Similar lots by type
-
#232Alfons A. Van UffelenPeriod: 1895-1983
Serie van 39 tekeningen naar oude en andere meesters. Diverse technieken. Gesigneerd en meestal gedateerd (jaren ‘40 tot ‘60).
Une série de 39 dessins d’après des maîtres anciens et actuels. Techniques mixtes. Signés et la plupart datés (années ‘40 et ‘60).No longer availableEstimate: € 120/200 -
#217Vanden Schilde à Bruxelles
Een vergulde schouwpendule met bol uurwerk in blauwgelakte kast en getooid met een jonge vrouw met bloemenmand.
Une pendule de cheminée avec horloge sphérique et armoire bleue, décoration d’une jeune femme et panier de fleurs.No longer availableDim. 35 x 30 cmEstimate: € 1200/1400 -
#327
Lot van 4 diverse tekeningen :Een Chinese aquarel op zijde (letsels). Baraldi.“Salomé (Oscar Wilde)”, gemengde techniek. F.M. Melckers 1937.“Man met hoed”. Pastel. Belgische School XIXde eeuw. ““Herenportret”. Luca Canglagio del. AP fecit 1735.
Un lot de quatre dessins: Une aquarelle chinoise sur soie (dégâts) . Baraldi. “Salomé (Oscar Wilde)”. Techniques mixtes. F.M. Melckers 1937. “Homme et chapeau”. Pastel. Ecole belge XIXème siècle.““Portrait d’homme”. Luca Canglagio del. AP fecit 1735.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#881
Comtoiseklok van gedreven geel koper. Wijzerplaat van wit email, gemerkt Pichard, Villedieu.
Pendule murale dite Comtoise en cuivre repoussé. Cadran en émail blanc marqué Pichard, Villedieu.No longer availableDim. l: 145 cmEstimate: € 80/120 -
#853
Een antieke ronde wandklok met albasten wijzerplaat in een houten kast. Wijzerplaat gebarsten. Werkende staat, met sleutel.
Une horloge murale ronde en bois avec le cadran en albâtre. Le cadran est accidenté. En état de marche, avec clé.No longer availableDim. Ø: 37 cmEstimate: € 50/80 -
#801Warmink
Een tafelklokje in houten kast met messingen wijzerplaat.
Une pendule en bois à cadran en laiton.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35/50 -
#197
Een vergulde schouwpendule met een reliëfdecor van classicistische figuren met een strijdwagen. De pendule als wiel van een strijdwagen met tweespan, versierd met een draak en bestuurd door een engel.
Une pendule de cheminée dorée décor en relief classique de figures et de char. La pendule étant une roue du char , avec un dragon et conduit par un ange.No longer availableDim. 47 x 46 cmEstimate: € 3800/4000 -
#296Hilaire à Stenay
Een eikenhouten staande klok. Het werk met gedreven geel koper en geëmailleerde wijzerplaat. Eind XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Le mouvement en cuivre jaune repoussé et à cadran émaillé. Fin du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 250 cmEstimate: € 200/400 -
#337
Lot van 12 tekeningen: A. Soreil 1918. “En cortège”, lavis. G. Roose. “Naaktstudies”, Houtskool en aquarel. R. Weyers. “Wapen van Antwerpen”, gouache. Vlaamse School, XIXde eeuw. “Pleintje”. Aquarel. René. “Le P’tit Commerce en 1915-16”. Aquarel en oost-indische inkt. Siaen (?) 1965. “Begijnhof, Lier”. Aquarel en oost-indische inkt. En zes andere.
Lot de 12 dessins : A. Soreil 1918. “En cortège”. Lavis. G. Roose. “Etudes de nudité”. Fusain et papier. R. Weyers. “Arme d’Anvers”. Gouache. Ecole flamande, XIXème siècle. “Place”. Aquarelle. René. “Le P’tit Commerce en 1915-16”. Aquarel et encre de Chine. Siaen (?). 1965. “Béguinage, Lier”. Aquarelle et encre de Chine. Et encore 6 autres dessins.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#148
Een bronzen schouwpendule in Lodewijk XV-stijl. Met slinger en sleutel.
Une pendule de cheminée en style Louis XV. Avec balancier et clé.No longer availableDim. h: 58 cmEstimate: € 60/80 -
#256J. Depré
Een staande klok in eikenhouten kast, het werk van messing en tin. XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en chêne. Mouvement en laiton et étain. XIXe siècle.No longer availableDim. h: 246 cmEstimate: € 200/300 -
#877Junghans
Een regulateur in gebeeldhouwd houten kast. In werkende staat.
Un régulateur en bois sculpté. En état de marche.No longer availableDim. l: 67 cmEstimate: € 25/35 -
#297
Lot van 4 tekeningen: Bailly (toegeschreven aan). “Liggende jongeman”, sanguine. Le Gros (toegeschreven aan). “Landschap met bruggetje” en “Ruiter in een landschap”, pentekeningen. Frans Backvis 1881. “Zicht op de Mont-Blanc”, gesigneerd en gedateerd.
