Other lots in this auction
-
#276Een sobere gefineerde rechthoekige eettafel. Verlengbaar.
Une table dînatoire rectangulaire en bois de placage sobre. A rallonges.No longer availableEstimate: € 100 / 120 -
#50Een 18 karaats geel gouden broche bezet met diamanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,40 ct.
Broche en or jaune 18 ct sertie de diamants ayant un poids total de ± 0,40 ct.No longer availableDim. 11,26 gEstimate: € 250 / 350 -
#478Een lot van 14 boeken met betrekking tot Antwerpen en de lokale geschiedenis:- “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”. - “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes.- “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”.- “Het eilandje”.- “De Antwerpsche Poesje”.- enz.
Un lot de 14 livres en relation avec Anvers et l’histoire locale:- “Het Hertogdom Brabant en omgeving in kaart en prent”.- “Geschiedenis van Schooten, Merxem en Sint Job in ‘t Goor” 3 volumes.- “De Antwerpenaar en zijn statiekwartier”.- “Het eilandje”.- “De Antwerpsche Poesje”.- etc.No longer availableEstimate: € 70 / 80 -
#603Een paar, uit drie delen opgebouwde tulpenvazen van monochroom wit porselein.
Une paire de vases tulipe en trois pièces en biscuit monochrome blanc.No longer availableDim. h: 40 cmEstimate: € 260 / 280 -
#143Een gevarieerd lot begin XXe eeuws laboratoriumglaswerk.
Lot varié de verres de laboratoire. Début XXe siècle.No longer availableDim. h: 6 - 46 cmEstimate: € 120 / 200 -
#523Een vaas van meerkleurig Muranoglas.
Un vase en verre polychrome Murano.No longer availableDim. h: 38 cmEstimate: € 80 / 100 -
#778Een sierterrine van meerkleurig aardewerk in de vorm van een eend.
Une terrine en faïence polychrome sous forme d’un canard.No longer availableDim. h: 28 cmEstimate: € 50 / 60 -
#649Een ovale spiegel in verguld houten lijst.
Un miroir ovale à encadrement doré en bois.No longer availableDim. 82 x 56 cmEstimate: € 40 / 50 -
#648Een oude zittende Boeddha van brons.
Un Bouddha assis en bronze.No longer availableDim. h: 22 cmEstimate: € 80 / 120 -
#68Yalacta, FranceEen art deco stolp van bakeliet, met aluminium geïsoleerd. Gemerkt.
Une cloche Art-Déco en bakélite, avec isolation en aluminium. Marque sous la base.No longer availableDim. Ø: 26 cmEstimate: € 40 / 60 -
#721Een handbeschilderd porseleinen bord met surrealistische voorstelling.
Une assiette en porcelaine peint à la main, une représentation surréaliste.No longer availableDim. ø: 20 cmEstimate: € 10 / 20 -
#243Een tuinbank van teakhout.
Un banc de jardin en teck.No longer availableDim. 93 x 150 cmEstimate: € 90 / 100


