Similar lots by type
-
#801
Een bijzetmeubel van gefineerd hout, versierd met bloemenmarqueterie en bronsbeslag. Klapblad binnenin met spiegel en onderaan een lade. XIXde eeuw.
Meuble d’appoint en bois de placage décoré de marqueterie florale et de bronzes. Tablette abattante aux miroir et tiroir inférieur. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 120/200 -
#822
Twee fauteuils van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl, bekleed met groen fluweel.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV recouvert de velours vert.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#810
Een gecanneleerd zuiltje van gesculpteerd eikenhout met gepolychromeerde details. XIXe eeuw.
Colonnette cannelée en chêne sculpté aux détails polychromes. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 60/80 -
#807
Een salongarnituur van gesculpteerd en witgepatineerd notenhout in Lodewijk XVI-stijl, bestaande uit een zitbank, drie armstoelen en een zitbankje. Allen bekleed met fluweel.
Garniture de salon en noyer sculpté et patiné blanc de style Louis XVI, comprenant un canapé, trois fauteuils et une banquette. Recouverts de velours.No longer availableEstimate: € 300/350 -
#808
Twee beklede armstoelen van witgepatineerd notenhout in Lodewijk XV-stijl. We voegen er een voetbankje in dezelfde stijl aan toe.
Deux fauteuils en noyer à patine blanche de style Louis XV. Nous ajoutons un repose-pied du même style.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#356
Een eikenhouten klapsecretaire in Edwardian stijl.
Secrétaire à abattant en chêne de style Edwardian.No longer availableDim. b: 85 cmEstimate: € 160/200 -
#827
Drie bijzettafeltjes van gepolychromeerd hout in Lodewijk XV-stijl.
Trois tables à gigogne en bois polychrome de style Louis XV.No longer availableEstimate: € 40/50 -
#786
Een paar stoelen van gesculpteerd mahoniehout in Louis-Philippestijl met gecanneerde rug en zit.
Paire de chaises en acajou de style Louis-Philippe. Dossier et siège cannés.No longer availableDim. h: 108 cmEstimate: € 40/60 -
#829
Een salontafel van gesculpteerd en gepolychromeerd hout met een Chinees landschapsdecor met personages op het blad.
Table de salon en bois sculpté et polychrome. Tablette décorée de personnages dans un paysage chinois.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#415
Een dagobertstoel van gesculpteerd eikenhout. De rug bekleed met leder, versierd met een ingeperst patroon van een heraldische arend.
Chaise Dagobert en chêne sculpté. Dossier recouvert de cuir, décoré d’un aigle héraldique repoussé.No longer availableDim. h: 95 cmEstimate: € 50/70 -
#820
Twee armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV aux dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80/120 -
#830
Een armstoel van gepatineerd notenhout. Bekleding te vervangen.
Fauteuil en noyer patiné. Couverture à remplacer.No longer availableEstimate: € 40/60 -
#776
Een tweedelige buffetkast van gesculpteerd eikenhout, onderaan drie deuren en twee laden. Bovenstuk met twee deuren naast drie legplanken.
Buffet à deux corps en chêne sculpté, le bas ouvrant à deux tiroirs au-dessus de trois portes. Le haut à deux portes et une étagère.No longer availableDim. 189 x 158 x 60 cmEstimate: € 180/240 -
#785
Een ronde tafel en zes stoelen van gedraaid en gesculpteerd eikenhout.
Table ronde et six chaises en chêne tourné et sculpté.No longer availableEstimate: € 100/150 -
#756
Een klapsecretaire in Engelse stijl met onderaan vier laden. Schade.
Secrétaire à abattant de style anglais ouvrant à quatre tiroirs. Usures.No longer availableDim. b: 79 cmEstimate: € 80/120 -
#812
Een buffetkast van gebeeldhouwd eikenhout in barokke stijl met tweemaal twee deuren.
buffet en chêne sculpté de style baroque ouvrant à deux fois deux portes.No longer availableDim. b: 130 cmEstimate: € 200/240 -
#815
Een bijzet eendeurskastje met een lade en een marmeren blad, versierd met een ingelegde bloemenmand en barokke monturen van geel koper.
Petit meuble à une porte et un tiroir. Tablette en marbre. Marqueterie florale et montures baroques en cuivre jaune.No longer availableDim. h: 64 cmEstimate: € 50/80 -
#485
Een commode van mahoniehoutfineer in Georgianstijl met vier laden. Omstreeks 1900.
Commode en placage d’acajou de style Georgian, ouvrant à quatre tiroirs. Vers 1900.No longer availableDim. b: 100 cmEstimate: € 120/150 -
#811
Zes stoelen van gesculpteerd eikenhout in renaissancestijl. Omstreeks 1900.
Suite de six chaises en chêne sculpté de style Renaissance. Vers 1900.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#824
Een armstoel van gesculpteerd eikenhout. XIXde eeuw.
