Similar lots by type
-
#857
Een bronzen Boeddhistisch beeldje.
Une statue Bouddha en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 35/50 -
#908
Een zwart- en roodgelakte Chinese sokkel met een decor van spelende kinderen.
Un socle à laque noir et rouge, chinois, décor d’enfants qui jouent.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 60/100 -
#657
Een recent bronzen Boeddhabeeld in Thaise stijl.
Une statue Bouddha en bronze récente, style thaï.No longer availableDim. h: 110 cmEstimate: € 200/300 -
#641
Een staande Boeddha van polychroom hout, versierd met spiegeltjes.
Bouddha debout en bois polychrome décoré de petites glaces.No longer availableDim. h: 170 cmEstimate: € 150/200 -
#456
Twee gesculpeerde houten piëdestals. Chinees werk. Eén beschadigd.
Deux piédestaux en bois sculpté. Travail chinois. Un avec dégâts.No longer availableDim. h: 64 & 60 cmEstimate: € 80/120 -
#268
Een Art-Deco beeld van een boogschutter.
Une statue Art Déco en forme de Sagittaire.No longer availableDim. h: 45 cm; l: 60 cm.Estimate: € 180/200 -
#728Demanet
Een terracotta buste. Gesigneerd achteraan.
Un buste en terre-cuite. Signature au dos.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#283
Een gegraveerd zilveren Perzisch theekannetje. Voetstuk verzilverd.
Une théière persane en argent. Piédouche argenté.No longer availableDim. h: 16 cmEstimate: € 65/75 -
#158
“Pierrot met poedel”. Een beeld van brons naar een werk van Barye.
”Pierrot et caniche”. Une statue en bronze d’après une oeuvre par Barye.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 160/180 -
#839
Een wassen Madonna met kind onder stolp.
Une Vierge à l’Enfant en cire sous cloche.No longer availableDim. 39 x 34 cmEstimate: € 40/60 -
#118Paul SertstéPeriod: 1910 - 2000
“Kozak”. Een borstbeeld van terracotta. Beschadiging aan een epaulet. Gesigneerd.
”Cosaque”. Un buste en terre cuite. Dégât à une épaulette. Signée.No longer availableDim. h: 39 cmEstimate: € 100/120 -
#281
Een jongenshoofd in klassieke stijl uit natuursteen.
Une tête de garçon taille en pierre. Style Classique.No longer availableDim. l: 20 cmEstimate: € 65/80 -
#221
Een gesculpteerd stenen fractie van een Romaanse kapel in de vorm van een vrouw. Vermoedelijk XIVe eeuw.
Une fraction en pierre sculptée d’une chapelle romaine en forme de femme. probablement XIVème siècle.No longer availableDim. h: 63 cmEstimate: € 600/900 -
#568
Een grote dekseldoos van meerkleurig Japans porselein.
Une grande boîte à couvercle en porcelaine japonaise.No longer availableDim. Ø: 32 cmEstimate: € 60/100 -
#661
Een groot koperen Boeddhahoofd. Op houten sokkel.
Une grande tête de Bouddha en cuivre sur socle en bois.No longer availableDim. h: 130 cmEstimate: € 200/300 -
#601
Een paar roodgepatineerde en vergulde Thaise tempelwachters. Eén versiering aan een oor manco.
Une paire de gardiens de temple thaï à patine rouge et dorée. Une décoration à une oreille manquante.No longer availableDim. h: 132 cmEstimate: € 200/300 -
#228
Een mannenbuste van grijsgepatineerd plaaster.
Un buste d’homme en plâtre à patine grise.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 80/120 -
#454
Een Chinese piëdestal van gebeeldhouwd hardhout met een roze marmeren blad.
Un piédestal chinois en bois dur sculpté et tablette en marbre rose.No longer availableDim. h: 48 cmEstimate: € 80/100 -
#698
Een Chinees schrijftafeltje van roodgelakt hout met een gevacheteerd blad.
