#754
Een art nouveau applique van brons met twee lichtpunten. Kapjes niet origineel.
#571
“Visser”. Beeldje van ivoor. Japans werk, omstreeks 1900. Kleine letsels.
#40
Une chaîne en or jaune 18 ct. avec un pendentif en cube serti de 68 brillants.No longer availableDim. 8,70 gEstimate: € 750/850 -
#457
Een Arabische sierdolk met verzilverde schede en handgreep.
#364
“Zeilschepen aan de kust”. Aquarel op papier. Gesigneerd.
”Voiliers auprès de la Côte”. Aquarelle sur papier. Signé.No longer availableDim. 22 x 47 cmEstimate: € 100/120 -
#585
#479
Een reeks van vier Indische miniaturen op ivoor.
#427
Een lot van vier verschillende houten doosjes.
Un lot de quatre petites boîtes en bois.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#208Louis Vuitton
Een vintage beautycase.
#679Flor Van ReethPeriod: 1884 - 1974
“Dreef”. Een pentekening op papier. Gesigneerd.
”Avenue”. Dessin à la plume sur papier. Signé.No longer availableDim. 36 x 21 cmEstimate: € 60/80 -
#293
#822Hamadan
Een wollen Oosterse loper. Handgeknoopt.
Un couloir d'Orient en laine, noué main.No longer availableDim. 181 x 67 cmEstimate: € 40/60