Similar lots by type
-
#832Een zware metalen kandelaar, gemonteerd als lamp.
Candélabre massif en métal. Monté en lampe.No longer availableEstimate: € 60 / 80 -
#36Een klein rond hallantaarntje van messing en glas.
Petite lanterne de vestibule en laiton et verre.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#792Een hangluchtertje met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques. XIXe eeuw.
Petit lustre à six lumières décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
#815Een paar lampenvoeten van onyx en messing.
Paire de pieds de lampes en onyx et laiton.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#219Een paar wandlantaarns van messing en koper.
Paire de lanternes murales en laiton et cuivre.No longer availableDim. h: 80 cmEstimate: € 450 / 500 -
#308Een lampenvoet van blauw en wit Italiaans aardewerk.
Pied de lampe en faïence italienne bleue et blanche.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 25 / 35 -
#797Een moderne plafonnière van mat glas met vier lichtpuntjes.
Plafonnier moderne en verre mat à quatre lumières.No longer availableDim. 42 x 42 cmEstimate: € 40 / 60 -
#336Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
Grand candélabre en métal, monté en lampadaire.No longer availableDim. h: 178 cmEstimate: € 30 / 40 -
#221Een paar lampenvoeten in de vorm van bronzen plaquettes met een gestileerd reliëfdecor van muzikanten. Zonder kappen.
Paire de pieds de lampe formés de plaquettes en bronze représentant des musiciens stylisés. Sans abat-jour.No longer availableDim. h: 68 cmEstimate: € 330 / 400 -
#266Een paar lantaarnpalen van gietijzer en koper.
Paire de lanternes en fonte et cuivre.No longer availableDim. h: 270 cmEstimate: € 1000 / 1200 -
#784Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
Un lustre doré à pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 75 cmEstimate: € 460 / 500 -
#227Een paar bronzen girandoles met zes lichtpunten en versierd met kristallen pendeloques.
Paire de girandoles à six lumières ornées de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 250 -
#147Een lamp van meerkleurig Duits porselein met personages tijdens de oogst. Gemerkt onderaan.
Lampe en porcelaine polychrome allemande décorée de personnages à la moisson. Marque sous la base.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 50 / 70 -
#382Een messingen kerkkandelaar in barokke stijl.
Candélabre d’église en laiton de style baroque.No longer availableDim. h: 115 cmEstimate: € 180 / 220 -
#796Een Maria-Theresialuchter met twaalf lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques.
Lustre Marie-Thérèse à douze lumières, décoré de pendeloques en cristal.No longer availableDim. h: 55 cmEstimate: € 200 / 300 -
#768Een smeedijzeren luchter met gekleurde glazen coupe. Gemerkt.
Lustre en fer forgé à coupe en verre coloré. Avec marque.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#363Een getorste houten staande lamp, versierd met gesculpteerde bloemetjes.
Lampadaire en bois torsadé décoré de petites fleurs sculptées.No longer availableDim. h: 163 cmEstimate: € 40 / 60 -
#754Een staande lamp van gedraaid notenhout.
Lampadaire en noyer torsadé.No longer availableDim. h: 172 cm (m.k)Estimate: € 40 / 60
Other lots in this auction
-
#704Jean BoquetPeriod: 1908 - 1976“Platteland bij valavond”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘62.
“Campagne au crépuscule”. Huile sur toile. Signée et datée ‘62.No longer availableDim. 100 x 130 cmEstimate: € 80 / 100 -
#157Een zeldzame bruidstolp met diverse bloemen en een duif van wit biscuit. Eind XIXe eeuw.
Cloche de mariage rare aux fleurs diverses et un pigeon en biscuit blanc. Fin XIXe siècle.No longer availableDim. Ø: 34 cmEstimate: € 160 / 180 -
#676Een design armstoel met metalen frame, houten armleuningen en met lederen kussens.
Fauteuil design en métal et bois. Coussins en cuir.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 80 / 120 -
#64Miel De Vos“Stilleven met bloemen en kruik”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Nature morte aux fleurs et à la cruche”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 50 x 40 cmEstimate: € 40 / 50 -
#310Een paar 18 karaats roze gouden oorbellen bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,45 ct. en verschillende kleuren kwarts met een gezamenlijk gewicht van ± 20 ct.
Paire de boucles d’oreilles en or rose 18 ct serties de diamants ayant un poids total de ± 0,45 ct et de différentes couleurs de quartz ayant un poids total de ± 20 ct.No longer availableDim. 14 gEstimate: € 1600 / 1800 -
#153Een gotische Corpus Christi van ivoor. Manco’s.
Corpus Christi gotique en ivoire. Manquants.No longer availableDim. H. 15 cmEstimate: € 200 / 240 -
#473Een roterend schaaltje van groen geglazuurd porselein op voet. (deksel manco?)
Petite coupe tournante en porcelaine verte sur base ajouré. Sans couvercle.No longer availableDim. Ø: 16 cmEstimate: € 80 / 120 -
#245Een 18 karaats geel gouden geweven armband bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct.
Un bracelet tissé en or jaune 18 carats serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,20 ct.No longer availableDim. 63,90 gEstimate: € 2000 / 2400 -
#605Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,60 ct. en een centrale citrine van +- 3 ct.
Une bague en or blanc 18 carats sertie de brillants d'un poids combiné de + - 0,60 ct. Et une citrine centrale de + - 3 ct.No longer availableDim. 13,70 gEstimate: € 950 / 1200 -
#228“Adellijke dame”. Een bronzen beeld op arduinen sokkel. Zonder signatuur.
“Femme noble”. Sculpture en bronze sur socle en pierre de taille. Sans signature.No longer availableDim. h: 62 cmEstimate: € 200 / 260 -
#490Een 18 karaats wit en geel gouden ketting met hanger in de vorm van een kat met strik bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,40 ct. en twee smaragdjes voor de ogen.
Un collier en or blanc et jaune 18 carats avec un pendentif chat avec un nœud serti de brillants d'un poids combiné de + - 0,40 ct. Et deux émeraudes pour les yeux.No longer availableDim. 19,72 gEstimate: € 700 / 900 -
#623Een paar dekselvazen van Chinees porselein met een blauw op wit decor van vogels in bloeiende struiken en het deksel getooid met een tempelleeuw.
Paire de vases couverts en porcelaine de Chine à décor bleu et blanc d’oiseaux et d’arbustes fleuris. Fretels en forme de chiens de Pho.No longer availableDim. h: 49 cmEstimate: € 200 / 240

