Other lots in this auction
-
#34“Divertissements de Paysans Hollandois”. Een gravure naar een werk van David Teniers.
Divertissements de Paysans Hollandois . Une gravure d'après une œuvre de David Teniers.No longer availableDim. 35 x 44 cmEstimate: € 100 / 120 -
#1“Pulcino”. Oranje vogel van mondgeblazen glas op koperen pootjes. Jaren 60. Naar het ontwerp van Allessandro Pianon. Minuscule schilfer aan linkeroog.
Pulcino . Oiseau orange en verre soufflé à la bouche sur pieds en cuivre. Années 1960. Conçu par Allessandro Pianon. Eclat minuscule à l'oeil gauche.No longer availableDim. H. 21 cmEstimate: € 200 / 300 -
#35Een paar 18 karaats geel gouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 12,20 gEstimate: € 350 / 450 -
#77Een druiventros van gesculpteerd licht- en donkergroen jade.
Une grappe de raisins de jade sculpté vert clair et foncé.No longer availableDim. l: 18 cmEstimate: € 40 / 50 -
#380Een paar leeuwen met bal van meerkleurig porselein naar Engels voorbeeld.
Une paire de lions avec une boule en porcelaine multicolore d'après un exemple anglais.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 90 / 110 -
#368Een tijger en een visser. Twee Oosterse sculpturen van exotisch hout.
Un tigre et un pêcheur. Deux sculptures orientales en bois exotique.No longer availableDim. H. 26 & 31 cmEstimate: € 40 / 60 -
#127Een reizende Boeddha of Hotai van fijn gesculpteerd en gepolychromeerd ivoor. Onderaan gesigneerd.
Un Bouddha itinérant ou Hotai en ivoire finement sculpté et polychrome. Signé en bas.No longer availableDim. h: 6,5 cmEstimate: € 175 / 200 -
#172Louis CrépinPeriod: 1828-1887“Dorpslandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1879.
Paysage de village . Huile sur toile. Signé et daté 1879.No longer availableDim. 35 x 43 cmEstimate: € 300 / 500 -
#31Een hoornvaas en een paar sierborden van Brussels porselein met meerkleurige en vergulde decors. Eind XIXe - begin XXe eeuw.
Un vase en corne et une paire d'assiettes décoratives en porcelaine de Bruxelles aux décors multicolores et dorés. Fin XIXème - début XXème siècle.No longer availableDim. h: 22 cm Ø: 23 cmEstimate: € 40 / 60 -
#4Een beeltenis van de God Ganesh. Gouache op zijde. Indisch werk.
Représentation du Dieu Ganesh. Gouache sur soie. Travail indien.No longer availableDim. 26 x 18 cmEstimate: € 30 / 50 -
#50Een 18 karaats geel gouden fotohouder bezet met pareltjes.
Un porte-photo en or jaune 18 carats serti de perles.No longer availableDim. 14,45 gEstimate: € 400 / 500 -
#260Giorgio ArmaniEen halssnoer in vijf rijen, opgebouwd uit gekleurde kralen. In origineel doosje.
Un collier en cinq rangs, composé de perles colorées. Dans la boîte d'origine.No longer availableEstimate: € 150 / 170

