Similar lots by type
-
#865
Een paar olielampen van opaalglas met afbeeldingen van Napoleon en Marie-Louise en op zamakken voeten. Zonder glazen. XIXe eeuw.
Une paire de lampes à huile en verre opale, représentations de Napoléon et Marie-Louise, sur pieds en régule.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 80/100 -
#337
Lot van 12 tekeningen: A. Soreil 1918. “En cortège”, lavis. G. Roose. “Naaktstudies”, Houtskool en aquarel. R. Weyers. “Wapen van Antwerpen”, gouache. Vlaamse School, XIXde eeuw. “Pleintje”. Aquarel. René. “Le P’tit Commerce en 1915-16”. Aquarel en oost-indische inkt. Siaen (?) 1965. “Begijnhof, Lier”. Aquarel en oost-indische inkt. En zes andere.
Lot de 12 dessins : A. Soreil 1918. “En cortège”. Lavis. G. Roose. “Etudes de nudité”. Fusain et papier. R. Weyers. “Arme d’Anvers”. Gouache. Ecole flamande, XIXème siècle. “Place”. Aquarelle. René. “Le P’tit Commerce en 1915-16”. Aquarel et encre de Chine. Siaen (?). 1965. “Béguinage, Lier”. Aquarelle et encre de Chine. Et encore 6 autres dessins.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#46
Een lot van drie verschillende borden van meerkleurig Delfts aardewerk. Eind XVIIIe en vroeg XIXe eeuw.
Un lot de trois assiettes différentes en faïence de Delft polychrome. Fin XVIIIème siècle et début XIXème siècle.No longer availableDim. Ø: 22 - 30 cmEstimate: € 60/80 -
#766
Een commode van mahoniehoutfineer met vier laden en een wit marmeren blad. XIXe eeuw.
Une commode en bois de placage d’acajou à quatre tiroirs et une tablette en marbre blanc. XIXième siècle.No longer availableDim. 86 x 106 x 52 cmEstimate: € 120/200 -
#487
Een gesneden buxushouten corpus. Vroeg XIXe eeuw. Ingekaderd
Un corpus en bois de buxus. Début XIXème siècle. Dans un cadre.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 75/85 -
#206
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#296Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#356
Een staande klok met eikenhouten kast. Het werk met een handbeschilderde houten wijzerplaat met bloemendecor. XIXe eeuw.
Une horloge de vestibule à armoire en chêne. Le cadran en bois au décor fleuri peint à la main.No longer availableDim. 150 x 50 cmEstimate: € 100/150 -
#410
Een houten regulateur, bovenaan gesierd met een paard.
Un régulateur en bois, le dessus orné d’un cheval.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20/30 -
#188
Een grote staande Guanyin van gepolychromeerd hout. XIXe eeuw. Enkele vingers manco.
Grande Guanyin debout en bois polychrome. XIXe siècle. Quelques doigts manquent.No longer availableDim. h: 161 cmEstimate: € 500/600 -
#327
Lot van 4 diverse tekeningen :Een Chinese aquarel op zijde (letsels). Baraldi.“Salomé (Oscar Wilde)”, gemengde techniek. F.M. Melckers 1937.“Man met hoed”. Pastel. Belgische School XIXde eeuw. ““Herenportret”. Luca Canglagio del. AP fecit 1735.
Un lot de quatre dessins: Une aquarelle chinoise sur soie (dégâts) . Baraldi. “Salomé (Oscar Wilde)”. Techniques mixtes. F.M. Melckers 1937. “Homme et chapeau”. Pastel. Ecole belge XIXème siècle.““Portrait d’homme”. Luca Canglagio del. AP fecit 1735.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#881
Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80/120 -
#877Junghans
Een regulateur in gebeeldhouwd houten kast. In werkende staat.
Un régulateur en bois sculpté. En état de marche.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 25/35 -
#801Warmink
Een tafelklokje in houten kast met messingen wijzerplaat.
Une pendule en bois à cadran en laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/50 -
#874
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#900
Een Friese staartklok in eikenhouten kast en met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. XIXe eeuw.
Une pendule à queue frisonne, dite Friese staartklok en chêne et cadran peint à la main de décor de paysage. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 120/180 -
#197
Een vergulde schouwpendule met een reliëfdecor van classicistische figuren met een strijdwagen. De pendule als wiel van een strijdwagen met tweespan, versierd met een draak en bestuurd door een engel.
Une pendule de cheminée dorée décor en relief classique de figures et de char. La pendule étant une roue du char , avec un dragon et conduit par un ange.No longer availableDim. 47 x 46 cmEstimate: € 3800/4000 -
#176
Een eikenhouten tweedeursbuffet in regencestijl. Omstreeks 1800.
