Similar lots by type
-
#689
Een lot van vier Hemiksemse tegels met blauw en witte decors.
Un lot de quatre tuiles de Hemiksem en blanc et bleu.No longer availableDim. 15,5 x 15,5 cmEstimate: € 40 / 50 -
#562Bovenrade fils, Liège
Een Luikse staande klok in eikenhouten kast.
Une horloge grand-père liégeoise dans un coffret en chêne.No longer availableDim. h: 235 cmEstimate: € 120 / 180 -
#42
“Instruction Paternelle” & Havenzicht”. Een laat XVIIIe en een XIXe eeuwse gravure.
“Instruction Paternelle” & Vue de port. Une gravure de la fin du 18e et une du 19e siècle.No longer availableDim. 42,5 x 33,5 cm& 39 x 52,5 cmEstimate: € 80 / 120 -
#629Koninklijke Porceleyne Fles
Een recent zevendelig kaststel van blauw en wit Delfts aardewerk. Onderaan gemerkt.
Une garniture récente de sept pièces en faïence de Delft bleu et blanc. Marquée en bas.No longer availableDim. h: 15 - 30 cmEstimate: € 60 / 80 -
#641
Een meerkleurig geglazuurd aardewerken paard. Chinees werk.
Un cheval en faïence émaillée multicolore. Travail chinois.No longer availableDim. h: 42 cmEstimate: € 40 / 50 -
#207
Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1336 g.
Une collection de 100 cuillères souvenirs diverses, principalement en argent massif, certaines en métal argenté. Brut 1336 g.No longer availableEstimate: € 120 / 200 -
#352
Een lot XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een vaasje, gemerkt van de Drie Klokken, een theepotje met bloemendecor en een geribd bordje.
Lot de poterie de Delft du XVIIIe siècle, composé d'un vase marqué des Trois Horloges, d'une théière à décor floral et d'une assiette nervurée.No longer availableDim. h: 15 & 14 cm, Ø: 17 cmEstimate: € 60 / 80 -
#613
Twee stuks XVIIIe eeuws Delfts aardewerk, bestaande uit een bordje van de Porceleyne Byl en een knobbelvaas met zeldzaam decor van Flora (de zomer). Professioneel gerestaureerd aan de hals.
Deux pièces en faïence de Delft du XVIIIe siècle, composées d'une assiette de Porceleyne Byl et d'un vase à pommeau au décor rare de Flora (l'été). Restauré professionnellement au niveau du col.No longer availableDim. Ø: 23 cm h: 29 cmEstimate: € 130 / 150 -
#393
Een Perzisch aardewerken dekselpotje met koperen rand en een aardewerken kom met blauw glazuur.
Une jarre persane en faïence avec un rebord en cuivre et un bol en faïence émaillée bleue.No longer availableDim. Ø: 10 & 17 cmEstimate: € 65 / 75 -
#677
Drie stuks Keuls aardewerk, bestaande uit een kan, een kruik en een bierpul met tinnen deksel.
Trois pièces de poterie de Cologne, composées d'une cruche, d'un pichet et d'une chope à bière avec couvercle en étain.No longer availableDim. h: 28 - 46 cmEstimate: € 40 / 50 -
#561
Twee stuks aardewerk, bestaande uit een grote tabakspot met opschrift ‘Tabac de Courtrai’ en een jardinière.
Deux pièces de poterie, composées d'un grand pot à tabac avec l'inscription 'Tabac de Courtrai' et d'une jardinière.No longer availableDim. h: 32 & 17 cmEstimate: € 60 / 90 -
#253
Twee terracotta tegels met geboetseerde hoofden in hoogreliëf. Beide gemonogrammeerd ‘DVK’ en gedateerd ‘94.
Deux carreaux en terre cuite avec têtes sculptées en haut-relief. Tous deux monogrammés 'RPDC' et datés '94.No longer availableDim. 22,5 x 19,5 cmEstimate: € 80 / 100 -
#49
Een uit zes aardewerken tegels opgebouwd tableautje met ossenkop hoekmotieven. XVIIIe eeuw.
Tableau composé de six carreaux de faïence à motifs tête de bœuf sur les angles. XVIIIe siècle.No longer availableDim. 27 x 39 cmEstimate: € 100 / 120 -
#440
Een majolica vaas met meerkleurig bloemen- en plantendecor en met koppen als handvatten.
Vase en majolique à décor de fleurs et de plantes multicolores et anses pour tasses.No longer availableDim. h: 50 cmEstimate: € 40 / 50 -
#390Plateelbakkerij Zuid-Holland
Een kalebasvaas van meerkleurig geglazuurd Gouds plateel met decor ‘Unique’. Onderaan gemerkt.
Un vase gourde en poterie Gouda émaillée multicolore avec le décor 'Unique'. Marqué en bas.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 30 / 40 -
#395
Een schouwpendule van Rouens aardewerk met een handbeschilderde wijzerplaat.
Une pendule de cheminée en poterie de Rouen avec un cadran peint à la main.No longer availableDim. h: 37 cmEstimate: € 100 / 120 -
#74
“Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie”. Een paar XVIIIe eeuwse Parijse gravures door Gouaz naar werken van Hackert.
