Similar lots by type
-
#62Een antieke rammelaar van gedreven zilver met een ivoren handvat. Kleine beschadiging. XIXe eeuw. We voegen er een verzilverd theezeefje en een strooilepel aan toe.
Hochet ancien en argent repoussé à manche en ivoire. Petit dégât. XIXe siècle. Nous ajoutons un petit passoir à thé et un saupoudroir en métal argenté.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#258Een lot zilveren bestek, bestaande uit tien kleine cocktailvorkjes met een groter exemplaar in etui, een etui met een kaasbestek voor twee personen, een tweedelig slabestek met been, twee suikertangetjes, en twee messen.
Un lot de couverts en argent, comprenant dix fourchettes de cocktail et un grand exemplaire dans un étui, un couvert à fromage pour deux personnes, un couvert de service à salade avec manches en os, deux pinces à sucre et deux couteaux.No longer availableEstimate: € 300 / 500 -
#113“Madonna met kind”. Een handgeschilderd icoontje met riza van 950‰ zilver.
“Vierge à l’enfant”. Petite icône peinte à la main et à riza en argent 950‰.No longer availableDim. 13 x 11 cmEstimate: € 100 / 120 -
#77Een melkkannetje van Sterling zilver. Engelse keuren met datumletter ‘d’ voor 1903 - 1904.
Un petit pot à lait en argent Sterling. Poinçon anglais et lettre de date 'd' pour 1903 1904.No longer availableDim. 85 gramEstimate: € 60 / 80 -
#97Een paar kleerborstels met Sterling zilveren monturen. Keuren van Birmingham, 1906 - 1907. Makersmerk ‘H. H.’.
Une paire de brosses à vêtements avec montures en argent Sterling. Poinçons de Birmingham, 1906 1907. Porte la marque 'H.H.'No longer availableDim. Bruto 108 gramEstimate: € 50 / 80 -
#301Een zilveren schrijfset in etui, bestaande uit een pen, een potlood, een briefopener en een stempel.
Un ensemble d’écriture dans un étui, comprenant un stylo, un crayon, un coupe-papier et un tampon.No longer availableEstimate: € 80 / 120 -
#93Een kruisbeeld van zwartgelakt hout met zilveren corpus, engelen en versieringen. Onder stolp.
Crucifix en bois laqué noir au corps, angelots et ornements en argent. Sous globe.No longer availableDim. h: 61 cmEstimate: € 60 / 80
Other lots in this auction
-
#415KaradjaEen handgeknoopt Perzisch wollen lopertje.
Petit couloir d’Orient en laine. Noué main.No longer availableDim. 168 x 60 cmEstimate: € 50 / 80 -
#671Een klein en een groot juwelenkistje, versierd met messingen beslag en met opengewerkte plaquettes van jade.
Deux coffrets à bijoux, un plus grand et un plus petit, décorés de montures en laiton et plaquettes ajourées de jade.No longer availableDim. h: 18 & 28 cmEstimate: € 120 / 160 -
#193Een gebeeldhouwd kastanjehouten beeld van een kerkleider. Provence, begin XVIIe eeuw. Handen ontbreken.
Sculpture en châtaigner sculpté représentant un chef d’église. Provence, début du XVIIe siècle. Mains manquent.No longer availableDim. h: 59 cmEstimate: € 400 / 600 -
#842Drie verschillende handgeknoopte Oosterse wollen karpetjes. Slijtage.
Trois carpettes d’Orient en laine nouées main. Usures.No longer availableDim. 164 x 102; 127 x 87 & 90 x 53 cmEstimate: € 30 / 50 -
#770Een Italiaanse kolomvitrine op wieltjes met vijf glazen leggers en versierd met imitatie wortelnootfineer.
Une vitrine colonne italienne sur roulettes à cinq niveaux avec tablettes en verre et décorée de bois de ronce.No longer availableDim. h: 163 cmEstimate: € 80 / 120 -
#836Een antiek pianobankje van gebeeldhouwd eikenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met naaldwerk. Met een openklapbaar opbergvak onder de zit.
Un banc de piano antique en chêne sculpté style Louis XV, revêtement de tapisserie. Rangement rabattable en dessous de l'assise.No longer availableDim. 45 x 95 cmEstimate: € 120 / 140 -
#611Twee luchters van messing met telkens zes lichtpunten, versierd met kristallen pendeloques. Licht afwijkende modellen.
Deux lustres en laiton à six points lumineux, décoration de pendeloques en cristal. Modèles légèrement différents.No longer availableDim. h: 60 cmEstimate: € 250 / 400 -
#89Een waaier van zwartgelakt hout en zwarte kant met een handgeschilderde afbeelding Amor en Psyche. Achter glas.
Eventail en bois laqué noir et dentelle noire décorée d’un Amour et d’une Psyché peints à la main. Sous verre.No longer availableDim. 74 x 41 cmEstimate: € 120 / 200 -
#305Een 18 karaats wit gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,35 ct. en een centrale briljant van ± 0,50 ct.
Une bague en or blanc 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,35 ct et un brillant central de ± 0,50 ct.No longer availableDim. 4,32 gEstimate: € 2400 / 2600 -
#244Edgard WiethasePeriod: 1881-1965“Ruiters” en ”Trekpaarden”. Drie studietekeningen. Resp. aquarel en potlood op papier. Alle gesigneerd. In twee kaders.
“Cavaliers” et “Chevaux de trait”. Trois études en aquarelle et en crayon sur papier. Signées. Dans deux cadres.No longer availableDim. 11 x 15 & 11,5 x 14 cmEstimate: € 150 / 200 -
#99Henri Joseph PauwelsPeriod: Haasdonk 1903 - Beveren 1983“Kempische hoeve”. Olieverf op doek. Gesigneerd.
“Ferme en Campine”. Huile sur toile. Signée.No longer availableDim. 70 x 60 cmEstimate: € 120 / 180 -
#673Een olifant met een jong van gebeeldhouwd ivoor. Japan (?), eerste kwart XXste eeuw. Onderaan gemerkt.
Eléphant et son petit en ivoire sculpté. Japon (?), premier quart du XXe siècle. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 6,5 cmEstimate: € 120 / 200



