Jordaens N.V.

Jordaens N.V. Veilinghuis

Art, Antiques and Wine Auctions

  • News
  • Calendar
  • Live auction
  • Auctions
    • 27 Januari Dag 1 #1-300
    • 28 Januari Dag 2 #301-600
    • Online Only Varia 26 januari 2026
    • Online Only Speelgoedveiling 9 Februari 2026
    • Live auctions
    • Search
  • Downloads
  • Lots Archive
  • Sale Conditions
  • Location
  • My Account & Bids
© 2026 Jordaens N.V.
‹ Back to auction list
Een tafelklokje in kast van messing en glas. Werkende staat.
Een tafelklokje in kast van messing en glas. Werkende staat.
Een tafelklokje in kast van messing en glas. Werkende staat.
Kern

Een tafelklokje in kast van messing en glas. Werkende staat.

Une horloge de table en laiton et boîtier en verre. État de fonctionnement.
Dim. h: 19 cm
SKU: 2505210021.
Category: Klok.
Auction day: 25 May 2021 19:00
Catalogue #21
Estimate: € 40 / 50
Unavailable for purchase.
This lot was part of a previous auction, it is no longer available.
  • Related items
  • Auction details
  • Place a bid

Similar lots by type

  • #136
    Eva, Falmouth

    Een gefineerde mahoniehouten staande klok. Het deurtje versierd met ingelegde schelp. XIXe eeuw.

    Pendule de grand-père en placage d'acajou. La porte décorée de coquillage incrusté. XIXème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 230 cm
    Estimate: € 300 / 500
  • #630
    Vedette

    Een regulateur in notenhouten kast.

    Un régulateur dans un boîtier en noyer.
    No longer available
    Dim. l: 64 cm
    Estimate: € 25 / 35
  • #191

    Een kopie antieke staande klok in eikenhouten kast.

    Une copie d'une horloge de grand-père antique dans un caisson en chêne.
    No longer available
    Dim. h: 216 cm
    Estimate: € 100 / 150
  • #146
    Tillens à Bruxelles

    Een staande klok met gefineerde houten kast, versierd met inlegwerk van diverse, deels zwartgelakte houtsoorten en wortelnootfineer. Het werk met carillonmechanisme. Eén venstertje manco. In werkende staat, maar te reviseren. Enkele kleine manco’s aan de kast. XVIIIe eeuw.

    Horloge de vestibule avec caisson en bois plaqué, décorée d'incrustations de différents bois laqués en partie noir et placage de ronce de noyer. Le mouvement avec mécanisme à carillon. Une fenêtre manquante. En état de fonctionnement, mais à réviser. Quelques petits défauts au caisson. XVIIIème siècle.
    No longer available
    Dim. h: 235 cm
    Estimate: € 400 / 600
  • #193
    H. Lebrun à St. Hubert

    Een staande klok met gesculpteerd eikenhouten kast, versierd met bloementuilen en barokke motieven. Uurwerk met mooi bellenwerk. De wijzerplaat gemerkt. Omstreeks 1800. Vernis onderaan beschadigd en kleine herstelling aan een hoekje.

    Une horloge de grand-père avec un boîtier en chêne sculpté, décorée de hiboux fleuris et de motifs baroques. Mouvement avec beau système musical. Marque sur le cadran. Vers 1800. Vernis endommagé au fond et réparation mineure à un coin.
    No longer available
    Estimate: € 400 / 600
  • #353

    Een wandklokje met deels zwartgelakte en beschilderde kast, de wijzerplaat geflankeerd door twee porseleinen zuiltjes. Met slinger en gewichten.

    Une horloge murale avec boîtier partiellement laqué et peint en noir, le cadran flanqué de deux colonnes en porcelaine. Avec pendule et poids.
    No longer available
    Dim. h: 47 cm
    Estimate: € 35 / 60
  • #601

    Een eikenhouten wandklok met gebeeldhouwde bloemen. Met Westminster spel.

    Une horloge murale en chêne avec des fleurs sculptées. Avec le mouvement Westminster.
    No longer available
    Dim. h: 103 cm
    Estimate: € 140 / 160
  • #50
    Cartier

    Een klein reisklokje in origineel etui. Met certificaat.

