#323
#329
“Les plus belles fleurs de G. Van Spaendonck, 1746-1822. Choisies et Composées par Karl Li Handler”. Ed. Librairie Gründ, Paris. Onvolledig (8 chromolitho’s).
"The most beautiful flowers by G. Van Spaendonck, 1746-1822. Selected and composed by Karl Li Handler". Pub. Librairie Gründ, Paris. Incomplete (8 chromolithographs).No longer availableDim. 30 x 26 cm (lijst)Estimate: € 25/35 -
#376
Een Chinees gesculpteerd houten sokkel met een marmeren blaadje.
#521
Bronzen zittende Boeddha. Thailand, mogelijk XIXde eeuw.
Bronze seated Buddha. Thailand, possibly 19th century.No longer availableDim. H. 22 cmEstimate: € 200/300 -
#615
Een Afrikaans Pende masker, Democratische Republiek Congo.
An African mask. Pende, DRC.No longer availableDim. h 40 cmEstimate: € 60/80 -
#630
Een 14 K geelgouden ring bezet met een half edelsteen.
A 14K yellow gold ring set with a semi-precious stone.No longer availableDim. bruto: 10,77 gEstimate: € 200/250 -
#624
‘Aangemeerde vissersbootjes’, olieverf op doek in een vergulde kader, getekend J. H. Jasin.
#612
Een luchtertje van koper en kristal met 6 lichtpunten.
A copper and crystal chandelier with 6 light fixtures.No longer availableDim. 55cmEstimate: € 120/180 -
#249Walter Arras
“Winterlandschap”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
#246
Een gefineerd houten secretaire met gebombeerde laden. 2 laden binnenin.
#209
Grote vergulde spiegel met een mooie kuif.
Large gilded mirror with a beautiful crest.No longer availableDim. 183 x 100 cmEstimate: € 300/320 -
#62Rita Calluy
“Stilleven met pompoen.” Aquarel op papier. Gesigneerd.
"Still life with pumpkin." Watercolor on paper. Signed.No longer availableDim. 54 x 36 cmEstimate: € 60/80