Un buffet en chêne à deux portes, style Régence. +- 1800.No longer availableDim. 85 x 125 x 55 cmEstimate: € 300/500 -
#853
Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50/80 -
#28
Een kleine muurpendule.
Une petite pendule murale.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 20/30 -
#148
Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/80 -
#863
Een Zaans wandklokje van koper en hout. Jaren ‘50.
Une horloge murale dite Zaanse klok en cuivre et bois. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#217Vanden Schilde à Bruxelles
Een vergulde schouwpendule met bol uurwerk in blauwgelakte kast en getooid met een jonge vrouw met bloemenmand.
Une pendule de cheminée avec horloge sphérique et armoire bleue, décoration d’une jeune femme et panier de fleurs.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 1200/1400 -
#897
Een klokje van gepolychromeerd hout met een geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. Met gewicht en slinger.
Une petite pendule en bois polychrome et cadran en émail, flanquée de deux colonnes en porcelaine. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#133Tip Gallé
Een glazen vaas met een geëtst decor van bloesems. Gemerkt.
Un vase en verre avec décor de floraisons. Marqué.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 80/120 -
#175
Een 18 karaats roze gouden handgemaakte ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 1,40 ct.
Une bague fait main en or rose 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 1,40 ct.No longer availableDim. 9,50 gEstimate: € 2000/2200 -
#7
Een divers lot van zes blikken dozen: Mickey Mouse, Guust Flater e.a.
Un lot divers comprenant six boîtes de conserves: Mickey Mouse, Gaston Lagaffe, e.a.No longer availableEstimate: € 15/20 -
#355
Een 18 karaats geel gouden zakhorloge. Letsel aan de wijzerplaat. In originele doos.
Montre de gousset en or jaune 18 ct. Cadran en émail blanc (petit dégât). Dans sa boîte d’origine.No longer availableDim. bruto: 69,97 gEstimate: € 250/300 -
#815
Een rond bijzettafeltje met wortelhoutfineer in art decostijl.
Une petite table en bois de placage de ronce style Art Déco.No longer availableDim. h: 58,5cm; Ø.: 60 cmEstimate: € 200/220 -
#367
De ‘Kuifjemobiel’, een houten model. Afrikaans werk.
”Le mobil de Tintin”. Un modèle en bois, travail africain.No longer availableDim. L 27 cmEstimate: € 40/60 -
#539
“Compositie”. Gemengde techniek op doek. Draagt een handtekening: Sonderborg.
”Composition”. techniques mixtes sur toile. porte la signature: Sonderborg.No longer availableDim. 59 x 69 cmEstimate: € 200/250 -
#888
Een lot van drie XIXde eeuwse gebedenboekjes, waarvan twee met een kaft van bewerkt ivoor. We voegen er een bonbondoos met ruraal tafereel aan toe.
Un lot de trois livres de prière du XIXème siècle, dont deux avec une couverture en ivoire. Nous ajoutons une boîte à bonbons avec une scène rural.No longer availableEstimate: € 20/30 -
#454Gabriel De PauwPeriod: 1924 - 2000
“Stilleven met zonnebloemen”. Olieverf op board. Gesigneerd.
”Nature morte, tournesols”. Huile sur carton. Signé.No longer availableDim. 43 x 33 cmEstimate: € 60/80 -
#285
Een 18 karaats wit gouden ketting met hanger bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct en saffier in princess cut met een gezamenlijk gewicht van ± 1,20 ct.
Une chaîne en or blanc 18 ct avec pendentif serti de brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct et d’un saphir ‘Princess Cut’ ayant un poids total de ± 1,20 ct.No longer availableDim. 4,64 gEstimate: € 900/1000 -
#194
“De bewening van Christus”. Olieverf op doek. XVIIIe eeuw. Restauratie rechts onder.
”Lamentation du Christ”. Huile sur toile. XVIIIème siècle. Restauration à droite en bas.No longer availableDim. 115 x 95 cmEstimate: € 120/200 -
#11
Een lot voorwerpen van zamak en brons, bestaande uit een Heiligenbeeldje, een melkvrouw met hondenkar, een barokke vis en een tijger. We voegen er een XIXe eeuws gedreven koperen bas-reliëf aan toe.
Un lot d’objets en régule et bronze, comprenant une statue de Saint, une laitière avec charrette à chien, un poisson style baroque et un tigre. Nous ajoutons un bas relief en cuivre repoussé du XIXème siècle.No longer availableDim. 30 x 20 cmEstimate: € 40/50