Similar lots by type
-
#702
Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#835J. B. Everaert à Bruxelles
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200/300 -
#624
Een beeldje van een geisha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een gebeeldhouwd houten sokkeltje.
Une statue représentant une geisha. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200/300 -
#604
Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec un paniers et des fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 240/300 -
#317Le Castel
Een kartelklokje van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met bloemen.
Petite pendule en bois polychrome et doré à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40/50 -
#597
Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.
Une série de six netsukés représentant divers métiers. Oeuvre japonaise, 1900.No longer availableDim. H. 3,5 à 4,5 cmEstimate: € 450/600 -
#223
Pendule van verguld zamac met voorstelling van een violist. Omstreeks 1900. Wijzerplaat gemerkt Foucel (?). Horlogeglas ontbreekt. Compleet met slinger en sleutel.
Pendule en régule doré représentant un violoniste. Vers 1900. Cadran marqué Foucel (?). Verre d’horloge manque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 120/200 -
#791
Een paar zittende vissers van deels geglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Deux statues en porcelaine représentant deux pêcheurs chinois. Oeuvre chinoise. Marque à la base, ainsi que numérotage.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 20/30 -
#353Swiza
Een kleine schouwpendule van brons in rococostijl.
Petite pendule en bronze de style rococo.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40/50 -
#614
Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une piep. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois .No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180/220 -
#704
Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. XIXe eeuw.
Une pendule colonne style Napoléon III en bois laqué noir, avec décor incrusté en laiton et nacre. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120/220 -
#830
Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150/200 -
#296Petit à Couvin.
Een staande klok van gesculpteerd eikenhout met een werk van koper en tin. Eind XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne sculpté. Mouvement en laiton, cadran en cuivre et étain. Vin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 220 x 45 x 30 cmEstimate: € 250/400 -
#634
Een beeldje van een Happy Buddha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue de Happy Bouda. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Suc un socle en bois .No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 60/100 -
#256Gerard Cornelis, Liège
Een staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 400/500 -
#822Blaylock, Longtown.
Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200/300 -
#821
Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.
Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 100/120 -
#832F G Stephany à Dinant.
Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 200/300 -
#515
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.
Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#825
Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60/100 -
#591
Een beeldje van een godheid met een staf en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une crosse et fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 200/240 -
#829François Désiré Odobez
Een oeil-de-boeufklok met een handgeschilderd decor rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf à décor peint à la main entourant le cadran émaillé.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#401Swarovski
Zes diertjes van geslepen kristal: een vlinder, een uil, een muis, een pinguin, een beer en een vis. Elk stuk gepresenteerd op een spiegeltje. We voegen er een lokomotief gemerkt Swarovski en een kaketoe van ruw bergkristal aan toe.
Six petits animaux en cristal taillé: un papillon, un hibou, un souris, un pingouin, un ours et un poisson. Chaque pièce sur son petit miroir de présentation. Nous ajoutons un locomotive à la marque Swarovski et un cacatoès en cristal de roche naturel.No longer availableEstimate: € 200/240 -
#743
Een houten schouwpendule. Met sleutel.
Une pendule de cheminée. Avec clé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#792
Een paar Chinese stoelen.
Paire de chaises chinoises.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#569H. Soto
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘94.
“Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘94.No longer availableDim. 74 x 93 cmEstimate: € 120/200 -
#598
Een Geisha van gesculpteerd ivoor met bloem en waaier. Op houten voetstuk.
Une Geisha en ivoire sculptée, avec fleurs et éventail. Sur socle en bois.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 200/300 -
#325
Een 18 karaats wit gouden dubbel geweven armband bezet met diamanten in bloemvorm gezet met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Un bracelet tissé double en or blanc serti de diamants montés en forme de fleurs, ayant un poids total de ± 2 ct.No longer availableDim. 38,78 gEstimate: € 3000/3200 -
#567
Chinese porseleinen plaquette met decoratie van vogels en planten.
Une plaquette en porcelaine chinoise, décor de plantes et oiseaux.No longer availableDim. Ø 27,5 cmEstimate: € 180/250 -
#377
Een lot Limogesporselein, bestaande uit twaalf kopjes en veertien onderbordjes met een bloemendecor. We voegen er een driedelig theestelletje met drie kopjes en vier bordjes met een afwijkend decor aan toe.
Lot de porcelaines de Limoges comprenant douze tasses et quatorze soucoupes à décor de fleurs. Nous ajoutons une garniture à thé trois pièces et quatre assiettes à décor différent.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#41
Een lot kleurloos kristal, bestaande uit een vaas op voet, twee asbakken, twee zoutvaatjes en een bonbonnière zonder deksel.
Lot de cristaux incolores comprenant un vase sur piédouche, deux cendriers, deux salières et une bonbonnière sans couvercle.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#98
Een jardinière op voet van meerkleurig aardewerk met koperen montuur en voet.
Jardinière sur pied en faïence polychrome. Base et monture en cuivre.No longer availableDim. h: 47 cmEstimate: € 50/80 -
#696Boukhara
Een handgeknoopt Oosters tapijt van wol en zijde. Met certificaat. Nieuwstaat.
Tapis d’Orient en laine et soie. Avec certificat. Etat neuf.No longer availableDim. 185 x 129 cmEstimate: € 50/70 -
#152Napoléon François GhesquierePeriod: 1812 - 1862
“Het gebed”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
“La prière”. Aquarelle sur papier. Signée.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#788
Lot van 5 stuks gekleurd kristal. Een karaf, een vaas met voet, een art deco vaas, twee pique-fleurs.
Un lot de cinq objets en cristal coloré comprenant un vase sur pied, une carafe, un vase Art Deco et deux pique-fleurs.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#705
Een fauteuil en cabriolet van gesculpteerd en witgepatineerd hout.
Un fauteuil en cabriolet en bois sculpté et patiné blanc.No longer availableEstimate: € 120/200