Similar lots by type
-
#356
Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160/200 -
#824
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 102 cmEstimate: € 40/50 -
#811
Zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#832
Een Engelse staande klok in een mahoniehouten kast en geelkoperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Horloge de vestibule en acajou. Cadran en cuivre jaune. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. h: 214 cmEstimate: € 200/300 -
#807
Een salongarnituur van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit een zitbank, drie armstoelen en een zitbankje. Allen bekleed met fluweel.
Garniture de salon en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI, comprenant un canapé, trois fauteuils et une banquette. Recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#776
Een tweedelige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, onderaan drie deuren en twee laden. Bovenstuk met twee deuren naast drie legplanken.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le bas ouvrant à deux tiroirs au-dessus de trois portes. Le haut à deux portes et une étagère.No longer availableDim. 189 x 158 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#820
Twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV aux dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#823
Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60/80 -
#815
Een bijzet eendeurskastje met een lade en een marmeren blad, versierd met een ingelegde bloemenmand en barokke monturen van geel koper.
Petit meuble à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Marqueterie florale et montures baroques en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/80 -
#810
Een gecanneleerd zuiltje van gesculpteerd eikenhout met gepolychromeerde details. XIXe eeuw.
Colonnette cannelée en chêne sculpté aux détails polychromes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#785
Een ronde tafel en zes stoelen van gedraaid en gesculpteerd eikenhout.
Table ronde et six chaises en chêne tourné et sculpté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#485
Een commode van mahoniehoutfineer in Georgianstijl met vier laden. Omstreeks 1900.
Commode en placage d’acajou de style Georgian, ouvrant à quatre tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120/150 -
#812
Een buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl met tweemaal twee deuren.
buffet en chêne sculpté de style baroque ouvrant à deux fois deux portes.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200/240 -
#827
Drie bijzettafeltjes van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables à gigogne en bois polychrome de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#829
Een salontafel van gesculpteerd en gepolychromeerd hout met een Chinees landschapsdecor met personages op het blad.
Table de salon en bois sculpté et polychrome. Tablette décorée de personnages dans un paysage chinois.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#786
Een paar stoelen van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met gecanneerde rug en zit.
Paire de chaises en acajou de style Louis-Philippe. Dossier et siège cannés.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 40/60 -
#801
Een bijzetmeubel van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie en bronsbeslag. Klapblad binnenin met spiegel en onderaan een lade. XIXde eeuw.
Meuble d’appoint en bois de placage décoré de marqueterie florale et de bronzes. Tablette abattante aux miroir et tiroir inférieur. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#822
Twee fauteuils van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#756
Een klapsecretaire in Engelse stijl met onderaan vier laden. Schade.
Secrétaire à abattant de style anglais ouvrant à quatre tiroirs. Usures.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80/120 -
#845
Een koffer van donkergepatineerd hout met smeedijzeren hengsels en handvatten.
Coffre en bois à patine foncée et aux montures en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50/80 -
#808
Twee beklede armstoelen van witgepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje in dezelfde stijl aan toe.
Deux fauteuils en noyer à patine blanche de style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pied du même style.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#830
Een armstoel van gepatineerd notenhout. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en noyer patiné. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#415
Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout. De rug bekleed met leder, versierd met een ingeperst patroon van een heraldische arend.
Chaise Dagobert en chêne sculpté. Dossier recouvert de cuir, décoré d’un aigle héraldique repoussé.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50/70 -
#826
Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80/100
Other lots in this auction
-
#211Carrs, Sheffield
Een sterling zilveren bestek voor twaalf personen in mahoniehouten bestekkoffer. Gewicht zonder de messen.
Couvert en argent sterling pour douze personnes. Dans une ménagère en acajou. Poids sans couteaux.No longer availableDim. ± 6500 gEstimate: € 3500/4500 -
#558
Een famille-rose dekselvaasje van Chinees porselein op een messingen voet. XIXe eeuw. Restauratie aan het deksel.
Petit vase couvert famille rose en porcelaine de Chine sur pied en laiton. XIXe siècle. Restauration au couvercle.No longer availableDim. h: 31 cmEstimate: € 100/140 -
#232
Een mahoniehouten commode in Georgianstijl met vier laden. XIXe eeuw.
Commode en acajou de style Georgian ouvrant à quatre tiroirs. XIXe siècle.No longer availableDim. b: 103 cmEstimate: € 200/300 -
#666
Een eikenhouten garderobe, versierd met een sober floraal motief in de boven- en onderregel en de middenstijl en met gemoulureerde deuren. Begin XIXe eeuw.
Garde-robe en chêne décoré d’un motif floral, portes moulurées. Début du XIXe siècle.No longer availableDim. 224 x 138 x 60 cmEstimate: € 200/300 -
#143Boch, La Louvière
Kruikje met polychroom bloemenmotief. Onderaan gemerkt.
Petite cruche à décor polychrome de fleurs. Marque sous la base.No longer availableDim. H. 27,5 cmEstimate: € 20/25 -
#616
Een ronde tafel op zeshoekige centrale poot in Directoire-stijl. Met wit marmeren blad en versierd inlegwerk. XIXde eeuw. Slijtage aan de poten.
Table ronde sur pied central hexagonal de style Directoire. Tablette en marbre blanc, boiserie marquetée. XIXe siècle. Usures aux bouts des pieds.No longer availableDim. Ø 105 cmEstimate: € 300/500 -
#802
Een houten theaterpop in de vorm van een ridder met een messingen harnas, afkomstig van Schouwburg Van Campen.
Poupée de théâtre en bois sculpté en forme de chevalier portant un harnais en laiton. Probablement provenant de Van Campen à Anvers.No longer availableEstimate: € 200/300 -
#144
“Veronica droogt het aanschijn van Jezus”. Olieverf op paneel. Onderdeel van een kruisgang. Vermoedelijk XVIIe eeuw.
“Véronique sèche le visage de Jésus”. Huile sur panneau. Partie d’un chemin de la croix. Probablement XVIIe siècle.No longer availableDim. 73 x 84 cmEstimate: € 80/120 -
#576
Een lange buffetkast met gebeeldhouwd eikenhout met vier deuren en twee laden.
Buffet long en chêne sculpté à quatre portes et deux tiroirs.No longer availableDim. 108 x 226 x 55 cmEstimate: € 200/240 -
#748
Een lot steengoed, bestaande uit een klepkan, een tabakspot en een Baardmankruik.
Trois pièces en grès: une cruche “baardman”, un pot à tabac et une cruche à couvercle en étain. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#368Delvaux
Een handtas van bordeaux leder. Gemerkt. In oorspronkelijk etui.
Sac à main en cuir bordeaux. Avec marque. Dans l’étui d’origine.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#259Ferdinand RousseauxPeriod: 1892 - 1971
“Spelend jongetje op het neerhof”. Olieverf op doek. Gesigneerd en gedateerd 1924.
“Petit garçon jouant”. Huile sur toile. Signée et datée. 1924.No longer availableDim. 44 x 60 cmEstimate: € 100/140