Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een sterlingzilveren melkkannetje en suikerpotje. Onderaan gemerkt. Geribd motief en vier bolpootjes. Amerikaans werk (Boston).
Bigelow Kennard & Co

Een sterlingzilveren melkkannetje en suikerpotje. Onderaan gemerkt. Geribd motief en vier bolpootjes. Amerikaans werk (Boston).

Pot à lait et sucrier en argent massif. Marqué en bas. Motif côtelé et quatre pieds boule. Travail américain (Boston).
Dim. 200 g
SKU: 1312220098.
Auction day: 13 December 2022 19:00
Catalogue #98
Estimate: € 100 / 120
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Other lots in this auction

  • #402

    “Abstract portret.” Marokkaanse school. Gemengde techniek op doek. Expo Casablanca.

    "Portrait abstrait." Ecole marocaine. Technique mixte sur toile. Expo Casablanca.
    No longer available
    Dim. 97 x 69 cm
    Estimate: € 800 / 1200
  • #237

    “Première prix de violon” & “Leçon de guitare”. Twee zamakken beeldjes op houten voetstukken. Naar Oscar Ruffony. Jaren ‘30.

    "Première prix de violon" & "Leçon de guitare". Deux figurines en régule sur socles en bois. A Oscar Ruffony. Des années 30.
    No longer available
    Dim. h: 35 cm
    Estimate: € 120 / 180
  • #18

    Een XVIIIe eeuws aardewerken scheerbekken. Centraal-Frankrijk. Vroeg gerestaureerd.

    Un bassin à raser en faïence du XVIIIe siècle. Centre de la France. Restauration ancienne.
    No longer available
    Dim. b: 33 cm
    Estimate: € 35 / 40
  • #131

    Een rechthoekige zilveren doos. Hollandse keur, tweede gehalte. 465 g.

    Une boîte rectangulaire en argent. Poinçon hollandais, deuxième titre. 465g.
    No longer available
    Dim. 7,5 x 14 x 10 cm
    Estimate: € 180 / 240
  • #401

    Een lampenvoet van meerkleurig aardewerk of glas.

    Un pied de lampe en faïence multicolore ou en verre.
    No longer available
    Dim. h: 44 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #207

    Een paar vol messingen kandelaars in barokke stijl.

    Une paire de bougeoirs en laiton de style baroque.
    No longer available
    Dim. h: 64 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #426
    Naïn

    Een handgeknoopt Perzisch tapijtje van wol en zijde.

    Un tapis persan noué à la main en laine et soie.
    No longer available
    Dim. 140 x 90 cm
    Estimate: € 200 / 300
  • #495

    Een mythisch voorouderbeeld of hampatong van gebeeldhouwd hout. Voorstelling van een vrouw met een uitgestoken tong en een kind aan de borst. Borneo, vroeg XXste eeuw.

    Une statue d'ancêtre mythique ou hampatong en bois sculpté. Représentation d'une femme avec une langue saillante et un enfant à la poitrine. Bornéo, début du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. H. 135 cm
    Estimate: € 2000 / 2200
  • #255

    Een rechthoekige sigarettendoos van geguillocheerd zilver met een centraal monogram. Dubbele scharnieren, enige slijtage. Keuren van Birmingham, datumletter g voor 1881, makersmerk Colen Hewer Cheshire.

    Un étui à cigarettes rectangulaire en argent guilloché avec un monogramme central. Charnières doubles, quelques usures. Poinçons de Birmingham, lettre de date g pour 1881, poinçon de fabricant Colen Hewer Cheshire.
    No longer available
    Dim. 13,5 x 7,5 cm 200 g
    Estimate: € 80 / 120
  • #371
    Scailmont

    Een art deco vaas van gesatineerd glas naar ontwerp van Henri Heemskerk. Gemerkt. Kleine schilfer aan de bovenrand en perforatie (ooit gemonteerd als lampenvoet).

    Un vase art déco en verre satiné d'après un dessin d'Henri Heemskerk. Marqué. Petit éclat sur le bord supérieur et perforation (d’une ancienne montage en pied de lampe).
    No longer available
    Dim. h: 26,5 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #351
    Royal Dux

    “Jachthond”. Een groep van meerkleurige zachte pasta. Onderaan gemerkt met de roze driehoek.

    "Chien de chasse". Un groupe en pâte tendre multicolore. Marqué en bas avec le triangle rose.
    No longer available
    Dim. H: 18 cm
    Estimate: € 80 / 100
  • #269

    Zes diverse antieke kruiken van steengoed. Engels en Duits. Kleine letsels en slijtage. Het kleinste met putti in reliëf versierd en met een zilveren rand met keuren van Sheffield. XVIIe, XVIIIe en XIXe eeuw.

    Six pichets anciens en grès divers. anglais et allemand. Légers dégâts et usures. Le plus petit orné de putti en relief et d'une bordure argentée aux poinçons de Sheffield. XVIIème, XVIIIème et XIXème siècles.
    No longer available
    Dim. H: 18-22 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 13 & 14 December 2022

Veiling volledig: 700 loten. Tentoonstelling vrijdag 9 & zaterdag 10 december van 10.00u tot 17.00u

13 December 2022 19:00
14 December 2022 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 13 December 2022 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More