Première et seconde vue des environs de Caudebec en Normandie. Une paire de gravures parisiennes du XVIIIe siècle par Gouaz d'après des oeuvres de Hackert.No longer availableDim. 35 x 45,5 cmEstimate: € 130 / 150 -
#378
“Dansende putto”. Een beeldje van brons op groen marmeren sokkel. Vermoedelijk XVIIIe eeuw, sokkel later.
Putto dansant. Une statuette en bronze sur un socle en marbre vert. Vraisemblablement XVIIIe siècle, socle plus tard.No longer availableDim. h: 25 cmEstimate: € 160 / 180 -
#623
Een lot bestaande uit een gedreven en geciseleerde messingen pateen van omstreeks 1750 en een XVIIIe eeuws knipselwerkje met zijde met beeltenis van St. Ignatius.
Un lot composé d'un plat à gaufrette en laiton martelé et ciselé d'environ 1750 et d'une découpe du XVIIIe siècle avec de la soie représentant Saint Ignace.No longer availableDim. 22 x 28 & 14 x 11 cmEstimate: € 120 / 140 -
#223
“Moeder Gods van Tikhvin”. Een kleine icoon met zilveren riza. 925/1000.
Mère de Dieu de Tikhvine. Une petite icône avec riza en argent. 925/1000.No longer availableDim. 15 x 12,5 cmEstimate: € 60 / 100 -
#653
Een lot aardewerk en steengoed, waarbij vier puddingvormen, vier kruiken en een grote Keulse jardinière.
Un lot de poterie et de grès, dont quatre moules à pudding, quatre pichets et une grande jardinière de Cologne.No longer availableDim. h: 30 cmEstimate: € 35 / 45 -
#261
Een paar dekselvazen van meerkleurig Hollands aardewerk.
Une paire de vases à couvercle en poterie hollandaise multicolore.No longer availableDim. h: 54 cmEstimate: € 80 / 120 -
#228
Een collectie van 100 diverse souvenirlepeltjes, overwegend van massief zilver, een aantal van verzilverd metaal. Bruto 1167 g.
Une collection de 100 cuillères souvenirs diverses, principalement en argent massif, certaines en métal argenté. Brut 1167 g.No longer availableEstimate: € 100 / 150 -
#626
Een eikenhouten koffer in Régencestijl. Omstreeks 1800.
Un coffre en chêne de style Régence. Vers 1800.No longer availableDim. 62 x 133 x 59 cmEstimate: € 100 / 120
Other lots in this auction
-
#320
Een paar 18 K wit en geelgouden oorbellen bezet met twee briljanten met een gezamenlijk gewicht van +- 0,16 ct.
Une paire de boucles d'oreilles en or blanc et jaune 18 kt serties de deux diamants d'un poids combiné de +- 0,16 ct.No longer availableDim. 2,33 gEstimate: € 300 / 400 -
#399
Een kandelaar van meerkleurig Muranoglas op gesatineerde voet.
Un bougeoir en verre de Murano multicolore sur un socle satiné.No longer availableDim. h: 41,5 cmEstimate: € 50 / 60 -
#504
Bronzen carrouselpaard.
Cheval de carrousel en bronze.No longer availableDim. 130 x 120 cmEstimate: € 1500 / 1800 -
#514
Een paar grote bronzen tuinvazen in barokke stijl versierd met engelen en guirlandes.
Une paire de grandes vasques en bronze de style baroque, ornées d’angelots et de guirlandes.No longer availableDim. 135 x 150 cmEstimate: € 5500 / 6000 -
#80
Een 18 K geelgouden speld bezet met cognackleurige diamanten oude slijp met een gezamenlijk gewicht van +- 0,20 ct. en zeven parels.
Une épingle en or jaune 18 kt serti de diamants couleur cognac taille ancienne avec un poids combiné de +- 0,20 ct. et sept perles.No longer availableDim. 4,45 gEstimate: € 450 / 500 -
#388
Een coupe van blauw en wit Italiaans glaspasta.
Une coupe italienne bleue et blanche en pâte de verre.No longer availableDim. Ø: 35 cmEstimate: € 40 / 60 -
#519
“Happy cow”. Twee lithografieën naar werk van Peter Diem.
“Happy cow”. Deux lithographies d'après les travaux de Peter Diem.No longer availableEstimate: € 200 / 300 -
#566
Een eikenhouten meubel met twee maal twee paneeldeuren en een neerklapbaar paneel in het midden. XIXe eeuw.
Un meuble en chêne avec deux portes à deux panneaux et un panneau rabattable au milieu. XIXème siècle.No longer availableEstimate: € 40 / 60 -
#437
Een lot van vijf verschillende vazen van meerkleurig Chinees porselein.
Un lot de cinq vases différents en porcelaine de Chine multicolore.No longer availableDim. h: 14,5 x 36 cmEstimate: € 120 / 200 -
#109Herbert Roe
Herenportret. Olieverf op doek. Gesigneerd.
Portrait d'homme. Huile sur toile. Signé.No longer availableDim. 44 x 35 cmEstimate: € 120 / 200 -
#690
Een lot van drie kleine handgeknoopte wollen karpetjes.
Un lot de trois petits tapis en laine noués à la main.No longer availableDim. 90 x 60; 118 x 65 & 130 x 75 cmEstimate: € 40 / 50 -
#682
Een barometer.
Un baromètre.No longer availableDim. l: 106 cmEstimate: € 40 / 50