#671Een masker van gesculpteerd hout. Okuo, Nigeria.
#422SciolariEen vintage chromen hallustertje.
#247Een Venetiaans glazen luchter met twaalf armen.
#218Een grote bronzen hall-lantaarn met bol gegraveerd glas.
#667Een ceremonieel voorouderbeeld van gebeeldhouwd hout. Fang, Gabon.
#793Een bolle lantaarn van brons en glas.
#678Een Afrikaans houten deurslot. Bambara, Mali.
#384Een smeedijzeren dubbele kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#639Een bronzen lantaarn met Griekse motieven.
#181Een vergulde luchter met kristallen pendeloques.
#681Een masker van gesculpteerd hout. Dogon, Mali.
#101Bronzen kerkkandelaar gemonteerd als lamp.
#437“The seven Swabians”. Een gepolychromeerd houten groep.
#426Een luchter in Lodewijk XV-stijl met kristallen pendeloques.
#788Een hanglamp van smeedijzer met een glazen kap.
Une lampe à suspendre en fer forgé et cape en verre.No longer availableEstimate: € 80 / 100
#664Een ingekaderd Peruviaans artisanaal wandkleed uit het Andesgebergte. Aangekocht Galerij Cellart te Antwerpen, 1982.
Un tapis mural du Pérou, les Andes, travail artisanal, avec encadrement. Achat à la Galerij Cellart à Anvers, 1982.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#506Twee Chinese piëdestals van gebeeldhouwd hout, met roze marmeren blad.
Deux piédestaux chinois en bois sculpté, tablettes en marbre rose.No longer availableEstimate: € 200 / 240 -
#382Pellens“De dokwerker”. Houtsnede. Gesigneerd buiten de plaat.
”Le travailleur au quai”. Une gravure sur bois. Signée hors planche.No longer availableDim. 39,5 x 29,5 cmEstimate: € 30 / 40 -
#595Een 18 karaats wit gouden ring bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht ± 0,74 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,74 ct.No longer availableDim. 2,13 gEstimate: € 250 / 350 -
#562Frans Minaert“Kruiden”. Een bibliofiele uitgave van 25 gravures met tekst van Hubert van Herrewegen. Allen gesigneerd buiten de plaat en genummerd op 30 exemplaren.
”Herbes”. Une parution de 25 gravures et texte par Hubert van Herrewegen. Tous signées et numérotées sur 30 exemplaires.No longer availableDim. 81 x 60 cmEstimate: € 80 / 120 -
”Vue portuaire”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 100 cmEstimate: € 100 / 150 -
#476Een handgeknoopt wollen Morikarpetje.
#464Een paar Japanse houtsneden met erotische voorstellingen.
#229“Kinderen op een holle weg”. Olieverf op doek. Apocrief gesigneerd.
”Enfants sur un chemin”. Huile sur toile. Signature apocryphe.No longer availableDim. 50 x 60 cmEstimate: € 200 / 240