Other lots by Dubois
#12Jules Dubois“Boszicht met stroom”, olieverf op paneel. gesigneerd.
"Boszicht met stroom" translates to "Forest view with stream" in English. It refers to an oil painting on panel, and it is signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 60 -
#134Jules Dubois"Twee boten op het strand, een sloep op het strand bij valavond", olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paris Street View, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 150
#57Een porseleinen mantelklokje met handbeschilderd floraal tafereel. Uurwerk defect. Binnenin gemerkt.
A porcelain mantel clock with a hand-painted floral scene. Clock mechanism is not functioning. Marked inside.No longer availableDim. 23 x 27cmEstimate: € 100 / 120 -
#523Een Japanse houtsnede, Utagawa Hiroshige, 1797-1858.
A Japanese woodcut, Utagawa Hiroshige, 1797-1858.No longer availableDim. h 15 x b 22 cmEstimate: € 30 / 40 -
#440Een 18 karaats wit en geelgouden ring bezet met een centrale briljant van +- 0,20 ct. en diamant baguetten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,50 ct.
#392“Bloemenstilleven”. Een ets op papier, genummerd 9/10, signatuur onleesbaar.
"Bloemstilleven." An etching on paper, numbered 9/10, illegible signature.No longer availableDim. 9 x 6cmEstimate: € 15 / 20 -
#307‘2 engeltjes met fazant’, een porceleinen beeld onderaan gemerkt Algora made in Spain en genummerd B.2565.
#281Een lot kunstboeken, bestaande uit; Paul Smolders, René Magritte, Khnopff x2, Spilleart, Van Gogh, Klimt, Lernout, Kunstschatten.
A lot of art books, consisting of; Paul Smolders, René Magritte, Khnopff x2, Spilleart, Van Gogh, Klimt, Lernout, Art Treasures.No longer availableDim. 34 x 26cmEstimate: € 150 / 200 -
#160Een 18 karaats witgouden art deco ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 2 ct.
An 18 karat white gold Art Deco ring set with brilliant-cut diamonds with a total weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 14,48 gEstimate: € 900 / 1000 -
#178Een ronde coupe op voet van massief zilver, motief van getorste ribben. Engelse keuren, M. Bros en datumletter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).
A round footed bowl made of solid silver, adorned with twisted ribs. English hallmarks, M. Bros and date letter d. (Mappin Brothers, Sheffield 1896).No longer availableDim. H. 16, Ø 21 cm 685 gEstimate: € 180 / 220