Similar lots by type
-
#822Blaylock, Longtown.Een staande klok in mahoniehouten kast. Het werk van geel koper met datumnotatie. Gemerkt.
Horloge de vestibule en acajou. Mouvement en laiton, cadran en cuivre jaune à indication de la date. Avec marque.No longer availableDim. h: 224 cmEstimate: € 200 / 300 -
#791Een paar zittende vissers van deels geglazuurd porselein. Chinees werk. Onderaan gemerkt en genummerd.
Deux statues en porcelaine représentant deux pêcheurs chinois. Oeuvre chinoise. Marque à la base, ainsi que numérotage.No longer availableDim. H. 13 cmEstimate: € 20 / 30 -
#704Een kolompendule in Napoleon III-stijl van zwartgelakt hout, versierd met inlegwerk van messing en parelmoer. XIXe eeuw.
Une pendule colonne style Napoléon III en bois laqué noir, avec décor incrusté en laiton et nacre. XIXième siècle.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 120 / 220 -
#515Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een geëmailleerde wijzerplaat. Met gewichten.
Comtoise en cuivre jaune repoussé au cadran émaillé. Avec poids.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#821Een Friese staartklok met een handgeschilderd decor van een Hollandse haven boven de wijzerplaat. Bovenaan getooid met bronzen figuren.
Pendule murale frisonne, dite staartklok à décor d’un port hollandais peint à la main au dessus du cadran. Surmontée de figures en bronze.No longer availableDim. h 142 cmEstimate: € 100 / 120 -
#830Een oeil-de-boeufklok in zwartgelakte kast en inlegwerk van fruithout en koper.
Pendule oeil-de-boeuf en bois laqué noir et incrusté de bois fruitier et cuivre.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 150 / 200 -
#604Een beeldje van een godheid met een mand en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec un paniers et des fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 240 / 300 -
#702Een bronzen schouwpendule in Napoleon III-stijl. XIXe eeuw. Zonder sleutel.
Une pendule de cheminée en bronze style Napoléon III. XIXième siècle. Sans clé.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 80 / 120 -
#223Pendule van verguld zamac met voorstelling van een violist. Omstreeks 1900. Wijzerplaat gemerkt Foucel (?). Horlogeglas ontbreekt. Compleet met slinger en sleutel.
Pendule en régule doré représentant un violoniste. Vers 1900. Cadran marqué Foucel (?). Verre d’horloge manque. Avec balancier et clé.No longer availableDim. H. 51 cmEstimate: € 120 / 200 -
#832F G Stephany à Dinant.Een antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule à cadran en fétain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 245 cmEstimate: € 200 / 300 -
#829François Désiré OdobezEen oeil-de-boeufklok met een handgeschilderd decor rond de geëmailleerde wijzerplaat.
Pendule oeil-de-boeuf à décor peint à la main entourant le cadran émaillé.No longer availableDim. Ø: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#256Gerard Cornelis, LiègeEen staande klok in eikenhouten kast. Het werk met koperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Une horloge de vestibule avec un coffre en chêne. Cadran en cuivre. ± 1800.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 400 / 500 -
#634Een beeldje van een Happy Buddha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue de Happy Bouda. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Suc un socle en bois .No longer availableDim. H. 7 cmEstimate: € 60 / 100 -
#825Een hangklok met een gepolychromeerde houten wijzerplaat met bloemendecor. Met gewichten en slinger.
Pendule murale en bois polychrome à décor de fleurs. Avec balancier et poids.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 60 / 100 -
#743Een houten schouwpendule. Met sleutel.
Une pendule de cheminée. Avec clé.No longer availableDim. h: 36 cmEstimate: € 50 / 80 -
#591Een beeldje van een godheid met een staf en bloemen. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une crosse et fleurs. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur socle en bois.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 200 / 240 -
#296Petit à Couvin.Een staande klok van gesculpteerd eikenhout met een werk van koper en tin. Eind XVIIIe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne sculpté. Mouvement en laiton, cadran en cuivre et étain. Vin du XVIIIe siècle.No longer availableDim. 220 x 45 x 30 cmEstimate: € 250 / 400 -
#317Le CastelEen kartelklokje van gepolychromeerd en verguld hout, versierd met bloemen.
Petite pendule en bois polychrome et doré à décor de fleurs peintes à la main.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 40 / 50 -
#353SwizaEen kleine schouwpendule van brons in rococostijl.
Petite pendule en bronze de style rococo.No longer availableDim. h: 33 cmEstimate: € 40 / 50 -
#597Een serie van zes netsukés met voorstelling van diverse beroepen. Japans werk omstreeks 1900.
