600 -
#34518 karaats witgouden halssnoer bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct en ± 0,30 ct smaragden.
Collier en or blanc 18 ct serti de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et de ± 0,30 ct d’émeraudes.No longer availableDim. 9,10 gEstimate: € 550 / 650 -
#803Een mahoniehouten tafeltje met twee klapbladen en gecanneleerde poten.
Petite table en acajou à deux abattants et aux pieds cannelés.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#579Jean Léon DesmetPeriod: °1943“Portret”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
“Portrait”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 68 x 52 cmEstimate: € 100 / 120 -
#393Een servies van meerkleurig porselein voor twaalf personen, versierd met een handgeschilderd decor van zeevruchten en vissen. Onderaan gemerkt ‘C.T.’.
Service en porcelaine polychrome pour douze couverts, décoré de fruits de mer et de poissons peints à la main. Marque C.T. au verso.No longer availableEstimate: € 100 / 120