    Une petite horloge de voyage dans son étui d'origine. Avec certificat.
    No longer available
    Estimate: € 200 / 300

Other lots in this auction

  • #351
    Sitzendorf

    Een haan van meerkleurig porselein. Kleine beschadiging aan de staart.

    Un coq en porcelaine multicolore. Dommages mineurs à la queue.
    No longer available
    Dim. h: 26 cm
    Estimate: € 40 / 50
  • #409
    Rémy Cornelissen

    “Pastorale scène”. Litho. Gesigneerd en met opdracht d.d. 1982.

    Scène pastorale . Lithographie. Signée et dédicacée datée de 1982.
    No longer available
    Dim. 62 x 50 cm
    Estimate: € 50 / 60
  • #98

    Een uitgestoken houten Bacchus.

    Un Bacchus en bois sculpté.
    No longer available
    Dim. h: 82 cm
    Estimate: € 100 / 120
  • #177

    Een driedelig porseleinen kaststel met romantische decors in cartouches, omlijst met vergulde motieven en op kobaltblauwe fond.

    Une garniture en porcelaine trois pièces aux décors romantiques en cartouches, encadrée de motifs dorés et sur fond bleu cobalt.
    No longer available
    Dim. h: 54 & 36 cm
    Estimate: € 200 / 280
  • #279
    Retsen

    “Vissers op de kade”. Olieverf op een deurpaneel. Gesigneerd.

    Pêcheurs sur le quai . Huile sur un panneau de porte. Signé.
    No longer available
    Dim. 42 x 64 cm
    Estimate: € 80 / 120
  • #451

    “Visser met jongen”. Een gesculpteerde ivoren okimono. Onderaan gesigneerd. Eerste helft XXe eeuw.

    Pêcheur avec garçon . Un okimono en ivoire sculpté. Signé en bas. Première moitié du 20e siècle.
    No longer available
    Dim. h: 14 cm
    Estimate: € 140 / 200
  • #617

    Afrikaans voorouderbeeld. Vermoedelijk Oost-Afrika.

    Statue d'ancêtre africain. Probablement Afrique de l'Est.
    No longer available
    Dim. h 51 cm
    Estimate: € 60 / 100
  • #124
    P. Claes

    “Heuvellandschap met schapen en kapel.” Olieverf op doek. Gesigneerd.

    Paysage vallonné avec moutons et chapelle. Huile sur toile. Signée.
    No longer available
    Dim. 60 x 80 cm
    Estimate: € 50 / 80
  • #375

    “Kaartspelers”. Een groep van meerkleurig porselein. Onderaan gemerkt.

    Card Players . Un groupe de porcelaine multicolore. Marqué en bas.
    No longer available
    Dim. h: 17,5 cm
    Estimate: € 30 / 50
  • #464

    “Abstract”. Gemengde techniek op papier. Russische school.

    Abstrait . Technique mixte sur papier. École russe.
    No longer available
    Dim. 59 x 44,5 cm
    Estimate: € 250 / 350
  • #357

    Een koperen enkelband als betaalmiddel. Mbole, D.R. Congo.

    Un bracelet de cheville en cuivre comme monnaie. Mbole, D.R. Congo.
    No longer available
    Dim. Ø: 25 cm
    Estimate: € 60 / 80
  • #59
    Yvette Jansens

    “Twee paarden”. Olieverf op doek. Niet gesigneerd. Twee schilderijen.

    Deux chevaux . Huile sur toile. Non signée. Deux tableaux.
    No longer available
    Dim. 80 x 59 cm
    Estimate: € 80 / 120
View all auction items ›

Veiling van 25 & 26 Mei 2021

Tentoonstelling enkel op afspraak - 21 & 22 Mei 10.00 - 17.00. Catalogus in .pdf verkrijgbaar op de downloads pagina

25 May 2021 19:00
26 May 2021 19:00

View auction ›

Place an online bid

Auction day: 25 May 2021 19:00

Dit lot maakt deel uit van een afgelopen veiling, er kunnen geen biedingen meer opgenomen worden.

This website uses cookies to improve your experience. Accept Read More