Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.

Een staande klok in notenhouten kast en met handgeschilderde wijzerplaat. Nottingham, eind XVIIIe eeuw.

Une horloge grand-père dans une gaine en noyer et avec un cadran peint à la main. Nottingham, fin du XVIIIe siècle.
Dim. h: 211 cm
SKU: 2604220499.
Categories: Klok, XVIIIe eeuw.
Auction day: 27 April 2022 19:00
Catalogue #499
Estimate: € 200 / 240
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #175

    “Portret van Hendrik VIII van Engeland”. Olieverf op paneel. Gebaseerd op het XVIe eeuwse origineel van Hans Holbein de Jongere. Mogelijk XIXe eeuw.

    "Portrait d'Henri VIII d'Angleterre". Peinture à l'huile sur panneau. Basé sur l'original du XVIe siècle de Hans Holbein le Jeune. Peut-être 19ème siècle.
    No longer available
    Dim. 113 x 77 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #355

    Een houten regulateur met geëmailleerde wijzerplaat.

    Un régulateur en bois avec cadran en émail.
    No longer available
    Dim. 65 x 25 x 60 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #489

    Een houten regulateur met gesculpteerde kuif. Met slinger en gewicht.

    Un régulateur en bois avec une coiffe sculptée. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. h: 122 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #204

    Een wandklok in houten kast met een reproductie van een stadszicht, het uurwerk verwerkt in een toren. Achter glas.

    Une horloge murale dans une gaine en bois avec une reproduction d'une vue de ville, le mouvement intégré dans une tour. Derrière une vitre.
    No longer available
    Dim. 59 x 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #494

    Een houten wandklok met messing rond de geëmailleerde wijzerplaat. Met slinger.

    Une horloge murale en bois avec du laiton autour du cadran émaillé. Avec pendule.
    No longer available
    Dim. 130 x 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #97

    Een schouwpendule van arduin en marmer met eenvoudig gebeiteld en verguld decor. Omstreeks 1900.

    Pendule de cheminée en pierre bleue et marbre à décor simple ciselé et doré. Vers 1900.
    No longer available
    Dim. 30 x 40 x 14 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #513

    Een antieke schouwpendule van Imariporselein met verguld bronzen leeuwenkoppen, vogels rond de wijzerplaat en bovenaan getooid met een griffioen.

    Ancienne pendule de cheminée en porcelaine d'Imari à têtes de lion en bronze doré, oiseaux autour du cadran et surmonté d'un griffon.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 550 / 600
  • #492

    Een wandklok in houten kast met gedreven koperen wijzerplaat.

    Une horloge murale dans une gaine en bois avec un cadran en cuivre repoussé.
    No longer available
    Dim. 130 x 42 cm
    Estimate: € 45 / 65
  • #665

    Een houten wandklok met eglomisé wijzerplaat. Met slinger en gewichtjes.

    Une horloge murale en bois avec un cadran églomisé. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. h: 45 cm
    Estimate: € 35 / 45
  • #375

    Een lot van drie verschillende borden van Chinees porselein, waarbij één met blauw-wit decor van een plantenvaas, één met meerkleurig decor van bloemenvazen en het derde met meerkleurig decor van bloemen, vogels en vlinders. Respectievelijk XVIIIe, XIXe en XXe eeuw.

    Lot de trois assiettes en porcelaine de Chine différentes, une à décor bleu et blanc d'un vase végétal, une à décor multicolore de vases fleuris et la troisième à décor multicolore de fleurs, oiseaux et papillons. XVIIIème, XIXème et XXème siècle respectivement.
    No longer available
    Dim. Ø 23 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #508

    Een verguld bronzen schouwpendule, versierd met barokke elementen en getooid met een siervaas met bloemenguirlandes. De wijzerplaat met geëmailleerde romeinse cijfers. Met slinger, zonder sleutel.

    Une pendule en bronze doré, décorée d'éléments baroques et ornée d'un vase ornemental avec des guirlandes florales. Le cadran avec chiffres romains émaillés. Avec pendule, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 62 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #605

    Een recente Friese staartklok.

    Une horloge de queue frisonne récente.
    No longer available
    Dim. h: 80 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #202

    Een rijkelijk uitgewerkte cartelklok van verguld hout in rococostijl, versierd met engeltjes en bloemen. Kleine beschadigingen.

