#668Een klein albasten lampje met struisvogelei als kap.
#474Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
#303Een paar metalen lampenvoeten met kap. Nieuwstaat.
#517Een grote volle messingen kandelaar met gegraveerd decor.
#549Een zesarmig luchtertje van koper en kristal.
#205Een bollantaarn met vier lichtpunten.
#378Een vintage metalen bureaulamp.
#197AlpacaEen uitgebreid verzilverd metalen bestek in bestekkoffer.
#291Een verzilverd metalen ijsemmer en zes onderborden.
#41Een vierdelig koffie- en theestel op dienblad.
#8Een messingen inktstel met barokke versieringen. Bijgevoegd een kamerbel met beeltenis van Napoleon. H: 16 cm.
Une garniture d'encrier en laiton à décors baroques. Attaché est une cloche de chambre avec une image de Napoléon. H: 16 cm.No longer availableDim. 15 x 30 cmEstimate: € 40 / 60
#514Een opgezette roofvogel.
#109Henri Joseph PauwelsPeriod: 1903 - 1983“Hoeves bij de plas”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#96Een zevenladenkastje met de twee deurtjes, versierd met inlegwerk. Eén trekker afgebroken.
Commode à sept tiroirs avec les deux portes, décorée de marqueterie. Un tracteur en panne.No longer availableDim. 101 x 54 x 51 cmEstimate: € 100 / 160 -
#463Een grote kom van veelkleurig Chinees porselein. Famille rose decor van bloemenvazen. Vergeelde oude restauratie. Tijdperk Qinglong.
Un grand bol en porcelaine de Chine multicolore. Décor famille rose de vases fleuris. Ancienne restauration jaunie. Époque Qinglong.No longer availableDim. Ø 25 5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#645Een eikenhouten gatelegtafel met getorste poten.
#265Maria Innocentia Hummel“Clown & Frühlingsidyll”. Twee aangeklede porseleinen figuren gemerkt en uitgegeven door Goebel Porzellanfabrik. Eén genummerd Hum 203/D.
"Clown & Fruhlingsidylle". Deux figurines habillées en porcelaine marquées et éditées par Goebel Porzellanfabrik. L'un numéroté Hum 203/D.No longer availableDim. H. 37 cmEstimate: € 80 / 100 -
#683Bell Telephone CompanyEen oude wandtelefoon.
Un vieux téléphone mural.No longer availableDim. H:70 cmEstimate: € 60 / 100