#71
Een officiersstokje van het South Lancastershire Regiment in Egypte.
#343
Een lot van drie paar decoratieve smeedijzeren appliques.
#216Goebel, Germany
Een grote vitrinekast met verlichting. Gemerkt.
#484
#721
Een houten regulateur.
Un régulateur en bois.No longer availableDim. l:Estimate: € 40/50 -
#380
Een paar 18 karaats wit gouden oorbellen bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,38 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc 18 carats serties de brillants d'un poids combiné de + - 0,38 ct.No longer availableDim. 2,07Estimate: € 500/550 -
#376
Een grote metalen kandelaar, gemonteerd als staande lamp.
#81
#387
Een armstoel in Lodewijk XV-stijl met blauwe stoffen bekleding.
#438
Une paire de bols en porcelaine de Chine à décor floral multicolore sur fond bleu. Un fêlé, un avec un petit bord écaillé.No longer availableDim. Ø: 15 cmEstimate: € 30/40 -
#717Goebel, Germany
#314
Een Franse bajonet uit de Eerste Wereldoorlog.
Baïonnette française de la Grande Guerre.No longer availableDim. l: 53 cmEstimate: € 60/80