Fauteuil en chêne sculpté. XIXe siècle.No longer availableDim. H 102 cmEstimate: € 40/50 -
#823
Een luchter van verguld brons in eclectische stijl met zes lichtpunten en glazen kapjes.
Lustre en bronze doré de style éclectique à six lumières et aux abat-jour en verre.No longer availableDim. L 124 cmEstimate: € 60/80 -
#832
Een Engelse staande klok in een mahoniehouten kast en geelkoperen wijzerplaat. Omstreeks 1800.
Horloge de vestibule en acajou. Cadran en cuivre jaune. Angleterre, vers 1800.No longer availableDim. h: 214 cmEstimate: € 200/300 -
#826
Twee verschillende armstoelen van gesculpteerd notenhout in Lodewijk XV-stijl met gecanneerde rug.
Deux différents fauteuils en noyer sculpté de style Louis XV. Dossiers cannés.No longer availableEstimate: € 80/100 -
#845
Een koffer van donkergepatineerd hout met smeedijzeren hengsels en handvatten.
Coffre en bois à patine foncée et aux montures en fer forgé.No longer availableEstimate: € 50/80
Other lots in this auction
-
#175
Een drie rijen halssnoer van witte en roze parels met zilveren slot.
Collier aux trois rangées de perles blanches et roses. Fermooir en argent.No longer availableEstimate: € 180/250 -
#93Val St. Lambert
Een reeks van elf glazen van geslepen kristal, waarvan vijf mauve, drie geel, twee blauw en één groen gekleurd in de massa. Gemerkt.
Suite de onze verres en cristal taillé dont cinq mauves, trois jaunes, deux bleus et un vert, colorés dans la masse. Avec marque.No longer availableEstimate: € 50/60 -
#313
Een lot monochroom en meerkleurig biscuit bestaande uit drie beeldjes en twee fotokaders in de vorm van een romantisch koppel. We voegen er vier porseleinen bloemstukken aan toe.
Lot de biscuits monochromes et polychromes comprenant trois statuettes et deux cadres à photos en forme d’une couple romantique. Nous ajoutons quatre bouquets de fleurs en porcelaine.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#424Juliette
“Havenzicht.” Aquarel op papier. Gesigneerd en gedateerd 1968.
“Vue de port”. Aquarelle sur papier. Signée et datée 1968.No longer availableDim. 26 x 35 cmEstimate: € 60/100 -
#426Sherwood Lyon, Doncaster
Een staande klok met een mahoniehouten en eiken kast, versierd met sober inlegwerk. Bovenaan getooid met voluten en koperen details. De handgeschilderde wijzerplaat met een decor van een herderinnetje in een landschap. Eerste helft XIXe eeuw.
Horloge de vestibule en acajou et chêne, décorée d’incrustations sobres. Surmontée de volutes et de détails en cuivre. Cadran peint à la main représentant une bergère dans un paysage. Première moitié du XIXe siècle.No longer availableDim. h: 140 cmEstimate: € 300/400 -
#360
Een 18 karaats geel gouden horloge bezet met een saffier cabochon.
Montre en or jaune 18 ct sertie d’un cabochon de saphir.No longer availableDim. Bruto: 68.64 gEstimate: € 800/1000 -
#809
Een console van wit gepatineerd en verguld hout in Lodewijk XVI-stijl met wit marmeren blad.
Console à patine blanche et dorée de style Louis XVI. Tablette en marbre blanc.No longer availableDim. B 112 cmEstimate: € 200/240 -
#595
Grote Chinese propagandistische poster: 86CEFG-554, “Heighten our vigilance, defend the Motherland. Be ready at all times to destroy the enemy intruder”. Omstreeks 1970.
Grande affiche propagandiste chinoise: 86CEFG-554, “Heighten our vigilance, defend the Motherland. Be ready at all times to destroy the enemy intruder”. Vers 1970.No longer availableDim. 103,8 x 76,5 cmEstimate: € 200/300 -
#381
Gedeelte glasservies met mondgeblazen en gegraveerde glazen. Omstreeks 1930. 29 stuks.
Partie de service à verres soufflés à la bouche et gravés. Vers 1930. 29 pièces.No longer availableEstimate: € 30/50 -
#799
“Heidezicht”, “Vijverzicht” en “Boszicht”. Olieverf op paneel en de laatste pastel op papier.
“Vue de bruyère”. Vue d’étang”. “Vue de bois”. Huile sur panneau, le dernier pastel sur papier.No longer availableEstimate: € 60/100 -
#542Denise Esteban
“La botte d’asperges”. Pastel op papier. Gesigneerd.
“La botte d’asperges”. Pastel sur papier. Signé.No longer availableDim. 55 x 75 cmEstimate: € 180/240 -
#135
Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,28 ct. en met Mercedes embleem.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,28 ct et présentant un emblème de Mercedes.No longer availableDim. 6,59 gEstimate: € 150/200