Other lots by Dubois
#12Jules Dubois“Boszicht met stroom”, olieverf op paneel. gesigneerd.
"Boszicht met stroom" translates to "Forest view with stream" in English. It refers to an oil painting on panel, and it is signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 60 -
#134Jules Dubois"Twee boten op het strand, een sloep op het strand bij valavond", olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paris Street View, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 150
#644Nicole Halsberghe“Man in het groen”. Aquarel op papier. Zonder signatuur.
#61Een Italiaanse piëdestal met bloempot voorzien van vergulde elementen in plaaster.
#62A. De Smet“Winterlandschap”. Olieverf op paneel.
#421W. GERMANYEen paar vintage aardewerken vazen. Genummerd en gemerkt W. GERMANY.
A pair of vintage earthenware vases. Numbered and marked W. GERMANY.No longer availableDim. 27cm & 21cmEstimate: € 40 / 70 -
#453Een gevarieerd lot van 13 aziatica bestaande uit 5 beelden, een instrument, een doosje, een beschilderd potje, 2 kadertjes, 2 stempels en een beschilderd sierplaatje.
A varied lot of 13 Asian items consisting of 5 sculptures, one instrument, one box, one painted jar, 2 frames, 2 stamps, and one painted decorative plate.No longer availableDim. h 32 cmEstimate: € 40 / 50 -
#406Een paar stoelen met rieten zit van stoomgebogen beukenhout in de geest van Thonet.
#425Een Oosterse houten voorraadpot met deksel.
#647Een set van 2 19e eeuwse Delftse dekselvaasjes.
#356Een antieke massief houten koffer.
#569Period: 1863 - 1949“Koeien bij de Drenkplaats”. Olieverf op paneel. XIXde eeuw.
"Cows at the Watering Place". Oil on panel. 19th century.No longer availableDim. 42 x 36,5 cmEstimate: € 200 / 240 -
"The 'Space Shuttle'. Oil on panel. Signed."No longer availableDim. 50 x 70 cmEstimate: € 200 / 300