Une série de six netsukés représentant divers métiers. Oeuvre japonaise, 1900.No longer availableDim. H. 3,5 à 4,5 cmEstimate: € 450 / 600 -
#835J. B. Everaert à BruxellesEen antieke staande klok. Het werk met wijzerplaat van tin en messing. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule. Cadran en étain et laiton. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 200 / 300 -
#624Een beeldje van een geisha. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een gebeeldhouwd houten sokkeltje.
Une statue représentant une geisha. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois sculpté.No longer availableDim. H. 23 cmEstimate: € 200 / 300 -
#401SwarovskiZes diertjes van geslepen kristal: een vlinder, een uil, een muis, een pinguin, een beer en een vis. Elk stuk gepresenteerd op een spiegeltje. We voegen er een lokomotief gemerkt Swarovski en een kaketoe van ruw bergkristal aan toe.
Six petits animaux en cristal taillé: un papillon, un hibou, un souris, un pingouin, un ours et un poisson. Chaque pièce sur son petit miroir de présentation. Nous ajoutons un locomotive à la marque Swarovski et un cacatoès en cristal de roche naturel.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#614Een beeldje van een godheid met een pijp. Onderaan gemerkt en met symbool. Chinees werk, eerste helft XXste eeuw. Op een houten sokkeltje.
Une statue représentant une divinité avec une piep. Marque à la base, symbole. Oeuvre chinoise, première partie XXième siècle. Sur un socle en bois .No longer availableDim. H. 18,5 cmEstimate: € 180 / 220
Other lots in this auction
-
#483Twee oude poppen van kunststof, waarbij één Duitse.
Deux poupées anciennes en plastique dont une allemande.No longer availableDim. h: 40 & 36 cmEstimate: € 100 / 140 -
#412GabbehEen handgeknoopt Perzisch tapijtje
Un tapis Perse noué main.No longer availableDim. 106 x 71 cmEstimate: € 40 / 60 -
#493Een reeks van vier borden in van blauw en wit Chinees porselein met een decor van pioenen op het plat en een bianco sopra bianco-decor op de vleugel.
Suite de quatre assiettes en porcelaine de Chine bleue et blanche à décor de pivoines sur le creux et en blanc-sur-blanc sur l’aile.No longer availableDim. Ø: 22,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#607Een paar voorouderbeelden van gesculpteerd hout. Mambila, Nigeria.
Deux statues en bois sculpté représentant des ancêtres. Mambila, Nigeria.No longer availableDim. h: 44 cmEstimate: € 130 / 160 -
#3Een lot biscuit, bestaande uit twee beeldjes van een oudere heer en dame, een edele jongen en meisje, een romantisch groepje, twee dekseldoosjes, een hondje en een zwaan.
Lot de biscuits comprenant deux statuettes d’un homme et d’une femme agés, d’un garçon et d’une fille de qualité, d’un groupe romantique, deux boîtes couvertes, un petit chien et un cygne.No longer availableEstimate: € 35 / 50 -
#268“De strijd”. Een groep van donkergepatineerd zamak naar een werk van Poitevin.
“Le combat”. Groupe en régule à patine foncée d’après un oeuvre de Poitevin.No longer availableDim. h: 45 cmEstimate: € 120 / 180 -
#741Een gesculpteerde slagtand met een decor van een krokodil met een slang in de bek. Afrika.
Une défense en ivoire sculptée, décor de crocodile avec un serpent. Oeuvre africaine.No longer availableDim. l: 52 cmEstimate: € 200 / 240 -
#344Houten presentatiestuk, polychroom, in vorm van een butler.
Personnage de présentation en bois polychrome.No longer availableDim. H 68 cmEstimate: € 45 / 55 -
#759Drie iconen: Christus gedoopt, het lege graf van Christus en de Aartsengel Michael. Recent werk.
Trois icônes: le baptême du Christ, le Christ sorti du tombe et l’archange Michel. Travail contemporain.No longer availableDim. ± 21 x 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#114Marcel Krasciky“Marktkramers te Bosnië”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Marchands en Bosnie”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 57 x 47 cmEstimate: € 200 / 240 -
#714Een vaas van groen glas met verwerkt bladgoud.
Un vase en verre vert et feuille d’or travaillée.No longer availableDim. h: 31,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#230Een 18 karaats wit en geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct en parels.
Une broche en or blanc et jaune 18 ct. sertie de diamants avec un poids total de ± 0,40 ct. et perles.No longer availableDim. 14,74 gEstimate: € 350 / 450