Un lot de quatre dessins:Bailly (dédicace). “Jeune homme couché”, sanguine.Le Gros (dédicace). “Paysage et petit pont” et “Cavalier dans un paysage”, dessins sur papier. Frans Backvis 1881. “Vue sur le Mont-Blanc”, signé et daté.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#28
Een kleine muurpendule.
Une petite pendule murale.No longer availableDim. h: 3 cmEstimate: € 20/30 -
#410
Een houten regulateur, bovenaan gesierd met een paard.
Un régulateur en bois, le dessus orné d’un cheval.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 20/30 -
#874
Een comtoiseklok van gedreven geel koper met een gepolychromeerd decor van druivenranken en korenhalmen. Compleet met sleutel en gewichten en op stoeltje.
Une comtoise en cuivre jaune repoussé avec décor polychrome de vignes et de blé. Complète avec clé et poids. Sur sa petite chaise.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#863
Een Zaans wandklokje van koper en hout. Jaren ‘50.
Une horloge murale dite Zaanse klok en cuivre et bois. Années ‘50.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#900
Een Friese staartklok in eikenhouten kast en met een handgeschilderde wijzerplaat met een landschapsdecor. XIXe eeuw.
Une pendule à queue frisonne, dite Friese staartklok en chêne et cadran peint à la main de décor de paysage. XIXème siècle.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 120/180 -
#897
Een klokje van gepolychromeerd hout met een geëmailleerde wijzerplaat, geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. Met gewicht en slinger.
Une petite pendule en bois polychrome et cadran en émail, flanquée de deux colonnes en porcelaine. Avec balancier et poids.No longer availableDim. 48 cmEstimate: € 40/50
Other lots in this auction
-
#597
“Hotai als toneelspeler met een masker in de hand en een karako die ernaar reikt.”. Een fijn gesculpteerde en gepolychromeerde mammoetivoren netsuke. Onderaan gesigneerd.
”Hotaï acteur de théâtre avec un masque dans la main et un karako qui essaye de le prendre”. Un netsuke en ivoire de mammouth finement sculpté polychrome.No longer availableDim. h: 5 cmEstimate: € 80/120 -
#395
Een verzilverde ronde lantaarn.
Une lanterne ronde argentée.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 550/600 -
#818
Een lampenvoet van geblazen meerkleurig Muranoglas.
Un pied de lampe en verre soufflé polychrome. Murano.No longer availableDim. h: 41 cmEstimate: € 40/50 -
#458
Een Afrikaans houten beeld afkomstig van Burkina Faso.
Une statue en bois africaine, Burkina Faso.No longer availableDim. h 36 cmEstimate: € 40/60 -
#425
Een porseleinen Art - Deco beeldje van een paraderende vrouw met hoed.
Une statue Art Déco en porcelaine, une femme avec chapeau qui parade.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 22/24 -
#253
Een gedraaid houten kruisbeeld met zilveren corpus en monturen en onder stolp. De zilveren monturen tijdperk barok.
Un crucifix en bois tourné, corpus et montures en argent. Sous cloche. Les montures de style baroque.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80/120 -
#57
Een grote coupe van geslepen kleurloos en groen kristal. Gemerkt onderaan en met sticker.
Une grande coupe en cristal taillé incolore et vert. Marque sous la base et label.No longer availableDim. Ø: 30 cmEstimate: € 60/100 -
#388
Twee paar kandelaars en een kruisbeeld van koper.
Deux paires de candélabres et un crucifix en cuivre.No longer availableDim. h: 25 - 74 cmEstimate: € 30/35 -
#610
Een massieve eikenhouten bruidskast met twee rijkelijk gebeeldhouwde deuren met een afbeelding van bruid en bruidegom in het bovenste paneel. Op de stijlen en de zijden een doorlopend guirlandemotief. Bretagne, 1796.
Une armoire de mariage en chêne massif à deux portes richement sculptées, représentation de la mariée et du marié dans le panneau supérieur. Un motif de guirlande sur les montants et les côtés. Bretagne, 1796.No longer availableEstimate: € 300/500 -
#30
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,30 ct. en een saffier van ± 0,30 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,30 ct et un saphir de ± 0,30 ct.No longer availableDim. 10 gEstimate: € 500/600 -
#321
“Van kasteel naar kasteel”. P Avren. Uitgegeven in eigen beheer 1985 - 2005.Hardcovers in zeer goede staat.
”Van kasteel naar kasteel”. P. Avren. Auto-édition 1985 - 2005. Reliure à la française en excellent état.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#503
Een buikvaas van Chinees aardewerk met een decor van vogels op bloeiende takken.
Un vase pansu en faïence de Chine, décor d’oiseaux sur des branches en floraison.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 60/80