Other lots by Dubois
#12Jules Dubois“Boszicht met stroom”, olieverf op paneel. gesigneerd.
"Boszicht met stroom" translates to "Forest view with stream" in English. It refers to an oil painting on panel, and it is signed.No longer availableDim. 27 x 36 cmEstimate: € 30 / 60 -
#134Jules Dubois"Twee boten op het strand, een sloep op het strand bij valavond", olieverf op paneel. Gesigneerd.
Paris Street View, oil on panel. Signed.No longer availableDim. 49 x 59 cmEstimate: € 100 / 150
#773Een lot van 2 koperen Afrikaanse items bestaande uit een getorste armband en een beeldje.
#345Biscuit beeldje van de engel Cupido met een koperen boogje, naar Lemire.
#385KienzleEen bronzen 7-dagen tafelklok. Gemerkt. Jaren ‘50.
#14J CooperSchots landschap met de runderen, olieverf op board, gesigneerd en gedateerd 1863.
Scottish landscape with cows, oil on board, signed and dated 1863.No longer availableDim. 25 x 33 cmEstimate: € 40 / 80 -
#261MakkumEen porseleinen sierbord. Gemerkt “Makkum”.
#158Een lot van drie zilveren doosjes waarvan het eerste gemerkt met Engelse keuren: William Comyns & Sons, London, 1901, 100 gram, het tweede met Franse keuren: Claude Doutre Roussel, Parijs, ca1900, 60 gram en het derde met Duitse keuren gemerkt 800, 45 gram. Toegevoegd een verzilverd pillendoosje.
#787Een lot van 3 vintage bureaulampen in metaal waarvan 2 groene en een beige.
A lot of 3 vintage desk lamps in metal, consisting of 2 green lamps and one beige lamp.No longer availableDim. h 34 cmEstimate: € 40 / 60 -
#226Een mahoniehouten Empire secretaire, bekroond met koperen ornamenten. 1 lade bovenaan, uitklapbare schrijfklep midden en tweedeurs kast onderaan. 1 handvat houdertje bij bovenlade ontbreekt.
#485Hergé“Het Geheim van de Eenhoorn.”. Hard cover. Ed. Casterman 1946 (A46). Redelijke staat, oorlogspapier, te restaureren, zeldzaam.
#665Een massief houten bureau-schrijftafel. (AID5464)
An 18 carat white gold necklace with pendant set with a pendant amethyst with a combined weight of approximately 2 ct.No longer availableDim. 10,45 gEstimate: € 300 / 400