#294Een butlerspiegel in verguld houten lijst.
#155Een art deco platina ring bezet met diamanten oude slijp en briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 2 ct.
Bague art deco en platine sertie de diamants de taille ancienne et de brillants ayant un poids total de ± 2,00 ct.No longer availableDim. 8,74 gEstimate: € 1500 / 1700 -
#512“Spelen op het strand”. Olieverf op paneel.
#573Een vaasje van Chinees porselein met sang-de-boeufglazuur en met ramskopjes.
#238Een houten tuinset, bestaande uit een tafel en vier stoelen.
#596MeshedPerzisch tapijt van wol met medaillon. Handgeknoopt. Deels verschenen.
#204Albert SaverysPeriod: 1886 - 1964“Bloemenstilleven”. Olieverf op paneel. Gesigneerd.
”Nature morte, fleurs”. Huile sur panneau. Signé.No longer availableDim. 75 x 55 cmEstimate: € 1200 / 1400 -
#231Een houten tuinbank. Op te frissen.
#794Een Louis-Philippe wandspiegel in mahoniehouten lijst.
#800Een 18 karaats geel gouden omlijsting van een broche, een ring en losse stukjes goud.
Encadrement de broche en or jaune 18 ct, ainsi qu’une bague et quelques petites pièces diverses.No longer availableDim. 11,50 gEstimate: € 200 / 250