Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een stenen tuinvaas met paarse fries en versierd met ringen.

Een stenen tuinvaas met paarse fries en versierd met ringen.

Cruche en pierre taillée.
Dim. h: 57 cm
SKU: 2602190663.
Auction day: 27 February 2019 19:00
Catalogue #663
Estimate: € 100 / 140
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #209
    Edwin Hayes
    Period: 1819 - 1904

    “Stormachtig kustzicht”. Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1871.

    ”Vue marine en tempête”. Aquarelle sur papier. Signé et daté 1871.
    No longer available
    Dim. 30 x 48 cm
    Estimate: € 500 / 700
  • #612

    “Heidelandschap”. Olieverf op doek. Draagt een handtekening: Paul Permeke.

    ”Paysage de bruyères”. Huile sur toile. Porte une signature: Paul Permeke.
    No longer available
    Dim. 43 x 34 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #266

    Een ronde tafel van mahoniehout op een centrale getorste poot, eindigend in drie leeuwenpoten.

    Une table ronde en acajou sur un pied central torsadé finissant en trois griffes de lion.
    No longer available
    Dim. Ø: 105 cm h: 75 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #347

    Een hoogreliëf van brons met drie personages. Benin.

    Un haut-relief en bronze à trois personnages. Bénin.
    No longer available
    Dim. 19 x 19 cm
    Estimate: € 40 / 60
  • #690
    Ziegler

    Een handgeknoopt Pakistaans wollen tapijt.

    Un tapis du Pakistan en laine noué main.
    No longer available
    Dim. 239 x 171 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #772

    “Compositie”. Houtsnede. Gemonogrammeerd P.J. Toegeschreven aan Paul Joostens.

    ”Composition”. Une gravure sur bois. Monogramme P.J. Attribuée à Paul Joostens.
    No longer available
    Dim. 40 x 25 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #317

    Twee Afrikaanse rituele beeldjes voorzien van offergaven. Dan (Ivoorkust).

    Deux statues de rituels africaines et sacrifices. Dan, Côte d’Ivoire.
    No longer available
    Dim. H. 26 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #589

    “Bloemenstilleven”. Gemengde techniek. Draagt een handtekening: Srupl***.

    ”Nature morte, fleurs”. Techniques mixtes. Porte une signature: Srupl***.
    No longer available
    Dim. 64 x 46 cm
    Estimate: € 120 / 200
  • #556

    Een modern wollen Gabbehtapijt.

    Un tapis Gabbeh en laine moderne.
    No longer available
    Estimate: € 40 / 60
  • #446

    Een piëdestal van getorst en gebeeldhouwd hout.

    Un piédestal en bois torsadé et sculpté.
    No longer available
    Dim. H. 98 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #661

    Een gebeeldhouwd houten beeld van een biddende man. Laos.

    Une statue en bois sculpté représentant un homme priant. Laos.
    No longer available
    Dim. h: 71 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #781

    Een bronzen beeld van een man in een rots. Chinees werk.

    Une statue en bronze d’un homme et un rocher.
    No longer available
    Dim. h: 22 cm
    Estimate: € 80 / 100
View all auction items ›

Veiling 26 & 27 Februari 2019

De veiling is volledig - 900 loten. Eerste dag 1 - 450 - tweede dag 451 - 900! Downloads in .pdf en .xlsx verkrijgbaar op de downloads pagina.

26 February 2019 19:00
27 February 2019 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 27 February 2019 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More