Ecritoire chinois en bois laqué rouge. Tablette recouverte de vachette.No longer availableDim. 75 x 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#663
Een stenen jardinière op vier gebeeldhouwde gevleugelde leeuwen.
Une jardinière en pierre sur quatre lions ailés sculptés.No longer availableDim. Ø: 63 cm; h: 56 cmEstimate: € 240/360 -
#833
Een jardinière van Chinees porselein met een meerkleurig bloemendecor.
Une jardinière en porcelaine chinoise, décor polychrome de fleurs.No longer availableDim. Ø: 17 cmEstimate: € 35/40 -
#566
Een Afghaans tapijt.
Un tapis Afghan.No longer availableDim. 316 x 218 cmEstimate: € 40/60 -
#801
Een zittende Boeddha van brons.
Un Bouddha en bronze assis.No longer availableDim. h: 24 cmEstimate: € 35/50 -
#598
Een moderne bronzen plak naar een werk van Modigliani.
Une plaque en bronze moderne d’après une oeuvre par Modigliani.No longer availableDim. h: 25 cm; b: 14 cmEstimate: € 120/140
Other lots in this auction
-
#425
Een kleine 18 karaats geel gouden armband met bijpassende oorbellen bezet met zon, wolken en paraplu.
Un petit bracelet en or jaune 18 ct et boucles d’oreilles assorties sertie d’un soleil, nuages et parapluie.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#474
“Compositie”. Aquarel op karton.
”Composition”. Aquarelle sur carton.No longer availableDim. 58 x 38 cmEstimate: € 40/60 -
#254Karel Van LerberghePeriod: 1889 - 1953
“Landschap”. Olieverf op paneel. Gesigneerd en gedateerd 1942.
”Paysage”. Huile sur panneau. Signé et daté 1942.No longer availableDim. 66 x 82 cmEstimate: € 100/120 -
#873
“Sportwagens. Ale in serie gebouwde modellen van 1945 - 1980.” Frank Olenski. Ed. Librero. Groningen, 1993.
”Sportwagens. Alle in serie gebouwde modellen van 1945 -1980”. Frank Olenski. Ed. Librero. Groningen, 1993.No longer availableEstimate: € 22/25 -
#365
Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct. en een centrale saffier van ± 0,93 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,28 ct et d’un saphir central de ± 0,93 ct.No longer availableDim. 3,78 gEstimate: € 500/600 -
#442
Een hallantaarn van messing met een geslepen en gesatineerde glazen coupe.
Une lanterne de vestibule en laiton et une coupe en verre satiné.No longer availableDim. hoogte bol: 40 cmEstimate: € 200/250 -
#194Roger Van GindertaelPeriod: 1899 - 1988
“Paardenstal”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
”Etable de chevaux”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 46 x 54 cmEstimate: € 1200/1500 -
#815
Een paar koperen kandelaars met porseleinen monturen, versierd met handgeschilderde decors.
Une paire de candélabres en cuivre et montures en porcelaine, décoration de roses peint à la main.No longer availableDim. h: 27 cmEstimate: € 25/35 -
#616Gabbeh
Een handgeknoopt Perzisch wollen tapijt.
Un tapis persan en laine nouée main.No longer availableDim. 315 x 190 cmEstimate: € 180/240 -
#744
“Compositie”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd ‘65.
”Composition”. Huile sur toile. Signée et datée ‘65.No longer availableDim. 70 x 50 cmEstimate: € 100/120 -
#101
Twee antieke karaffen waarvan één met zilveren afwerking 800‰ met Duitse keuren en één met tinnen montuur over de buik.
Deux carafes antiques dont une avec des finitions en argent 800‰, poinçons allemandes, et une avec des montures en étain sur le ventre.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 150/200 -
#285
Een 18 karaats roze kleurige armband bezet met verschillende kleuren saffier met een gezamenlijk gewicht van ± 5,50 ct.
Un bracelet en or rose 18 ct serti de saphirs de couleurs ayant un poids total de ± 5,50 ct.No longer availableDim. 13 gEstimate: € 1000/1200