Other lots by Guérin
#111Een bronzen beeld van een zittende man getiteld ‘La Lettre’, gesigneerd Roger Bloche.
A bronze sculpture of a seated man titled 'La Lettre', signed Roger Bloche.No longer availableDim. h 82 cmEstimate: € 800 / 1200 -
#282Alexander WustEen boszicht met stroom. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
A forest view with a stream. Oil on panel. Signed.No longer availableDim. 25 x 30 cmEstimate: € 120 / 140 -
#551Een bronzen Benin-hoofd. Vermoedelijk Oba Ife. Medio 1960.
#44Ward“Stilleven met fruit”. Olieverf op paneel.
#54CastelloEen paar interieurs. Olieverf op doek. Gesigneerd.
A pair of interiors. Oil on canvas. Signed.No longer availableDim. 46 x 38 cmEstimate: € 60 / 80 -
#554Een bronzen beeld van een gezadeld paard. Naar T’ang voorbeeld.
#196Val Saint-LambertRandschade aan de achterkant!! Een grote kelkvormige vaas met voetstuk van geslepen kristal, deels in de massa rood gekleurd. Onderaan gemerkt. En met label.
#3Een lot antieke sport- en spelmaterialen, bestaande uit vier bowls (koersballen), een lintmeter in lederen etui, een kaartenkistje met scoreteller, een kleine puntenteller met benen toetsen en een scorebord.
A lot of antique sports and game materials, consisting of four lawn bowls, a tape measure in a leather case, a card box with a score counter, a small tally counter with bone buttons, and a scoreboard.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#28Een Kern Aarau 3D microscoop op verstelbare voet.
#16Een Bretoens houten bijzetkastje. 2 laden.
#270Een halssnoer van Keshi parels en een parelarmband.
A necklace of Keshi pearls and a pearl bracelet.No longer availableEstimate: € 50 / 80