Similar lots by type
-
#171
“Coming thru the Rye”. Vier cowboys te paard. Bronzen groep naar het werk van Frederic Remington. Recente geut. Op marmeren voetstuk.
“Coming thru the Rye”. Quatre cowboys à cheval. Groupe en bronze d'après l'œuvre de Frederic Remington. Fonte récente. Sur socle en marbre.No longer availableDim. H. 71 cmEstimate: € 1500/2000 -
#267
Een oude Duitse legerhelm met wapen van Württemberg.
Un vieux casque de l'armée allemande avec des armoiries de Württemberg.No longer availableEstimate: € 70/100 -
#75
Een 18 K geelgouden hanger horoscoop Steenbok.
Un pendentif horoscope en or jaune 18 carats Capricorne.No longer availableDim. 3,38 gEstimate: € 120/150 -
#152Charles François Daubigny
“De Seine voor Argenteuil, met de voetgangersbrug links en de Basilique Saint-Denis rechts in de verte”. Olieverf op paneel. Gesigneerd linksonder.
La Seine devant Argenteuil avec pont pédestre à gauche et la Basilique Saint-Denis à droite au loin. Huile sur panneau. Signé en bas à gauche.No longer availableDim. 19,5 x 31 cmEstimate: € 1000/1500 -
#502J. Sorolla
“Dames op het strand. Een emailschildering in twee hoogtes. Beschadiging aan één van de gezichten.
Dames sur la plage. Une peinture sur émail en deux hauteurs. Dommage sur l'un des visages.No longer availableDim. 36 x 38 cmEstimate: € 200/250 -
#318
Twee doopjurkjes in linnen met kant-en borduurwerk, waarvan één op een zwarte lijst gepresenteerd. Begin XXste eeuw.
Deux robes de baptême en lin avec dentelle et broderie, dont une présentée sur liste noire. Début XXe siècle.No longer availableEstimate: € 45/55 -
#501
Een fijn gesculpteerde okimono in de vorm van een bedevaarder. Kleine beschadiging bovenaan en restauratie aan de voet.
Un okimono finement sculpté en forme de pèlerin. Légers dégâts vers le haut.No longer availableDim. h: 15 cmEstimate: € 250/300
Other lots in this auction
-
#450
Een 18 K geelgouden armband.
Un bracelet en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 32,49 gEstimate: € 1000/1200 -
#480
Een lot 18 K geelgoud waaronder een kinderarmband, een ketting, hanger, twee tussenstukjes e.a.
Un lot d'or jaune 18 carats comprenant un bracelet pour enfant, un collier, un pendentif, deux espaceurs et autresNo longer availableDim. 12,85 gEstimate: € 360/400 -
#1
Een paar messingen kraanvogels.
Une paire de grues en laiton.No longer availableDim. h: 27 & 33 cmEstimate: € 80/100 -
#308
Een Empire kandelaar van deels verguld brons.
Un candélabre Empire en bronze partiellement doré.No longer availableDim. h: 56 cmEstimate: € 50/70 -
#271Albert PoelsPeriod: 1903-1984
“Madonna met kind”. Een plaasteren wandbeeldje. Gemonogrameerd.
Vierge à l'enfant. Une figurine murale en plâtre. Monogrammée.No longer availableDim. l: 45,5 cmEstimate: € 40/50 -
#304
Een reclamespiegel van Coca Cola.
Un miroir publicitaire Coca Cola.No longer availableDim. 96 x 65 cmEstimate: € 50/70 -
#709Heinrich & Co., Selb
Een Beiers porseleinen eetservies met vergulde rand, bestaande uit 12 dessertborden, 12 diepe borden en 24 platte borden. Onderaan gemerkt.
Un service de table en porcelaine bavaroise à bord doré, composé de 12 assiettes à dessert, 12 assiettes creuses et 24 assiettes plates. Marqué en bas.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#402
“Abendsonne”. Kleurpotlood op papier. Met toeschrijving op de verso.
Abendsonne. Crayon sur papier. Avec attribution au verso.No longer availableDim. 22 x 61 cmùEstimate: € 60/80 -
#367
Hurkend meisje. Aardewerken beeldje. Gemonogrammeerd KV en gedateerd 1976.
Fille accroupie. Figurine en faïence. Monogrammée KV et datée 1976.No longer availableDim. H. 10 cmEstimate: € 60/80 -
#180
Een paar 18 K geelgouden manchetknopen.
Une paire de boutons de manchette en or jaune 18 carats.No longer availableDim. 13,68 gEstimate: € 400/450 -
#286
Een mahoniehouten tafel met twee klapbladen en een lade.
Une table en acajou avec deux vantaux rabattables et un tiroir.No longer availableDim. 99 x 84 cmEstimate: € 80/100 -
#186
Een Mechelse kast van gebeeldhouwd eikenhout versierd met reliëfs naar David Teniers en met getorste zuiltjes. Vier deuren.
Un cabinet Malines en chêne sculpté à décor de reliefs d'après David Teniers et de colonnes torses. Quatre portes.No longer availableDim. 205 X 150 X 61 cmEstimate: € 200/220