Similar lots by type
-
#636Een Chinese sokkel van gesculpteerd ijzerhout met een roze marmeren blad.
Un socle chinois en bois dur sculpté, tablette en marbre rose.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 120 / 180 -
#91JunghansEen pendule van messing en glas, model “ATO”.
Une pendule en laiton et verre, modèle “ATO”.No longer availableDim. h: 29 cmEstimate: € 60 / 80 -
#690Een Afrikaans houten beeld met nagels.
Sculpture africaine ornée de clous.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 180 -
#643Een Afrikaans masker van gepolychromeerd hout, getooid met een poppetje.
Masque africain en bois polychrome surmonté d’une petite poupée.No longer availableDim. h: 65 cmEstimate: € 80 / 100 -
#531Een art deco schouwpendule van arduin en onyx, versierd met twee herten van zamak.
Garniture de cheminée art déco en pierre de taille et onyx décorée de deux cerfs en régule.No longer availableDim. b: 66 cmEstimate: € 70 / 100 -
#513Een voorouderbeeld van gesculpteerd hout. Boyo, Congo.
Une sculpture en bois d'un ancêtre. Boyo, Congo.No longer availableDim. h: 77 cmEstimate: € 100 / 120 -
#451Een Afrikaans voorouderbeeld van gesculpteerd tropisch hout.
Statuette d’ancêtre africain en bois exotique sculpté.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 50 / 70 -
#321Een recente kopie van een Friese staartklok. Compleet.
Une copie récente d’une pendule murale frisonne. Complet.No longer availableDim. h: 125 cmEstimate: € 120 / 200 -
#619Berthoud à ParisEen staande klok met gebeeldhouwde kast, versierd met bladermotieven, bloemen en onderaan een pijproker. De kuif met een mannenprofiel. De wijzerplaat gemerkt.
Horloge de vestibule en chêne sculpté, gaine décorée de feuillages, de fleurs et présentant un fumeur de pipe vers le bas. Coiffé d’un profil d’homme. Marque sur le cadran.No longer availableDim. 248 x 70 cmEstimate: € 400 / 600 -
#648Een Afrikaans schild van gesculpteerd hout.
Bouclier africain en bois sculpté.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#624Een staande klok van notenhoutfineer met zwartgelakte details. XIXe eeuw. Werkende staat. Compleet met slinger en gewichten.
Horloge de vestibule en placage de noyer aux détails noircis. XIXe siècle. En état de marche, avec balancier et poids.No longer availableDim. 220 x 50 cmEstimate: € 180 / 240 -
#508Een lot gesculpteerd hout, bestaande uit een wierookbrander in de vorm van een zittende Boeddha, een Chinese wijze, een Japanse wierookbrander en een Thais vrouwenhoofdje.
Lot de bois sculpté comprenant un encensoir en forme d’un Bouddha assis, un sage chinois, un encensoir japonais et une tête de femme thaï.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#244Een spiegel van gesculpteerd en verguld hout in rococostijl.
Miroir en bois sculpté et doré de style rococo.No longer availableDim. 110 x 72 cmEstimate: € 120 / 200 -
#38Twee poederdoosjes, waarvan één van wortelhout.
Deux poudriers, dont un en ronce.No longer availableEstimate: € 40 / 50 -
#96Een staande klok van gebeeldhouwd eikenhout, versierd met gesculpteerde Lodewijk XV-motieven.
Une pendule en chêne sculpté aux motifs Louis XV.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 200 / 300 -
#316Hilaire à StenayEen eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200 / 400 -
#468Schmid Schatz West GermanyDrie verschillende tafelklokjes uit de jaren 50. Letsels.
Trois différentes pendulettes de table des années 50. Petits dégâts.No longer availableDim. H: 19 cmEstimate: € 50 / 100 -
#291“Greenwich clock”. Een notenhouten tafelklokje in gebeeldhouwde kast met geëmailleerde wijzerplaat.
”Greenwich clock”. Une pendule de table dans une armoire sculptée et cadran émaillé.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 60 / 100 -
#111Een verguld messingen pendule, getooid met een vrouw met een tamboerijn. Tijdperk Empire.
Une pendule en laiton doré, décoration d’une femme et tambourin.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 300 / 500
Other lots in this auction
-
#161Royal porcelain by Pienong BenjarongEen koffieservies van meerkleurig en verguld porselein, versierd met een bloemendecor, bestaande uit een koffiepot, suikerpot, melkkannetje, een grote schotel en zes kopjes met ondertasjes. Onderaan gemerkt. In ménagère.
Service à café en porcelaine polychrome et dorée décoré de fleurs. Comprenant cafetière, sucrier, pot à lait, grand plat et six tasses et soucoupes. Marque sous la base. Dans une ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 260 -
#762Een lot grote en kleine poppen met toebehoren, waaronder kleertjes, een kastje, een bed en een wagentje.
Lot de grandes et petites poupées et accessoires, dont vêtements, un meuble, un lit et une charrette.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#6Een ovaal bijzettafeltje van roodgepatineerd hout.
Une petite table ovale en bois patiné rouge.No longer availableDim. 45 x 60 cmEstimate: € 40 / 60 -
#229“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800. Retoillée.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 300 / 500 -
#339Floris Jespers“Hoeve te Our”. Houtskool op papier. Gesigneerd.
”Ferme à Our”. Fusain sur papier. Signé.No longer availableDim. 17 x 24 cmEstimate: € 100 / 120 -
#21Een lot van vier groepjes van polychroom biscuit.
Lot de quatre groupes en biscuit polychrome.No longer availableDim. 21 cmEstimate: € 30 / 40 -
#623Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.
Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 104 x 97 x 53 cmEstimate: € 200 / 240 -
#170Een 18 karaats geel gouden in elkaar geweven schakelarmband.
Bracelet à maillons en or jaune 18 ct à motif en vannerie.No longer availableDim. 57,97 gEstimate: € 1400 / 1600 -
#605Een houten schildersezel, versierd met gebeeldhouwde guirlandes en barokke dolfijnen (één gebarsten).
Chevalet en bois sculpté décoré de guirlandes et de dauphins baroque (une fissure).No longer availableDim. H 210 x B 65 cmEstimate: € 320 / 360 -
#432Een serie van drie etsen door Theo De Wilde.
Une série de trois eaux-fortes par Theo De Wilde.No longer availableDim. 12 x 10 cmEstimate: € 60 / 100 -
#465SwarovskiEen lot diertjes van geslepen kleurloos kristal, bestaande uit een vos, een nijlpaard, een krokodil, een ree, twee konijntjes, een vlinder, een lieveheersbeestje, een kat, drie muisjes en een zwaan van het logo van Swarovski.
Un lot de petits animaux en cristal taillé, comprenant un renard, un hippopotame, un crocodile, une biche, deux lapins, un papillon, une coccinelle, un chat, trois souris et un cygne avec le logo Swarovski.No longer availableDim. h: 1 - 3,5 cmEstimate: € 130 / 170 -
#327C. MahillonEen messingen eufonium.
Un tuba ténor en laiton.No longer availableDim. h: 57 cmEstimate: € 60 / 100

