Similar lots by type
-
#453Lolo PalazzoEen bloemvormige wand-/ plafondlamp, opgebouwd uit gerecycleerde materialen zoals tandwielen. Ontwerp van Laurence van Seventer.
Applique / plafonnier en forme de fleur, fabriqué à partir de matériaux recyclés tels que des engrenages. Design by Laurence van Seventer.No longer availableDim. Ø: 100 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#576Een olielamp van blauwwit aardewerk en messing. Geconverteerd op elektriciteit.
Une lampe à huile en faïence bleu-blanc et laiton. Transformée à l’électricité.No longer availableDim. h: 73 cmEstimate: € 60 / 120 -
#13Een kleine koperen samovar, versierd met messingen leeuwenkoppen met ringen.
Un petit samovar en cuivre, décoré de têtes de lion en laiton avec des anneaux.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 60 / 80 -
#205Een bollantaarn met vier lichtpunten.
Une lanterne boule à quatre points lumineux.No longer availableDim. h: 70 cmEstimate: € 420 / 460 -
#8Een messingen inktstel met barokke versieringen. Bijgevoegd een kamerbel met beeltenis van Napoleon. H: 16 cm.
Une garniture d'encrier en laiton à décors baroques. Attaché est une cloche de chambre avec une image de Napoléon. H: 16 cm.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 40 / 60 -
#247Een lot verzilverd metaal, bestaande uit twee verschillende dienbladen, een schaal met glazen recipiënt en een kleine terrine met lepel.
Lot en métal argenté, composé de deux plateaux différents, d'un bol avec récipient en verre et d'une petite soupière avec cuillère.No longer availableDim. l: 50 cmEstimate: € 50 / 80 -
#373Een koperen beeldje in de vorm van een hert, bevestigd op een stuk wrakhout. Sri Lanka.
Une statue en cuivre en forme de cerf, montée sur une épave. Sri Lanka.No longer availableDim. h: 13 cm (hertje)Estimate: € 30 / 40 -
#549Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
Lustre à six branches en cuivre et cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 40 / 50 -
#291Een verzilverd metalen ijsemmer en zes onderborden.
Un seau à glace en métal argenté et six sous-plats.No longer availableDim. Ø: 18 - 28 cmEstimate: € 80 / 120 -
#197AlpacaEen uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.
Couverts en métal argenté élaborés dans sa ménagère.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#484Een Venetiaans glazen luchter met zes lichtarmen en versierd met glazen bloemen en bladeren. Twee bladeren manco.
Un lustre en verre vénitien à six bras de lumière et décoré de fleurs et de feuilles en verre. Deux feuilles manquantes.No longer availableDim. h: 90 cmEstimate: € 120 / 200 -
#403Een design bureaulamp van zwart metaal en glas. Model ‘Memphis’ door Robert Sonneman & George Kovacs.
Une lampe de bureau design en métal noir et verre. Modèle 'Memphis' de Robert Sonneman & George Kovacs.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100 / 150 -
#343Een lot verzilverd metaal, bestaande uit een champagne-emmer, een cocktailshaker en zes champagnefluiten.
Lot en métal argenté, composé d'un seau à champagne, d'un shaker et de six flûtes à champagne.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#668Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.
Une petite lampe dn albâtre avec un oeuf d'autruche comme abat-jour.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 50 / 70 -
#41Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
Un service à café et à thé de quatre pièces sur un plateau.No longer availableDim. h: 14 & 24 cmEstimate: € 80 / 120 -
#303Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
Une paire de pieds de lampe en métal avec abat-jour. État neuf.No longer availableDim. h: 40 cm zonder kapEstimate: € 60 / 100 -
#679Een recente schemerlamp met gekleurd glazen kap op deels zwartgepatineerd houten voet met drie zuiltjes en de rand versierd met ingelegd kubusmotief.
