#340Een staande klok met houten kast en koperen wijzerplaat.
Horloge de vestibule en bois à cadran en cuivre.No longer availableDim. h: 218 cmEstimate: € 200 / 240 -
#773Een lot van acht kleine koekoeksklokjes van hout en kunststof waarvan vier met slinger en drie met een slinger in de vorm van een schommelend meisje.
#400Een regulateur van gesculpteerd hout met een geëmailleerde wijzerplaat.
Régulateur en bois sculpté à cadran émaillé.No longer availableDim. h: 76 cmEstimate: € 30 / 50 -
Une pendule en bronze patiné, portée par un éléphant avec passager avec un parasol. XIXe siècle.No longer availableEstimate: € 2600 / 2800
#220Een 18 karaats witgouden ring bezet met een centrale diamant oude slijp van ± 0,50 ct. en vier briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,20 ct.
Bague en or blanc 18 ct sertie d’un diamant central de taille ancienne de ± 0,50 ct et de quatre brillants ayant un poids total de ± 0,20 ct.No longer availableDim. 5,78 gEstimate: € 750 / 850 -
#280Een 18 karaats geel gouden ring bezet met briljanten met een gezamenlijk gewicht van ± 0,50 ct. en twee saffiertjes.
Bague en or jaune 18 ct sertie de brillants ayant un poids total de ± 0,50 ct et de deux petits saphirs.No longer availableDim. 4,95 gEstimate: € 400 / 600 -
#148Mariabeeld van biscuit en porselein. Schade.
#332“Cupido”. Olieverf op doek. Draagt handtekening.
#167“Dame met bloemenmand”. Een bronzen beeld op zwart marmeren sokkel naar een werk van A. Moreau.
#466Een klein Italiaans meubel van goudgepatineerd hout met drie laden.
#187Een oude percolator van glas en geel koper. We voegen er een koperen koffiepot aan toe.
#710Een trumeau van gesculpteerd hout in Lodewijk XV-stijl.
#337Vaas van meerkleurig glas in art nouveaustijl. Met de mond geblazen.
Vase en verre polychrome de style art nouveau. Soufflé à la bouche.No longer availableDim. H. 35 cmEstimate: € 40 / 45 -
#391Een juwelendoosje van gedreven geel koper met een handgeschilderd vrouwenportret in het deksel. XIXe eeuw. We voegen er twee pillendoosjes met mineralen in het deksel aan toe
Boîte à bijoux en cuivre repoussé, le couvercle décoré d’un portrait de femme peint à la main. XIXe siècle. Nous ajoutons deux boîtes à pilules décorée de minéraux dans les couvercles.No longer availableEstimate: € 60 / 100 -
#680Felix TimmermansEen lot van vier boeken:- “Pallieter”. 36ste druk en versierd met prenten van Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975.- “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933.- “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V.- “Met pen en penseel”. Catalogus naar aanleiding van een tentoonstelling over F. Timmermans.
Lot de quatre livres:- “Pallieter”. 36e édition illustrée d’estampes par Anton Pieck. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V. 1975.- “Pijp en toebak”. Ed. Davidsfonds. 1933.- “ Pieter Bruegel. Zoo heb ik...”. Ed. P.N. Van Kampen & zoon N.V.- “Met pen en penseel”. Catalogue d’une exposition de F. Timmermans.No longer availableEstimate: € 60 / 70