Other lots in this auction
-
#314Martinus Leonardus MiddelhoekPeriod: 1898-1986
“Bloemenstilleven”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1975.
Nature morte aux fleurs . Huile sur toile. Signée et datée 1975.No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 50 / 80 -
#310
Een paar 18 karaats wit en geel gouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,74 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 carats serties de deux brillants d'un poids combiné de + - 0,74 ct.No longer availableDim. 9,84 gEstimate: € 800 / 900 -
#28Hergé
Een lot van 28 stripverhalen in de Franse taal, jaren ‘60 en ‘70. Tintin, Jo, Zette et Jocko, Quick & Flupke, een speciale uitgave ‘Les Vrais Secrets de la Licorne (2006) en een koekendoos.
Lot de 28 albums de bandes dessinées en langue Française des années ‘60 et ‘70. Tintin, Jo, Zette et Jocko, Quick & Flupke, le livre “Les Vrais Secrets de la Licorne (2006) et une boîte à biscuits.No longer availableEstimate: € 80 / 100 -
#132Piet MiddelhoekPeriod: 1898-198
“Groot bloemenstilleven met witte schaal en gemberpot”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Grande nature morte aux fleurs avec bol blanc et pot de gingembre . Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 60 x 120 cmEstimate: € 120 / 200 -
#23
Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Evenals drie kaarten uit “Zien en weten” in een envelop gefrankeerd 1957-58 en een plastic Kuifje-pennenzak.
Michael Farr. “Kuifje, Droom en Werkelijkheid”. Ed. Moulinsart 2002. Hard cover. Ainsi que trois cartes de “Voir et savoir” dans une enveloppe de 1957-58 et une trousse Tintin en plastique.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
#89
Compositie in rood, wit en zwart. Achteraan gemerkt IMI en IK90.
Composition en rouge, blanc et noir. Marqué à l'arrière IMI et IK90.No longer availableDim. 30 x 40 cmEstimate: € 100 / 120 -
#232
Een bronzen hand in V-teken.
Une bronze main faisant le signe V.No longer availableDim. h: 23 cmEstimate: € 70 / 100 -
#283
Lot Franstalige stripverhalen. Weinberg. “Dan Cooper” (5). Giraud. “Blueberry” (14). Jijé, Uderzo e.a. “Tanguy & Laverdure” (10). Graton. “Michel Vaillant” (26). En 5 andere. Sommige sletig.
Lot d’albums de bandes dessinées en Français. Weinberg. “Dan Cooper” (5). Giraud. “Blueberry” (14). Jijé, Uderzo e.a. “Tanguy & Laverdure” (10). Graton. “Michel Vaillant” (26). Et 5 autres. Certains usés.No longer availableEstimate: € 50 / 100 -
#66
Drie Lloyd Loom stoelen, één gemerkt met label, één met een datering: Jun.37.
Trois chaises Lloyd Loom, une portant une étiquette, une avec une date: 37 juin.No longer availableEstimate: € 150 / 200 -
#299
Een paar damesportretten. Doek. Naar werk van Karl Schellbach.
Une paire de portraits de dames. Toile. D’après l'oeuvre de Karl Schellbach.No longer availableEstimate: € 30 / 40 -
Goebel, Germany
“The horsetrainer”. Een beeldje van meerkleurig biscuit uit de reeks van M.I. Hummel. Gemerkt. Model no. 423.
No longer availableDim. h: 12 cm -
#287
Een optocht van vijf mannen met hoeden. Bronzen groep.
Une procession de cinq hommes avec des chapeaux. Groupe en bronze.No longer availableDim. H. 20 cmEstimate: € 60 / 100