Similar lots by type
-
#406
Een ovaal dienblad van mahoniehoutfineer met een ingelegde schelp van fruithout. Op staander. Engeland, XIXe eeuw.
Un plateau ovale en bois de placage acajou avec une coquille incrustée en bois fruitier. Sur Pied. Angleterre, XIXième siècle.No longer availableDim. l: 75 cmEstimate: € 180/200 -
#213
Een eikenhouten keukenkastje met twee paneeldeuren bovenaan en twee onderaan, gescheiden door twee legplanken. Portugal, XIXe eeuw.
Une petite armoire de cuisine en chêne à deux portes au dessus et deux en dessous, séparées par deux étagères.No longer availableDim. 176 x 86,5 cmEstimate: € 80/120 -
#229
“Moeder met kind”. Olieverf op doek. Omstreeks 1800. Herdoekt.
”Vierge à l’Enfant”. Huile sur toile. Vers 1800. Retoillée.No longer availableDim. 66 x 46 cmEstimate: € 300/500 -
#654
Een paar XIXe eeuwse ovale portretten van een burgerkoppel.
“Couple bourgeois”. Paire de portraits ovales du XIXe siècle.No longer availableDim. 48 x 38 cmEstimate: € 200/240 -
#145
Een robuuste olmenhouten bank. XIXe eeuw.
Un banc en orme robuste. XIXième siècle.No longer availableDim. 98 x 177 cmEstimate: € 240/360 -
#626
Een ronde tafel van mahoniehoutfineer op centrale voet. XIXe eeuw.
Table ronde en placage d’acajou sur tripode central. XIXe siècle.No longer availableDim. 75 x Ø: 105 cmEstimate: € 120/200 -
#596
Een Louis Philippe klapsecretaire van mahoniehoutfineer met twee paneeldeuren onder het klapblad, een lade en doucine en een grijs marmeren blad.
Secrétaire à abattant en placage d’acajou ouvrant à deux portes vers le bas et un tiroir en doucine au dessus de l’abattant. Tablette en marbre gris. Epoque Louis-Philippe.No longer availableDim. 154 x 105 cmEstimate: € 180/220 -
#588
Een tweeledige buffetkast van eikenhout met bovenaan twee gevitreerde deuren en onderaan twee paneeldeuren onder twee laden. XIXe eeuw.
Vitrine à deux corps en chêne, le dessus à deux portes vitrées, le bas à deux portes pleines en dessous de deux tiroirs. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 197 x 124 x 52 cmEstimate: € 300/500 -
#245
Een notenhouten bijzettafeltje met één lade. Engeland, XIXde eeuw.
Une petite table en noyer avec un tiroir. Angleterre, XIXe siècle.No longer availableDim. 85 x 58 cmEstimate: € 100/120 -
#830
Een staande klok in gebeeldhouwde eikenhouten kast, versierd met vogels en bloemen.
Horloge de vestibule en chêne sculpté décorée de fleurs det d’oiseaux.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 400/500 -
#581
Een kamerscherm van goudgepatineerd hout in Lodewijk XVI-stijl met gedreven lederen panden. XIXe eeuw.
Paravent en bois doré de style Louis XVI aux panneau en cuir repoussé. XIXe siècle.No longer availableDim. 160 x 150 cmEstimate: € 200/300 -
#801
Een lot van zes XIXe eeuwse glazen, waarbij drie met een decor in de geest van het Mary-Gregoryglas.
Lot de six verres du XIXe siècle dont trois décorés dans le goût de Mary Gregory.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#568
Een bronzen vaas of hu, gemonteerd als lampenvoet. Naar archaïsch voorbeeld.
Vase en bronze dite hu montée en pied de lampe, d’après un exemple archaïque.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 120/200 -
#628
Een sobere houten koffer. XIXe eeuw.
Coffre à panneau en chêne. XIXe siècle.No longer availableDim. 60 x 118 cmEstimate: € 200/240 -
#599
Een tweeledige Duitse vitrinekast van eikenhout met onderaan twee paneeldeuren naast drie laden. In de paneeldeuren de initialen “JC” & “WR” en gedateerd 1817.
Vitrine allemande à deux corps en chêne. Le bas ouvrant à deux portes pleines flanquant trois tiroirs. Aux centres des panneaux les initiales JC et WR et la date 1817.No longer availableDim. 124 x 169 x 50 cmEstimate: € 400/500 -
#695
Twee XIXe eeuwse bolspiegels.
Deux miroirs sphériques du XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 27 & 36 cmEstimate: € 100/120 -
#623
Een eikenhouten commode met drie grote en twee kleine laden. Engeland, omstreeks 1800.
Commode Georgian en chêne ouvrant à trois grands et deux petits tiroirs. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. 104 x 97 x 53 cmEstimate: € 200/240 -
#417
Een werktafeltje van mahoniehoutfineer met een spiegel in het klapblad en met een lade onderaan. XIXe eeuw.
Une table à ouvrage en bois de placage acajou avec un miroir dans la tablette rabattable et tiroir en dessous. XIXième siècle.No longer availableDim. b: 53 cmEstimate: € 80/120 -
#195
Een antieke eikenhouten keukentafel met een lade onder het blad.