Lampe de table récente à abat-jour en verre coloré sur un socle en bois patiné en partie noir à trois colonnes et le bord orné d'un motif de cubes incrusté.No longer availableDim. h: 46 cmEstimate: € 40 / 60 -
#479Een metalen luchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Un petit lustre en métal à six points lumineux et décorée de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 53 cmEstimate: € 120 / 200 -
#474Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
Lustre à six branches en cuivre et cristal.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 35 / 45 -
#517Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
Un grand bougeoir en laiton massif à décor gravé.No longer availableDim. h: 142 cmEstimate: € 140 / 220 -
#378Een vintage metalen bureaulamp.
Une lampe de bureau vintage en métal.No longer availableDim. h: 43 cmEstimate: € 40 / 60 -
#554Een antieke koperen luchter met drie dubbele lichtpunten met glazen kapjes en het geheel versierd met putti en ramskoppen.
Lustre ancien en cuivre à trois points lumineux doubles avec abat-jour en verre et le tout décoré de putti et de têtes de bélier.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 200 / 300
Other lots in this auction
-
#298Een oud romeinse aardewerken olielamp afkomstig uit noord afrika. Oortje afgebroken.
Une ancienne lampe à huile romaine en faïence d'Afrique du Nord. Anse cassée.No longer availableDim. 12 x 3 cmEstimate: € 50 / 80 -
#385Een vintage designcoupe van rood en wit Italiaans glas.
Un coupé au design vintage en verre italien rouge et blanc.No longer availableDim. h: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#443Een knielende Thaise Boeddha van zilvergepatineerd hout, versierd met glazen plaatjes in groen, rood en blauw.
Un Bouddha thaï agenouillé en bois patiné argent, décoré de plaques de verre vert, rouge et bleu.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 100 / 120 -
#55Een paar dekselvaasjes in Lodewijk XV-stijl met decor van personages in landschappen. Blauw en wit aardewerk, gemerkt onderaan.
Une paire de vases à couvercle de style Louis XV à décor de personnages dans des paysages. Faïence bleue et blanche, marquée en bas.No longer availableDim. H. 30 cmEstimate: € 120 / 200 -
#241Val Saint LambertEen vaas van paars gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal doublé violet et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 200 / 240 -
#421Max VerboeketEen gegoten kristallen coupe, met blauwe en paarse slierten gekleurd.
Une coupe en cristal coulé, colorée de brins bleus et violets.No longer availableDim. 65 x 18 cmEstimate: € 80 / 120 -
#141Een fraaie schouwpendule van cloisonné op messing, bovenaan versierd met een siervaas. In werkende staat en met slinger en sleutel.
Belle pendule en cloisonné sur laiton. Surmontée d’un vase décoratif. En état de marche et avec balancier et clé.No longer availableDim. 50 x 41 cmEstimate: € 550 / 600 -
#310Een 18 K witgouden ring bezet met een briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Une bague en or blanc 18 kt sertie de diamants d'un poids combiné de +- 0,20 ct.No longer availableEstimate: € 500 / 600 -
#202Een rijkelijk uitgewerkte cartelklok van verguld hout in rococostijl, versierd met engeltjes en bloemen. Kleine beschadigingen.
Pendule murale rococo richement décorée en bois doré et plâtre aux angelots et fleurs. Usures et petits dégâts.No longer availableDim. 110 x 50 cmEstimate: € 800 / 1000 -
#77Val Saint LambertEen vaas van blauw gedubbeld en geslepen kristal. Gemerkt.
Vase en cristal bleu doublé et taillé. Marqué.No longer availableDim. h: 22,5 cmEstimate: € 120 / 200 -
#540Een 18 K witgouden armband bezet met witte en zwarte briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2,04 ct.
Un bracelet en or blanc 18 kt serti de diamants blancs et noirs d'un poids combiné de +- 2,04 ct.No longer availableDim. 4,98 gEstimate: € 1400 / 1500 -
#618Een balustervaas van Nanking aardewerk, versierd met een decor van krijgers. Onderaan gemerkt.
Un vase balustre en faïence de Nankin, orné d'un décor de guerriers. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 44,5 cmEstimate: € 80 / 100