    Pendule murale rococo richement décorée en bois doré et plâtre aux angelots et fleurs. Usures et petits dégâts.
    No longer available
    Dim. 110 x 50 cm
    Estimate: € 800 / 1000
  • #48
    HUGA, Amsterdam

    Een houten art deco schouwpendule met messingen wijzerplaat. Met slinger, zonder sleuteltje.

    Une pendule Art Déco en bois avec un cadran en laiton. Avec pendule, sans clé.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
  • #533

    “Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.

    Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.
    No longer available
    Dim. h: 25 cm
    Estimate: € 160 / 180
  • #141

    Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.

    Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.
    No longer available
    Dim. 50 x 41 cm
    Estimate: € 550 / 600

Other lots in this auction

  • #385

    Een vintage designcoupe van rood en wit Italiaans glas.

    Un coupé au design vintage en verre italien rouge et blanc.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #558

    Een Chinese gemberpot van porselein met veelkleurig decor van bloeiende takken en tekst. Gedraaid houten deksel. Met houten sokkel.

    Pot à gingembre en porcelaine de Chine à décor polychrome de branches fleuries et texte. Couvercle en bois tourné. Avec socle en bois.
    No longer available
    Dim. H. 21 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #356

    Een lot van vijf machinale wandtapijtjes naar klassieke voorbeelden, waarbij drie jachtscènes.

    Lot de cinq tapisseries faites à la machine d'après des exemples classiques, avec trois scènes de chasse.
    No longer available
    Dim. 90 x 135 en 70 x 50 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #426
    Louis de Poortere

    Kadjar, een mechanisch geknoopt wollen tapijt met Bidjardecor. Belgische productie.

    Kadjar, un tapis en laine nouée mécaniquement au décor Bidjar. Fabrication belge.
    No longer available
    Dim. 330 x 250 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #327
    Hutschenreuter, Bavaria

    Een zwart glazen vaas met gestileerd decor van bladeren en een vlinder. Gemerkt.

    Un vase en verre noir à décor stylisé de feuilles et d'un papillon. Marqué.
    No longer available
    Dim. h: 32 cm
    Estimate: € 50 / 70
  • #560

    Een 18 K witgouden slavenarmband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 1,60 ct. en verschillende kleuren citrine met een gezamenlijk gewicht van +- 1,80 ct.

    Un bracelet esclave en or blanc 18 kt serti de brillants d'un poids combiné de +- 1,60 ct et de différentes couleurs de citrine d'un poids combiné de +- 1,80 ct.
    No longer available
    Dim. 16,93 g
    Estimate: € 1200 / 1300
  • #516

    Een handgeknoopt Indisch tapijt van wol en zijde.

    Un tapis indien en laine et soie noué à la main.
    No longer available
    Dim. 304 x 218 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #3

    Een lot van vier XIXe eeuwse maatbekers met tinnen klep, waarbij drie van aardewerk en één van tin.

    Lot de quatre mesures du XIXème siècle avec couvercle en étain dont trois en faïence et une en étain.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 - 23 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #1

    Een uil van meerkleurig Muranoglas.

    Un hibou en verre polychrome de Murano.
    No longer available
    Dim. H. 30 cm
    Estimate: € 90 / 110
  • #662
    Etienne Le Compte
    Period: °1931

    “Bali”. Een houtsnede. Proefdruk, gesigneerd buiten de plaat.

    " Bali ". Une gravure sur bois. Epreuve, signée à l'extérieur de la planche.
    No longer available
    Dim. 40 x 30 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #600

    Een 18 K witgouden ring bezet met een centrale saffier van +- 2 ct. en briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct.

    Une bague en or blanc 18 kt sertie d'un saphir central de +- 2 ct et de diamants d'un poids combiné de +- 0,40 ct.
    No longer available
    Dim. 3,49 g
    Estimate: € 1500 / 1600
  • #684
    Feltman, Weiden, Bavaria

    Een uitgebreid porseleinen eetservies met Chinees decor. Gemerkt.

    Un vaste service de table en porcelaine à décor chinois. Marqué.
    No longer available
    Estimate: € 120 / 200
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 April 2022

Veiling volledig - 700 loten. Tentoonstelling op Vrijdag 22 & Zaterdag 23 april van 10.00 tot 17.00.

26 April 2022 19:00
27 April 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 April 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More