Une table de cuisine en antique en chêne, un tiroir sous la tablette.No longer availableDim. 169 x 76 cmEstimate: € 200/220 -
#223
Een Napoléon III tafel van zwartgelakt hout met koperen marquetterie op rood schildpadimitatie in de stijl van Boulle. De randen en poten versierd met verguld bronsbeslag. Marquetterie op verschillende plaatsen beschadigd. XIXe eeuw.
Une table en bois laqué noir avec marqueterie rouge sur imitation tortue dans l’esprit Boulle. Les bords et pieds décorés de montures en bronze doré. Marqueterie endommagée à plusieurs endroits. XIXième siècle.No longer availableDim. 130 x 76 cmEstimate: € 400/600 -
#571
Drie bronzen vazen of hu’s, gemonteerd als lampenvoeten. Chinees werk.
Trois vases en bronze, dite hu, montés en lampe. Travail chinois.No longer availableDim. h: 34 cmEstimate: € 300/400 -
#800
Een mahoniehouten speeltafeltje met klapblad op centrale vierpoot. Opnieuw met vilt te bekleden.
Table à jeux en acajou à tablette abattante et sur pied quadripède central. Feutre à remplacer.No longer availableDim. b: 84 cmEstimate: € 80/120 -
#619Berthoud à Paris
Een staande klok met gebeeldhouwde kast, versierd met bladermotieven, bloemen en onderaan een pijproker. De kuif met een mannenprofiel. De wijzerplaat gemerkt.
Horloge de vestibule en chêne sculpté, gaine décorée de feuillages, de fleurs et présentant un fumeur de pipe vers le bas. Coiffé d’un profil d’homme. Marque sur le cadran.No longer availableDim. 248 x 70 cmEstimate: € 400/600 -
#586
Een eikenhouten vierdeurskast, versierd met zwartgelakte en gesculpteerde details. Basis laat XVIIIe eeuw.
Meuble à quatre portes aux détails en bois noirci et sculptés. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 153 x 142 x 61 cmEstimate: € 200/300
Other lots in this auction
-
#71Limoges
Een paar schotels met rode rocaillerand en met romantische voorstellingen op het plat. Einde XIXde eeuw. Achteraan gemerkt.
Deux plats avec rebord en rocaille rouge et représentations de scènes romantiques sur le plat. Fin XIXième siècle. Marques au dos.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#162
Een bas-reliëf van bronskleurig plaaster met de rede van Antwerpen naar voorbeeld uit 1515.
Un bas-relief en plâtre couleur bronze, la rade d’Anvers d’après un exemple de 1515.No longer availableDim. 32 x 100 cmEstimate: € 100/120 -
#342Jakob Smits
“Christus met de Emmaüsgangers”. Gravure. Gesigneerd en genummerd 65/120 buiten de plaat.
”Le Christ et pèlerins d’Emmaüs”. Une gravure. Signée et numérotée 65/120 hors planche.No longer availableDim. 38,5 x 48 cmEstimate: € 60/80 -
#549Nathan
Een zwart lederen handtas. Met stofhoes.
Sac à main en cuir noir. Avec sac de protection.No longer availableEstimate: € 120/160 -
#473
“Putti met bloemen”. Een beeldje van bruingepatineerd brons op grijs marmeren sokkel.
“Putti avec fleurs”. Une statuette en bronze patiné brun sur socle en marbre gris.No longer availableDim. h: 21 cmEstimate: € 50/80 -
#665
Een gefineerde kaptafel met twee laden in de gordel.
Coiffeuse en bois de placage ouvrant à deux tiroirs en ceinture.No longer availableDim. 130 x 101 cmEstimate: € 100/160 -
#691
“Bull and bear”. Een beeld van donkergepatineerd brons naar een werk van Isidore Bonheur.
“Bull and bear”. Sculpture en bronze à patine foncée d’après un oeuvre par Isidore Bonheur.No longer availableDim. l: 26 cmEstimate: € 120/200 -
#274
Een spiegel in vergulde lijst, tijdperk Empire.
Un miroir avec encadrement Régence doré.No longer availableDim. 84 x 65 cmEstimate: € 80/120 -
#659
“Italianiserend landschap”. Gemengde techniek.
“Paysage italianisant”. Technique mixte.No longer availableDim. 16 x 21 cmEstimate: € 60/100 -
#638
“Man met kinderen”. Een beeldje van gesculpteerd Japans ivoor. Op houten voetstukje. Eerste kwart XXste eeuw.
“Homme et enfants”. Sculpture en ivoire du Japon. Sur socle en bois. Premier quart du XXe siècle.No longer availableDim. h: 18 cmEstimate: € 200/240 -
#132
“Les avontures de Télémaque”. Een XIXe eeuws wandtapijt naar een werk van Rubens.
”Les aventures de Télémaque”. Un tapis mural du XIXième siècle d’aprés une oeuvre de Rubens.No longer availableDim. 218 x 290 cmEstimate: € 200/300 -
#453
Een grote en een kleine vaas van Chinees porselein met een Cantondecor. Onderaan gemerkt.
Un grand et un plus petit vase en porcelaine de Chine à décor de Canton. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 42 & 32 cmEstimate: € 40/60